Jaký náramek na nohu si vybrat?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elenočka
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 12.12.16 23:49
Jaký náramek na nohu si vybrat?

Hezký večer :mavam: Potřebuji prosím poradit - který náramek na nohu z uvedených se Vám nejvíc líbí? Sedím už u toho celý večer a ne a ne se rozhodnout, který z nich si pořídit :nevim: :think: :zed: Děkuji moc za rady :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Karii
Povídálka 23 příspěvků 13.12.16 00:05

Ahoj, me se libi ten druhy s cernymi koralky jak je do krouzku. :) Nejsem moc na ruzovou, mam rada cernou - je neutralni a hodi se ke vsemu. Chapadlovite me nebavi a mam pocit, ze by to mohlo moc simrat. A myslim ze cerny pak na noze hezky vynikne.

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 13.12.16 00:10

@Elenočka
Tvoje starosti bych chtěla mít :)
Jestli pořád vypadáš jako na té fotce, tak ti budou slušet všechny…
a přečti si něco o rozhodování :mrgreen:
Taky mne zaujal ten černý. Ale krásné jsou všechny kulaté korálkové.

Hanule.Pa
Stálice 79 příspěvků 13.12.16 02:22

Prosedět nad tím celý večer.. no.. určitě ber tyrkys :)

Bjustřík
Extra třída :D 13382 příspěvků 13.12.16 08:10
@ireeenka píše:
@Elenočka
Tvoje starosti bych chtěla mít :)
Jestli pořád vypadáš jako na té fotce, tak ti budou slušet všechny…
a přečti si něco o rozhodování :mrgreen:
Taky mne zaujal ten černý. Ale krásné jsou všechny kulaté korálkové.

No jistě přesně tak.. :think: :pankac: :kytka:

Ice79
Závislačka 2613 příspěvků 13.12.16 08:29

Za mě tyrkys. korálky do kroužku.

Tichošlápek
Extra třída :D 10435 příspěvků 13.12.16 08:52

Líbí se mi tyrkysová varianta. Nebrala bych ty s visacima snurkama - jeden mam a porad mam pocit, ze po mne neco leze :mrgreen:

Elenočka
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 13.12.16 09:15
@Tichošlápek píše:
Líbí se mi tyrkysová varianta. Nebrala bych ty s visacima snurkama - jeden mam a porad mam pocit, ze po mne neco leze :mrgreen:

Děkuju za radu :kytka: A právě mě zajímá, který vypadá líp na noze - kulatý nebo visací, když s ním máš zkušenost?

Elenočka
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 13.12.16 09:17
@Ice79 píše:
Za mě tyrkys. korálky do kroužku.

Děkuju :kytka: Taky se mi libi tyrkys, je krásný výrazný, ale zase nic v te barvě nenosim :think:

Tichošlápek
Extra třída :D 10435 příspěvků 13.12.16 09:18

@Elenočka kulatý je takový elegantní. Ten visaci je spis na blbnutí na pláž. Taky záleží na veku. Ve dvaceti bych si koupila ten visaci. Teď ve třiceti uz ten kulatý. Takže za mne lepší kulatý :palec:

Elenočka
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 13.12.16 09:19
@Karii píše:
Ahoj, me se libi ten druhy s cernymi koralky jak je do krouzku. :) Nejsem moc na ruzovou, mam rada cernou - je neutralni a hodi se ke vsemu. Chapadlovite me nebavi a mam pocit, ze by to mohlo moc simrat. A myslim ze cerny pak na noze hezky vynikne.

Děkuju za příspěvek :kytka: Je pravda, ze je pěkný, elegantní a taky výrazný. No babo raď :zed:

Příspěvek upraven 13.12.16 v 09:28

Elenočka
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 13.12.16 09:25

No a ostatní přispěvatelky ani raději nekomentuju :roll: Prosím pokud nechcete poradit a pouze rejpat ani se neobtěžujte :* Mám dost starostí, možná byste se divili, a přesto stíhám prosedět celý večer nad náramkama ;)

Elenočka
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 13.12.16 20:13

@Tichošlápek To jsme na tom s tím věkem stejně ;) Ale tak když nebudeš brát v potaz tohle, tak na noze působí který líp?

Tichošlápek
Extra třída :D 10435 příspěvků 13.12.16 20:40

@Elenočka ten visaci ;) chce to ale podpatky jinak je to jak pro domorodou tanečnici :lol:

Elenočka
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 13.12.16 21:29

@Tichošlápek Fakt tak dlouhej? :think: Říkám si právě jestli i opticky jakoby tu nohu trošku neprodlouží. Protože ten náramek sám o sobě jí jakoby utne…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >