Jaký neopren na kojenecké plavání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aliik
Echt Kelišová 8345 příspěvků 13.09.10 11:20
Jaký neopren na kojenecké plavání?

Ahoj maminky,
chodim s malou na kojenecke plavani a prijde mi, ze je hrozne zmrzla - vzdy po plavani je uplne fialova a posledni hodinu dokonce brecela, asi zimou. Ona je takove vyzle (7300g, 73cm, 9mesicu), ze se ji ani nedivim.
Mame neoprenove plavecky od Splash about ( http://www.malyplavec.cz/…ut-happy-/39 ) a rada bych k nim poridila nejaky poradnejsi neoprenek. Mate s tim nekdo zkusenost? Hlavne s neoprenem kombi od Splash about ( http://www.malyplavec.cz/…habout-kom/8 ) nebo s neoprenem od Konfidence ( http://www.malyplavec.cz/…babywarma/87 )?
Ona ma jinak vodu hrozne rada, doma si necha polevat hlavicku a koupani se ji moc libi. Tak se bojim, abych ji to studenou vodou neznechutila a zatim pevne verim, ze nam neoprenek pomuze.
Za vsechny rady a zkusenosti budu moc vdecna.
Dekuju a preju krasny den
 Aliik

Reakce:
Denulenka
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 13.09.10 12:55

NO já bych to asi hlavně řekla té lektorce, jestli ta voda je taková ledárna, že ti malá zmodrá,tak by to měla vědět i ona…my chodíme také plavat a voda má 32st.JInak já nevím s tím neoprénem, ono by mimi tu vodu mělo cítit na těle,aby si uvědomilo vo co go a s neoprenem bude celá v suchu, nevím, jestli to plavání pak k nečemu bude!…

Aliik
Echt Kelišová 8345 příspěvků 13.09.10 13:12

Ona je tam prave do modra vetsinou jen ona a jeste jeden hodne hubeny chlapecek, oplacanejsi deti jsou naprosto v pohode… A prave neoprenek nam doporucila lektorka, ze je to pry prima vec a bude mit telicko v teple :wink:

Aliik
Echt Kelišová 8345 příspěvků 13.09.10 13:15

Jinak voda ma mit 30 stupnu, na prvni hodine mela dokonce 31, a myslim, ze minule sotva slabych 30.
Ja prave nechci takovou tu celoneoprenovou kombinezku, jen tu vestu na telicko, jak jsem hazela odkazy :wink:

Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 13.09.10 13:17

u nás má voda teplotu 34 stupňů a 32 mají v bazénu pro starší děti, 30 už je dost málo na takhle malá mimča.

Co se týče neoprénu tak ten funguje tak, že se pod něj voda dostane, ale jen slabá vrstva, která se hned ohřeje a pak je vám teplo. Není to tak, že byste byly úplně v suchu. :wink: To jen pro vysvětlení, kontakt s vodou tam určitě bude. :wink:

Popapip
Závislačka 3138 příspěvků 11.05.11 21:46

ahoj chtela jsem se zeptat zda je to dobry napad,budu chodit take s chlapečkem na plavani a neoprenky se mi moc libi ,mate s tim nekdo zkusenosti??

Ivi
Ukecaná baba ;) 1839 příspěvků 13.05.11 20:49

Kkatty, napjatě jsem sledovala, jestli se ti ozve někdo, kdo neoprén pro dítě opravdu má. Koukám, že nic.

S neoprénem mám zkušenost jako dospělák. „Trojka“ (= tloušťka 3 mm) je pro dospělého celkem ohebný materiál, ale pro dítě to přeci jen překážka pohybu je. Kromě toho neoprén nadnáší, takže je možné, že bude dělat problémy při potápění.
Být tebou bych počkala, jestli budete neoprénové plavečky potřebovat kvůli teplotě. Jestli ne, tak bych zůstala u plavací pleny nebo plaveček.

Popapip
Závislačka 3138 příspěvků 14.05.11 07:50

dekuji za odpoved :kytka: :kytka: :kytka: zkusim ještě zakožit dizkusi novou a uvidim ,ale i tak dekuji :-D :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >