Jaký mixér na Smoothie, nejlíp aby se v něm daly dělat pomazánky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
27
3.1.22 16:15

Jaký mixér na Smoothie, nejlip aby se v něm daly dělat pomazánky

Líbí se mi tento https://m.alza.cz/…d5478650.htm?…

Nějaký tip? Smoothie je priorita, ale říkám si, že když už to kupuji, tak by mohl mít i druhé využití na pomazánky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
108
3.1.22 20:29

Mám od G21 Vitality - Perfect Smoothie Vitality, ale to je trochu jiná cenová relace. Záleží, kolik chceš investovat. Já jsem spokojená, zvládne dělat jak sorbety, tak smoothie, polévky, pomazánky, rostlinná mléka nebo oriskova másla. Pomazánky a tužší věci buď vyskrabnu sterkou kolem nozu nebo se daji dole nože povolit a vynda se to všechno najednou.

S tím v odkazu bohužel nemám zkušenost. Přeji hodně štěstí při výběru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
3.1.22 22:04

Koupil jsem Daewoo DBL-856G a až vyzkouším napíšu :) Každopádně děkuji za tip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
4.1.22 12:25

Já má tento: http://www.nejlepsi-spotrebice.cz/…tamix-a3500/ a přesně, záleží kolik do toho člověk chce investovat a jestli se mu to vyplatí…já v tomto dělám skoro všechno, takže se mi to rozhodně vyplatí :) smoothie to je jasné :) pomazánky taky, dokonce i takové jako lehké polévky našemu malému a zrmzliny a takové v létě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
4.1.22 12:25

Jo až teď se dívám, že už jste zakoupil a není to aktuální :D jsem si nevsimla :D :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
6.1.22 19:36

Nevadí, třeba někoho inspirujes. Takže ten můj stal 800 Kč v Tescu na Andělu v Praze. Je úplně super a bohatě zatím stačí. Kameny v něm mlýt nehodlám. Mrkev, dvě jablka, citrón, citrónova kůra, chia semínka, pomeranč, zalít vodou. Tolik energie a chuti do práce, to je až neuvěřitelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat