Reklama

Jaký názor máte na hodně potetované lidi?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Moncicak22
Povídálka 12 příspěvků 10.05.18 13:08
Jaký názor máte na hodně potetované lidi?

Ahoj všichni dělám takový průzkum do školy a zajímalo by mě jak vnímáte hodně potetované lidi, jak na ně všeobecně nahlížíte, co vás nejdříve napadne, pro příklad když budete šéfem a povedete pohovor a přijde „normální člověk“ s dobrým životopisem a vedle bude sedět potetovaný člověk s ještě lepšími výsledky jak byste se rozhodli. Díky předem za odpovědi :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8615 příspěvků 33 inzerátů 10.05.18 13:11

Ja vetsinou premyslim, z jakeho duvodu maji to konkretni tetovani. Nijak me to nepohorsuje, ani neodpuzuje. Takze pokud by na pohovoru byl lepsi potetovany, tak vezmu jeho.

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 10.05.18 13:11

@Moncicak22 vzhledem k tomu, že patřim mezi ně, tak asi nebudu moc objektivní, ale miluju kéry - kvalitní kéry.. většina mých kamarádů je taktéž potetovaná.. ty názory, že radši vezmu do práce někoho bez kérky mi přijdou stupidní.. v takové práci bych ani dělat nechtěla.. mne vzali - mám pierc v xichtu, kérky a červené vlasy - jen na půlce hlavy - mmchdm, dělám v kanclu a né zrovna na malé pozici… Pokud někdo rozhoduje dle xichtu, je hloupý a nestojí za snahu.

Russet
Extra třída :D 10381 příspěvků 10.05.18 13:15

Nelíbí se mi to, hezké mi to nepřijde. Ale jiným lidem do toho neremcám.

páájaa2
Kecalka 410 příspěvků 10.05.18 13:17

Vadí mi jenom jakékoliv tetování v obličeji, potom nevkusné a nekvalitní tetování a současná móda tetovat si jméno + datum narození dětí, to je něco, co opravdu nechápu. :roll:

z chebu
Povídálka 16 příspěvků 10.05.18 13:17

Tak záleží co je to za firmu, pokud bude jen sedět v kanclu za květináčem a nebude reprezentovat firmu na venek, tak ať tam sedí třeba modrej avatar :mrgreen:

Zwetta
Kecalka 373 příspěvků 6 inzerátů 10.05.18 13:19

Záleží na okolnostech, jestli to k tomu člověku pasuje, a čím je potetovaný, někdy ty motivy jsou fakt děs anebo provedení není příliš zdařilé.. :roll:
Ale za mě ano, mě se všeobecně tetování líbí, sama jedno mám.

zrcadlo
Kelišová 6618 příspěvků 10.05.18 13:21

Mně osobně se to nelíbí, ale vadí mi pouze tetování odkazující na něco, co není v souladu s mou morálkou (např. satanistické motivy, nacistické motivy apod.)
Vybírala jsem lidi a musela jsem se samozřejmě řídit korporátními pravidly, v jedné firmě např. zahraniční vlastník jasně určil pravidla a ptala jsem se narovinu dobrých kandidátů, jestli jsou ochotni sundat piercing z obličeje a zahalovat tetování, protože pravidla jsou jasně daná (někteří hledali firmu, kde to bude více uvolněné, někteří brali jako samozřejmost, že se přizpůsobí). Neodsuzovala bych hned jako hlupáky ty, kteří např. vlastní firmu a rozhodnou se, že kultura oblékání a vzhledu bude nějak nastavena.

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 10.05.18 13:21
@Anonymní píše:
Tak záleží co je to za firmu, pokud bude jen sedět v kanclu za květináčem a nebude reprezentovat firmu na venek, tak ať tam sedí třeba modrej avatar :mrgreen:

i prezentovat firmu s tim můžeš.. né všude jsou tak zapšklý.. většina mých kámošů jsou vysocí manažeři, právníci, jsou např i učitelé a pod.. dneska už se na to naštěstí tak nehledí..

smurfka
Nadpozemská drbna 29406 příspěvků 10.05.18 13:21

Záleží na pozici..pokud by měl reprezentovat mou firmu, mé jméno, mé výrobky pracoval by s lidma, tak bych potetovanýho nevzala..je to nevkus, přijde mi že ti lidé musí mít nějaký psychický problém, něco zkrývat apod.,
Pokud by měl pracovat někde ve skladu, či u pásu, at je klidně zelenej, hlavně že maká

Paola21
Závislačka 3404 příspěvků 10.05.18 13:22

Záleží, na kterou pozici by se dotyční hlásili.. Pokud na nějakou seriózní - bankovní úředník, manažer.., tak bych si vybrala „normálního“.. pokud by šlo třeba o IT pracovníka, uměleckou profesi atd., tak bych si vybrala klidně potetovaného - ale záleží, jaká tetování by měl - pokud hákový kříž, nahotinku.. tak by mohl mít vzdělání jakékoli a nespasilo by ho to.. :)

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 10.05.18 13:23

@zrcadlo můžu se zeptat, co myslíš satanistickým motivem? nácky chápu, to mi přijde taky hnus, ale toto mne zajímá..

lucenka
Vesmírná mluvilka 31635 příspěvků 10.05.18 13:23

Nejspíš by záleželo na pozici, na kterou se daný člověk hlásí. Přeci jenom jsou stále pozice, kde to není úplně nejvhodnější. A taky na motivu tetování.

Philip12
Kecalka 125 příspěvků 10.05.18 13:24

Myslím si že je to na každém. Když to tetování má nějakou myšlenku a něco to pro člověka znamená proč ne…

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 10.05.18 13:24
@smurfka píše:
Záleží na pozici..pokud by měl reprezentovat mou firmu, mé jméno, mé výrobky pracoval by s lidma, tak bych potetovanýho nevzala..je to nevkus, přijde mi že ti lidé musí mít nějaký psychický problém, něco zkrývat apod.,
Pokud by měl pracovat někde ve skladu, či u pásu, at je klidně zelenej, hlavně že maká

psychický problém? :mrgreen: :lol: už jsem slyšela, že jsme kriminálnící a pod, ale že máme psychické problémy, to ještě ne :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama