Jaký nejšílenější vánoční dárek jste někomu dali?

10749
27.12.19 17:08

Jaký nejšílenější vánoční dárek jste někomu dali?

Je tu spousta diskuzí o tom, jaký šílený dárek kdo dostal. Ale byli jste někdy vy sami dárcem nějaké šílenosti, třeba nechtěně? :D Já jsem si vybavila, jak jsem ještě jako malá chtěla obdarovat celou rodinu včetně prarodičů, tet, strýců,…, ale neměla jsem moc peněz, tak jsem nakoupila ve výprodeji horoskopy podle znamení na končící rok a přepsala poslední číslici na rok budoucí :mrgreen: :mrgreen: Byla jsem hrozně pyšná, jak jsem to vymyslela a každý ode mne něco dostal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Pvln34
27.12.19 17:13

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to je úžasné :palec: :)

Ja som raz, nechcene, darovala švagriné pivnú kozmetiku - sama som ten balíček dostala ako darček a nenapadlo na skontrolovať dátum spotreby. Takže keď som jej ho o pár mesiacov posunula, bol už dávno po záruke :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
2053
27.12.19 17:20

Budik, kteremu tri zazvoneni vyleti vrtule.Jako chvilku vtipny, ale jinak total blbost. Jo a taky pena a sul do koupele pro nekoho, kdo ma jen sprchovy kout :mrgreen:. To mi nejak nedoslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
27.12.19 17:26

Taky si vzpominam, ze jako male dite jsem chtela obdarovat cleny nasi rodiny. Nemela jsem ale penize, tak jsem mamce dala barvu na vlasy, co mela ve skrini a brachovi ping-pongovy micek v krabicce, kterou sam vyrobil ve skole v ramci dilen :mrgreen: :mrgreen: A uplne presne - byla jsem na sebe pysna, jak jsem to skvele vymyslela.Byly mi asi 4 -5let. Kamaradka mi kdysi vypravela, ze jeji kamarad dostal od rodicu kozesinovy limec s hlavou lisky, ktery kdysi nosily damy na kabatech.To byl taky napad stoleti :potlesk: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10749
27.12.19 17:29

@Niky2 Mně bylo myslím sedm nebo osm, byly to první Vánoce, kdy jsem věděla, že dárky nenosí Ježíšek a zjistila jsem to krátce před nimi. Tak jsem ani neměla čas našetřit, ale hrozně jsem chtěla všem udělat radost :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
825
27.12.19 17:34

Já taky jako malá, vystrachala jsem někde doma nějaký řetízek a dala ho mamince do krabičky od sirek…pak to rozbalila a já všem říkám: Vidíte? A přesně proto já nemám pořád žádné peníze z kapesneho :mrgreen: :oops: :oops: :oops: jejich výraz si pamatuju doteď :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
27.12.19 17:34

@bertoldina
Ja jsem sice v tom veku samozrejme na Jeziska verila, ale nejak jsem chtela, aby tech darku bylo pod stromeckem vic :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
27.12.19 17:36

@kruel
To je nahodou krasne, legracni :mrgreen: Mely jsme koukam podobne napady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1313
27.12.19 17:40

Kdyz jsem byla mala, byly to snad prvni Vanoce, co jsem vedela, ze neexistuje Jezisek a chtela jsem kazdymu neco koupit, tak jsem babicce koupila v drogerii hrbitovni svicku. Takovou tu malou hnedou. Nevedela jsem, ze je hrbitovni, byla nejlevnejsi v drogerii :oops: :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
27.12.19 17:42

@Oudrey
No to je vyborny! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
825
27.12.19 17:43
@Oudrey píše:
Kdyz jsem byla mala, byly to snad prvni Vanoce, co jsem vedela, ze neexistuje Jezisek a chtela jsem kazdymu neco koupit, tak jsem babicce koupila v drogerii hrbitovni svicku. Takovou tu malou hnedou. Nevedela jsem, ze je hrbitovni, byla nejlevnejsi v drogerii :oops: :?
:lol: :lol: :lol: babička měla jistě radost co ji přeješ :mrgreen: upřímně jsem se teď zasmala
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
27.12.19 18:21

Bylo mi asi 7-8 let, prvni vanoce co jsem uz nejak cula ze jezisek neni a nakupuji rodice, asi kolem 20cateho sla mama k doktorovi a nemela hlidani tak me vzala sebou, v cekarne jsem sebrala asi 20 casopisu a prospektu a narvala do aktovky, no u stromecku koukali vsichni jak puci :D hlavne pry deda, kdyz si prohlizel jak na prevenci rakoviny prsu :lol: po svatcich to tam mama sla pry vratit a omluvit 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14014
27.12.19 18:39

Lopatku, mámě se rozbila těsně před Vánoci. A hrozně blbě se to balilo :(

A když mi bylo pět, tak jsem se zeptala jak má velké nohy a pak, jestli můžu jít sama nakoupit, že se nemusí bát, že jdu přes ulici pro punčocháče :). Koukala na mě z okna a já ji z fronty mávala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8155
27.12.19 19:48

Můj otec slavil narozeniny, nic jsem neměla, byla jsem malá, tzn. bez peněz, doma jsem měli šuplík s pravítky, tužkami a pod psacími věcmi. Našla jsem tam malé dřevěné pravítko, to jsem zabalila do kapesníku papírového, který jsem předtím „rozebrala“ na jednotlivé plátky.
Na výraz když to otec rozmotával nezapomenu :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
27.12.19 20:05

Když mi bylo asi 8-10 let, jsem snad troje vánoce za sebou kupovala bratrovi (starší o 4 roky) v drogerii závěsnou voňavou kuličku do WC. Přišlo mi to originální :zed: Dodnes nechápu, co mě to napadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat