Jaky měsíční rozpočet mít na dvě děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 19:54
Jaky měsični rozpočet mit na dvě děti?

Ahoj, začinam si pohravat s myslenkou druheho ditete zaprve zacinam citit, ze jsu pripravena a i kvuli zdravotnim duvodum( z tohoto duvodu omluvte anonym), ale samozrejme zvazuji financni stranku veci jaky rozpocet mate na dve deti? Nam s pritelem zbyva po zaplaceni najemu 24 000(pocitam, kdyz budu na rodicaku) je to malo nebo akorat? Jake rozpocty mate vy pokud to neni moc soukroume? Popripade jak to rozkladate na potraviny, hygienu atd?? :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 04.10.18 20:01
@Anonymní píše:
Ahoj, začinam si pohravat s myslenkou druheho ditete zaprve zacinam citit, ze jsu pripravena a i kvuli zdravotnim duvodum( z tohoto duvodu omluvte anonym), ale samozrejme zvazuji financni stranku veci jaky rozpocet mate na dve deti? Nam s pritelem zbyva po zaplaceni najemu 24 000(pocitam, kdyz budu na rodicaku) je to malo nebo akorat? Jake rozpocty mate vy pokud to neni moc soukroume? Popripade jak to rozkladate na potraviny, hygienu atd?? :kytka:

To máte ještě zlatý, pokud si nebudete kupovat značkové věci a zbytečně moc utrácet.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 20:02

Já měla pro sebe a dvě děti kolem 20 tis, většinou lehce přes ( 6,5 tis bydlení),otec platil školku ( pro oba asi 2,5 tis). Vycházela jsem v pohodě,i ušetřila na mimořádné výdaje.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29283 příspěvků 04.10.18 20:03
@LLenule111 píše:
To máte ještě zlatý, pokud si nebudete kupovat značkové věci a zbytečně moc utrácet.

prosím Tě, co je pro tebe „značka“? :think:

neila
Extra třída :D 10812 příspěvků 04.10.18 20:05

Jiné výdaje jako nájem nemáte?? 8o

PaníBovaryová
Závislačka 4238 příspěvků 04.10.18 20:06

Zalezi, jaky mate zivotni standard. Nekdo ti tady rekne, ze to je malo “kde jsou vylety, krouzky, casopisy, restaurace…?” :roll:
Spis bych si kladla otazku, jestli jste zdravi a jestli treba dokazes chlapa v praci vystridat, kdyby o ni prisel, jestli zvladnete druhe dite fyzicky, jestli ti je ma kdo pohlidat, kdyz jdes k dr. atd

vertunka
Závislačka 4732 příspěvků 04.10.18 20:16

Podle mě v pohodě.

TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 04.10.18 20:19

Na přežití v pohodě.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2672 příspěvků 04.10.18 20:20

Po zaplaceni najmu? A za jidlo, pojistky, naftu apod., date kolik?

neila
Extra třída :D 10812 příspěvků 04.10.18 20:28
@Ms.Ragdoll píše:
Po zaplaceni najmu? A za jidlo, pojistky, naftu apod., date kolik?

Tahle informace mi taky chybí a jen koukám kolik vědem tady je, ze zakladatelce napsalo, ze je to v pohode :mrgreen:

ewelinka
Kecalka 220 příspěvků 04.10.18 20:37

Mě manžel posílá 35.000,– ,vše ostatní:hypo,naf­tu,plyn,elektři­nu atd. platí sám a tak tak vyjdu (máme 3 děti a já nepracuju)

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29283 příspěvků 04.10.18 20:39
@ewelinka píše:
Mě manžel posílá 35.000,– ,vše ostatní:hypo,naf­tu,plyn,elektři­nu atd. platí sám a tak tak vyjdu (máme 3 děti a já nepracuju)

když čtu, co vše platí manžel, tak nechápu, že nevyjdeš.

Diana69
Kecalka 155 příspěvků 11 inzerátů 04.10.18 20:54

Lidi jsou rozezrani. Myslím si,že je to úplně v pohode :palec:

Uživatel je onlineIjen
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 04.10.18 20:59

To ma kazdy jinak a hlavne kdyz ti napisu kolik mesicne utratim, k nicemu ti to nebude. Ja bych s dvackou nevysla. Jenom ted v zari jsem za pomucky do skoly, ucebnice, pracovni sesity, obleceni a boty na TV, prezuvky, obedy, krouzky a kurzy dala urcite pres dvacet tis plus jsem kazdemu kupovala nove boty a komplet obleceni, bundy, rifle, mikiny, pradlo atd. V unoru se to bude opakovat aspon u mladsiho, ten jeste roste, starsi ma zas vetsi spotrebu veci na sport, ale uz chodi na brigady a leccos z konicku si plati sam.

unuděná
Kelišová 5606 příspěvků 1 inzerát 04.10.18 21:01

No me se to zda tak na to preziti,ale na pohodlne vyziti s moznosti sporit pro pripad nouze uz moc ne.nehlede na dovolene,krouzky atd.My ted jen v zari vyplazli ve skole a skolce cca 15tis (srps,strava,krou­zky,pomucky,hy­giena),plus mi do toho delaji korunku (5,5tis) a odesla klima v aute a oprava se nabalila a sup dalsich 5tis v pytli.To jsou proste vydaje,ktere se zaplatit musi a nebyt nemo sporiveho manzela,tak ksme v riti :lol: (akorat mi koncilato materska) :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >