Jaký nánožník na Britax b-motion 4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
verkus
Nováček 5 příspěvků 27.11.18 19:46
jaký nánožník na Britax b-motion 4

Ahoj maminky, dejte mi tip na nějaký dobrý nánožník, nejlépe funkční, hezký a prostornější na nožky. Já měla Pinkie, ten se mi líbí, ale je tam málo místa na nožky, mám totiž zimní fusak. díky moc. fotky klidně přidejte taky, pokud máte. p. s. britaxový se mi nelíbí a navíc je jen fádní, černý. díky :mavam:

Máte zkušenost s Britax Römer B-Motion 4 2017?
Reakce:
kuchle
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 49 inzerátů 27.11.18 20:24

@verkus Ahoj, já měla ten originální. Spokojená jsem s ním moc nebyla ale nechtělo se mi to řešit. Kdybych to řešila teď, asi bych si nějaký nechala ušít. Koukni do bazárku tady nebo na mimibazar. Můžeš si k tomu nechat ve stejné barvě i jiné doplňky. Konkrétnější radu ani zkušenost nemám

verkus
Nováček 5 příspěvků 27.11.18 23:27

děkuji moc :) a ostatní holky klidně pište, inspirujte mě

Uživatel je onlineKáťa19
Echt Kelišová 8133 příspěvků 19 inzerátů 29.11.18 16:14

@verkus no já si ho ušila sama :-D nejsi zručná? poslala bych návod

verkus
Nováček 5 příspěvků 29.11.18 20:13

tak můžeš. Zručná, no. možná bych to zvládla, ale čas není, učím se k tomu na státnice :/ tak díky .. v

Uživatel je onlineKáťa19
Echt Kelišová 8133 příspěvků 19 inzerátů 30.11.18 09:47

@verkus tady je zdarma, normálně vlož do košíku a objednej ;-)
https://www.caramilla.cz/…ak-nanoznik/
Musím říct, že je fakt prostorný a dlouhý, nahoře jde krásně přehnout, šila jsem holce růžový, teď čekáme třetí a jestli to nebude holka, budu ho šít znovu :-D
Uvažuju i nad tím fusakem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

„Blahobytný“ Zounar úplně nahý: Vyjít na divadelní prkna chtělo dávku odvahy!

Není vaše vina, že jdou po čtyřicítce kila nahoru! Známý reklamní slogan si... číst dále >

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >