Jaký nejšílenější dárek jste našli pod stromečkem?

12722
21.11.19 13:07

Jaký nejšílenější dárek jste našli pod stromečkem?

Krásný den,

připravuji takový vtipně laděný povánoční článek na téma „Šílené vánoční dárky“. Určitě se u vás najde nějaká inspirace, za kterou budu moc ráda. Pokud se tedy podělíte o nějakou vtipnou historku z Vánoc (bereme i černý humor), bude to skvělé a věřím, že to pobaví i ostatní.

Předem moc děkuji :mavam: :kytka:

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3025
21.11.19 13:29

Nejsilnější vánoční dárek, který mě kdy potkal, byl třpytivý, kyčovitý obraz surikat v pozlaceným rámu :D Moje babička má talent na takové dárky běžně, ale tohle bylo top. Dali jsme ho pak na plese do tomboly a jenom se modlili, aby jsme ho nevyhráli zpátky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1440
21.11.19 13:38

Od tchyne jsem prvni vanoce dostala takovou tu svicku se jmenem, akorat na ni bylo Daniela a ne moje jmeno :D dalsi rok takove pyzamo silene barevne, bylo uplne citit trznici, po vyprani se to nehodilo ani na podlahu, dalsi rok poloprazdny lak na vlasy a tester nejake rtenky :roll: no vygradovalo to, kdyz jsem od manzela dostala predcasne kralicka, tchyne ze se musi na nej hned prijet podivat, tak prijela na kafe a furt kychala, za pet dni jsme k ni sli na bozi hod, a
vazne mi predava velky balik A4, tak si rikam ze konecne treha kucharka nebo neco co ocenim…ehm byly tam noviny a casopisy, ze to mam davat tomu kralikovi, kdyz prijde na navstevu, ze ma alergii na tu podestylku :D no a vic mi nedala :lol: pak vloni to byly nejake silene ponozky a na pul vyhorela svicka :roll: letos sem napjata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1144
21.11.19 13:39

Po dnešních diskuzích bych nejraději napsala stírací zážitkový los :D
Jinak nevím, vtipná byla ovčí baranice s obr palčáky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1947
21.11.19 13:40

Tak já běžně dostávám alkohol - barevné likéry, víno - i když všichni vědí, ze nepiji - vůbec. :mrgreen:

Ale minuly rok jsem dostala činky- všech velikosti :lol: a to nejsem oplacana bych rekla :lol: - udělalo mi to radost, ale zase to ve mě hlodalo - jestli je opravdu potřebuji :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1144
21.11.19 13:40
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.19 13:49

Prosím anonym :oops: Od kamarádky taková, sběratelka a setrilka- použitou erotickou hračku, kterou měla kdysi s milencem a bylo jí to líto vyhodit. Prej si to mám vyvařit 8o :zed:
Predminule vánoce tedy ne k vánocům, ale k narozenin součástí dárku byly její tanga z Ameriky, které měla jen jednou na sobě a jsou ji už malé a že mi určitě budou! (když pominu ten trapas, tak i velikost - já nosím xs, ty tanga byly M-L!!) Je to fajn kámoška, ale tímto u mě dost klesla :(

• Nahlásit
  • Citovat
6938
21.11.19 13:54

No, tak jeden super dárek je magická lampa :roll: :roll: - nevím, co tím básník chtěl říct, opravdu nejsem věštkyně, ještě ji mám doma, je mi ji líto vyhodit. Pustit se při televizi nedá, jelikož to příšerně ruší, takže to je první dar. Ten kdo mi dárek předal, mi řekl, že je to super věc, ale nač to slouží to už mi neřekl :lol: :lol:.
Druhý dar je snad o sedm neli víc, větší noční košile mé dceři (tehdy ji bylo 10 (29 kg), dostala dámskou košili ve velikosti M) :roll: :roll: - asi babička chtěla aby rychle ztloustla, jinak nevím, proč takovou mega košili, nebo aby si mohla hrát na supermana :mrgreen:.
A jednou tchýně, jak už je stará osoba, si nepamatuje, pro koho co je určeno, tak spletla balíčky a dostali ostatní to co nevyužijí, například menší ponožky, a tak, :lol: :lol:,

No, a jinak už ty dárky šli všechny ostatní zužitkovat, ale občas se s tím musí popasovat, nyní říkám, co chci, a už se vyhýbáme celá rodina, takovým to faux pas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6938
21.11.19 13:58
@Pajka89 píše:
Nejsilnější vánoční dárek, který mě kdy potkal, byl třpytivý, kyčovitý obraz surikat v pozlaceným rámu :D Moje babička má talent na takové dárky běžně, ale tohle bylo top. Dali jsme ho pak na plese do tomboly a jenom se modlili, aby jsme ho nevyhráli zpátky :D

no, to si mi připomněla dceřin maturitní ples, byl hned po vánocích, první týden v lednu, :lol: :lol: :lol:, vzali jsme si lístky do tomboly, že je podpoříme, no a hádejte, cojsme dostali v tombole? :lol: :lol: použitou špinavou lahev od slivovice 8o 8o, druhý dárek v tombole nějakou ubroskovou technikou a lepidlovou použitý hrnek, který se tím oblepil 8o 8o :roll:. Takže top, a jako vrchol někdo v tombole dostal použitou másažní vanu na nohy :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11221
21.11.19 14:00

@Peggy54 tak to jsme tady napnuté asi všechny, tak pak dej vědět, zda se letos překonala ještě lepším darem než předchozí roky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.19 14:04

Taky raději anonymně. Já dostávám od tchyně každý rok velkou bonboniéru, přestože moc dobře ví, že mám cukrovku. Od švagra láhev tvrdého alkoholu, přestože to nepiji. :P

• Nahlásit
  • Citovat
6397
21.11.19 14:05

Ne konkretne ja, ale sestra dostala od pritele druhe sestry bramboru v krabici s dirama (jako se davaj krecci a tak) a napisem Petato. Ti dva se nemeli moc radi, porad se spickovali, a tohle ji prej mozna nechcipne. Zasmali jsme se vsichni. A segra (ta, co dostala petato) mela obdobi, kdy vzdy nekdo pod stromeckem nasel nozicku parku (protoze nejlepsi darek je stejne parek) a ten nejhodnejsi klobasu (protoze nejlepsi darek je stejne parek, ale jeste lepsi je klobasa) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
21.11.19 14:10

Já jsem dala svým rodičům naprosto šílený dárek přímo na Štědrý den v půl roce. Nějak se mi podařilo vybatolit se z postýlky, zrovna když mamka v kuchyni uklízela, pokojíček byl hned vedle, takže mohla kouknout, co dělám. No zrovna se nedívala, prý jsem musela vylézt po schodech na patro, co tam táta postavil. Najednou se prý ozvala šílená rána, mamka už jen viděla, jak ležím pod židlí s rozbitou hlavou a zvracím do oblouku. Spadla jsem na hranu podstavce od židle. Měla jsem zlomenou lebeční kost a domů mě z nemocnice přivezli až po Silvestru. Tak jsem tenkrát celou rodinu připravila o Vánoce, protože ani moji starší sourozenci je pak nechtěli slavit, když po příchodu domů ze sněhových radovánek zjistili, že jsem v nemocnici. Vánoce u nás prý tenkrát byli až v lednu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.19 14:20

Prosím anonymně ať ségra neřekne, že jí dělám ofiko ostudu :mrgreen: před mateřskou jsem pracovala jako chůva a nejčestěji jsem hlídala 3 letou holčičku. Sestra nevěděla co mi dát, tak mi koupila šílený svítivě růžový boa a princeznovskou korunku :mrgreen: myslela to dobře, jako rekvizitu do práce, ale nikdy jsem nic šílenějšího nedostala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
12722
21.11.19 14:30

Jste skvělé :mrgreen: :pankac: :mavam:, moc děkuju za úžasnou inspiraci… I jsem se hezky pobavila…

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama