Jaký nánožník na Concord Fusion

164
19.1.11 20:47

Jaký nánožník na Concord Fusion

Ahoj maminky,
prosím o radu. Máme kočárek Concord Fusion s korbou Proton. Budem už muset nejspíš přesedlat na sporťák, ale nemáme k němu žádný nánožník :-( Nevíte náhodou, jaký se k němu hodí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Concord Fusion?

Přidejte zkušenost s Concord Fusion
Napsat příspěvek

Reakce:

56065
19.1.11 20:58

Jukni na MMB je tam maminka co šije nánožníky na kočárky.....
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…
tak ti udělá podle tvých představ :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3588
20.1.11 09:14

ahoj taky mam concorda a taky si na jaro budu muset nechat usit. jeste tahle pani sije : http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3588
20.1.11 10:16

ale koukam, ze jak jsem dala odkaz petra tak ta pani uz usila nanoznik na concorda a stoji 550 kč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
20.1.11 10:33

Holky dekuju za odkazy… Ted jsem na to koukala a pani sije moc pekny nanozniky primo na Concorda za super cenu… Tak to asi zkusim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
13.2.11 18:31

Lovelytelle: Ahoj, prosim o Te o radu jako zkusene majitelky vozitka Concord Fusion :) ja jsem si fesaka dneska objednala a protoze mam termin az v cervnu, pocitam ze budu vozit mímo v zime uz ve sportacku. Koukam na vsechny mozne recenze a vim ze nejaky sustakovy povlak na nozicky tam je (v ramu). Bude mi tedy v zime stacit koupit teply fusak a zastrcit ho do toho šustáku nebo myslis je treba koupit jeste nanoznik? Pak se chci zeptat jak je to s tou striskou u sportaku. Koukala jsem ze kdyz polozim sportak na maximum, striska se sklapi dolu.. :( Nevim proc na to nemaji nejake pojistky, aby se to samo nezatahovalo (ta striska).. to je jedine z ceho mam trochu strach. Díky moc za odpovedi! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kavce
8.5.11 22:25

Ahoj,

máme stejný dotaz, s termínem v červnu víme, že v zimě nejspíš budeme již potřebovat nánožník, stačí ten integrovaný s fusakem, nebo se musí pořizovat ten teplý nánožník?

Díky všem již zkušením :-)

• Nahlásit
  • Citovat
1009
25.7.12 10:48

I když je to stará diskuse, tak píši: já kupovala nánožník od Jané, krásně pasuje (je to stejná fabrika). Je dražší, ale byla jsem max. spokojená, neprofoukne, nepromokne, je vysoký. Miminko (u mě po půl roce prcek šupajdil mdo lehu ve sporťáku, do korby už se nevešla) je hezky chráněné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1009
25.7.12 10:50

@Barzojka ještě odpověď - nebude. Madlo je relativně nízko, je to jen přes nožičky. Mně to aspoň tedy nestačilo :-) Koupila jsem nánožník od Jané :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1921
29.9.12 19:20

Ahoj. s tím nánožníkem od Jane, máš prosím nějaký odkaz na fotografii? a jak jsi to dělala s tou stříškou? nechala jsi si našít?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1009
30.9.12 20:42

Posílám jedno foto s nánožníkem od JAné. Tady na fotce mám ještě nahoře ohrnutý takový cca 10cm rantl dovnitř - když fouká, vytáhnu ho a mimčo je úplně chráněno.
S boudičkou jsem nikdy problém neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jevunka
11.10.12 21:01

Concord

Ahoj holky, já se přidám s dotazem na concorda, mam též doma, jsem spokojená, ale děsí mě zima, páč mi přijde ten sporťák takový otevřený, malá se do hlubokého skoro nevejde a právě řeším, jak to udělat. Zeptám se, ten nánožník od Jane - je jich víc druhů, nebo jen jeden? Nemáte prosím nějaký odkaz? Díky Eva :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
1921
12.10.12 10:08

Ahojky. já jsem se dívala, našla jsem jeden nánožník na jane a stál kolem 1500kč. Tak jsem si nechala na doporučení zde maminek ušít u jedné paní - nánožník, stříšku a rukávník. celkem i s poštovným 1100Kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1921
12.10.12 11:46

A nevadí vám při jízdě na nerovnostech, jak to cvaká ten plast?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1009
12.10.12 12:21

Nánožníků Jané dělají hodně barev, cena je vysoká, to ano. Ale fakt nepromokne, i když je na něm hodně sněhu, prpší… A je zatplený. Zadejte si do googlu, ono vám to vyjede. My kupovali v Praze tuším na Černém mostě v jednom z obchodů s kočárky, původně jsem chtěla černý, ten neměli zrovna skladem, tak jsem vzala tento, taky vcelku ladí :-) Nechtělo se mi platit pak poštovné (nejsem z Prahy). Tehdy stál 1310,–

Janeynka - mně tedy při jízdě nikde nic necvaká :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama