Jaký nový sport?

25.5.18 22:15

Jaký nový sport ?

Ahoj.

Chtěla bych se zeptat. Je mi 15 a jsem holka a chci začít s novým sportem. Dělala jsem 4 roky atletiku a teď jsem dělala i florbal 4 roky. Ale už mě to nebaví a nevím co mám dělat dál. Prý na kolektivní sporty jsem už moc „stará“. Že tam chodí děti už dlouho a nevzaly by mě mezi sebe. A teď hledám nějaký nový sport ale ještě vůbec nevím jaký. Přemýšlela jsem nad nějakým bojovým sportem ale to nevím jestli by mě to bavilo. Tak děkuju za nějaké typy. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5639
25.5.18 22:22

@Princezna_Rina
Jsem tedy starsi, jak ty. A o dost.
Ale bavil me dlouho squash.Nez jsem prestala kvuli kolenu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3373
25.5.18 22:31

Orientační běh. :) Zapojuješ jak mozek, tak fyzičku, soupeříš s věkově vyrovnanými soupeři, můžeš začínat i sama na tréningových kategoriích, je to levný sport, a kromě toho, v přírodě je krásně. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
25.5.18 22:36

jaký sport

A co hula hop ta obruč to mě baví i běh je super nápad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
26.5.18 01:45

Ten orientacni beh zni fakt zajimave, libi se me, ze clovek zapoji i mozek, to u sportu zas tak caste neni :) Jinak ja mam hodne rada beach volleyball, squash, brusle.. a posledni dobou se celkem rozjizdi lukostrelba, to bych hrozne chtela zkusit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20855
26.5.18 07:18

Softball

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
26.5.18 15:35

Záleží na tvých preferencích, těžko ti bude radit někdo, kdo má jiné zájmy. Zkus napsat do této poradny sportování, jistě mají velký přehled o všech možný sportech. Také koukni na stránky sport v okolí, kde bys mohla objevit nějaké týmy. Pokud chceš zkusit bojový sport, tak ti nikdo nebrání, a když tě to nebude bavit, můžeš přestat. Já osobně bych se dala třeba na balet nebo pole dancing. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.5.18 21:01

Děkuji vám všem za rady. Zkusím asi ten bojový sport a když mě to přestane bavit, tak bych šla na orientační běh, jelikož mě běhání baví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3373
26.5.18 21:14
@Princezna_Rina píše:
Děkuji vám všem za rady. Zkusím asi ten bojový sport a když mě to přestane bavit, tak bych šla na orientační běh, jelikož mě běhání baví.

Prima, tak držím palce. :mavam: Kdybys chtěla vědět cokoliv k tomu orienťáku, napiš SZ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 18:32
@Princezna_Rina píše:
Ahoj.Chtěla bych se zeptat. Je mi 15 a jsem holka a chci začít s novým sportem. Dělala jsem 4 roky atletiku a teď jsem dělala i florbal 4 roky. Ale už mě to nebaví a nevím co mám dělat dál. Prý na kolektivní sporty jsem už moc „stará“. Že tam chodí děti už dlouho a nevzaly by mě mezi sebe. A teď hledám nějaký nový sport ale ještě vůbec nevím jaký. Přemýšlela jsem nad nějakým bojovým sportem ale to nevím jestli by mě to bavilo. Tak děkuju za nějaké typy. :D

kolo…ja začla v 15 a provazí mně ta vašen až dosud…je mi 40

• Citovat
  • Nahlásit
5383
4.9.20 19:07

Pole dance :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu