Jaký monitor dechu pro nedonošené dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 12.01.17 15:19
Jaky monitor dechu pro nedonosenatko?

Ahoj mam narozenou holcicku 26tt zatim jsme jeste v nemocnici a potrapily nas zastavy dechu. Jaky by jste doporucily monitor dechu? Mam hrozny strach chci nejaky co nezklame a zahouka kdyz bude problem.

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10459 příspěvků 12.01.17 15:21

Babysense 2 - používaly ho obě porodnice, kde jsem byla a i ja pak na obě děti doma

Ornwen
Závislačka 4521 příspěvků 12.01.17 15:22

@Elvinerha tak vem ten, co mají v porodnici. Někdy je tam i půjčují. U nás mají babysens

Králičice
Extra třída :D 13060 příspěvků 12.01.17 15:25

@Elvinerha - určitě babysence 2..Pro holčičku s 26+0 jsem si ho měla rok doma.. A pro druhorozeného jsem ho koupila..Budu teď prodávat, tak se můžeme domluvit..
Dceři už jsou 4 roky a pokud můžu poradit, podpořit, klidně se ozvi (snad nevadí, že tykám)..

MachyXS
Kecalka 112 příspěvků 12.01.17 15:44

My máme Nanny od českého výrobce Jablotron. Mají ho i v naší porodnici v Liberci. Myslím, že Nanny i Babysense jsou v poho, spolehlivé. Myslím, že Babysense má v základu dvě desky (hodí se, když spí v postýlce i v např. kolébce - přeneseš jen ovladač) a přispívá na něj VZP. Nanny nám krásně chytá dech i přes tlustou matraci a houká jak blázen :D

Sopttíček
Závislačka 3327 příspěvků 12.01.17 16:37

Já měla oba Nanny i Babysense, oba fungovaly stejně dobře. V porodnicich je půjčují. Nebo se daji sehnat i použité, ale to bych nechala zkontrolovat

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 12.01.17 17:09

Měla jsem na nedonošená dvojčata Nanny a spokojenost.

smudlinky
Závislačka 2552 příspěvků 347 inzerátů 12.01.17 19:12

Měla jsem nanny pro první dítko a nebyl špatný, ale babysense 5 který jsme pořídili pro druhé byl mnohem lepší.

MonikaPaf
Nováček 3 příspěvky 31.01.17 23:09

Ještě musím dodat, že sestřenka používá Nanny a taky si na něj nijak nestěžuje :) ale já bych neměnila

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >