Jaky na to mate nazor? Je mu to jedno?

Anonymní
9.5.21 23:16

Jaky na to mate nazor? Je mu to jedno?

Predtim nez jsme si sli s pritelem lehnout jsem mela polozene svoje dve male kabelky na posteli, on sel do postele a spadly na zem u jeho strany a nechal je tam lezet. Prijdu ze sprchy s porad tam lezej, rikam mu to je nemuzes zvednout aspon? A on si lezi dal a ani neodpovida.. nebo mi tam spadne mikina (mam tam vesak z jeho strany) a on ji jeste prekroci :nevim: Prehanim to nebo jak to na vas pusobi?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20773
9.5.21 23:22

Působí to na mě tak, že přeháníš. Takový prkotiny doma neřeším. Ty jsi ty kabelky neuklidila jako první, proč se válely na posteli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15682
9.5.21 23:34

Pokud to shodí, i omylem, měl by to sebrat.
Pokud ty věci spadli sami, měla by sis je začít dávat jinam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6442
9.5.21 23:47
@Anonymní píše:
Predtim nez jsme si sli s pritelem lehnout jsem mela polozene svoje dve male kabelky na posteli, on sel do postele a spadly na zem u jeho strany a nechal je tam lezet. Prijdu ze sprchy s porad tam lezej, rikam mu to je nemuzes zvednout aspon? A on si lezi dal a ani neodpovida.. nebo mi tam spadne mikina (mam tam vesak z jeho strany) a on ji jeste prekroci :nevim: Prehanim to nebo jak to na vas pusobi?

A co chces jako, aby po tobe uklizel kabelky? Ja bych ti ty kabelky hodil z okna. Nema to co delat v posteli. Pan byl jeste velmi schovivavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.21 23:48

@Pavlik Morozov nejde o to, ze chci at po me uklizi. Jde o princip. Asi jsem jinak a slusneji vychovana, ale ja nekomu schodit vec tak ji automaticky seberu a urcite sibecky neprekrocim a nepujdu dal…

• Citovat
  • Nahlásit
6442
9.5.21 23:51
@Anonymní píše:
@Pavlik Morozov nejde o to, ze chci at po me uklizi. Jde o princip. Asi jsem jinak a slusneji vychovana, ale ja nekomu schodit vec tak ji automaticky seberu a urcite sibecky neprekrocim a nepujdu dal…

Rikam ti, kdybych ty kabelky nasel v posteli ja, tak jdou z okna. Copak se davaji kabelky do postele? Z PRINCIPU to nema v posteli co pohledavat. Asi bys nechtela najit na polstari vrtacku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.21 23:57

@Pavlik Morozov Zatim nemame skrin takze je to tu jeden velky chaos, ale oravdu mas v tom, ze do postele nepatri

• Citovat
  • Nahlásit
6442
10.5.21 00:17
@Anonymní píše:
@Pavlik Morozov Zatim nemame skrin takze je to tu jeden velky chaos, ale oravdu mas v tom, ze do postele nepatri

Jsem rad ze jsme v tomhle za jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
10.5.21 00:45

Tak takovy debiloviny bych chtela resit 😀

Kdybych dosla do loznice a nasla v posteli naradi, nebo cokoliv jinyho, co do postele nepatri, tak to shodim klidne na zem a je mi to jedno.
Obecne si myslim, ze chlapi nemaji radi tady ty nase kabelky, doplnky a ostatni “kraviny”, takze se mu nedivim, ze je treba shodil nebo prekrocil.

A ze nezvedne ani mikinu?
Chlapi si takovych veci proste nevsimaj.
Nerikam, ze by ten muj prekrocil i ho*no v obyvaku, ale kolikrat se valel rucnik v koupelne na zemi nebo spadlo tricko ze zidle a proste to tam lezelo dokud jsem to nezvedla ja.
Ale nikdy jsem to neresila a ani by me to nenapadlo.
Mozna je to tim, ze me to proste nestve a nemam s tim zadnej problem.

Jediny obdobi, kdy zveda veci ze zeme je tedka, kdy mam obri pupek v tehotenstvi a odmitam se zohybat k zemi 😀.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11450
10.5.21 01:54

Nenech to valet a uklid si to na svou stranu.
A pokud po nem neco chces, normalne ho o to slusne popros, ne ze hned steknes „seberes to aspon?“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19289
10.5.21 04:46
@Anonymní píše:

Rozhodně přeháníš, chlapi vidí všechno úplně jinak, než ženy. Vlastně věci na zemi, v posteli, tam, kde nemají být, vůbec nevnímají. Teda pokud nejsou vysazení na pořádek a nehledaji, co ti vytknout. A to bys nechtěla, věř mi. Zlatá překročená mikina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4026
10.5.21 04:56

Tak ty někde necháš něco válet (to máš na posteli místo pro kabelku) a rozčiluješ se, že nechal někde něco válet? Zchlaď si hlavu, tohle není nic zásadního.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35115
10.5.21 06:43

Napsat svůj názor naplno nemůžu, nedovolí mi to. Takže mírně. Svoje věci si uklizen, když jsi na ně tak háklivá. A vztah stejně půjde do kytek. Chlapi obecně nemají rádi hysterky, natož hysterky kvůli prkotinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13036
10.5.21 06:44

Tak jestli mate jen tyhle problemy, tak jste idealni par. ;-)

Ja pred pranim probehnu byt, podivam se, co se kde vali a narvu to do pracky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
10.5.21 06:52

Nemusí mu připadat jako problém, že něco spadne na zem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu