Reklama

Jaký obvodní lékař v Hradci Králové?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dáma čr
Povídálka 29 příspěvků 25.01.17 20:16
Jaký obvodní lékař v Hradci Králové?

Je tu někdo, kdo by poradil dobrého praktického lékaře v HK?
Měla bych si najít nového praktického lékaře, ale vůbec nevím kam se přihlásit..

Tuto diskuzi zakládám, protože spousta lidí z mého okolí si na svého lékaře stěžuje…
Třeba mi tady někdo poradí dobrého, nebo varuje kam se nehlásit…
Budu vděčná za jakékoliv info..

Reklama

Reakce:

Xiraxinek
Generální žvanilka 23008 příspěvků 25.01.17 20:18

Chodím k dr. Reno Vobořilové, která se střídá v ordinaci se svou dcerou Karolínou Melicharovou a za mě super… Sídlo je ve Wonkovce proti ÚP.

amylon
Kecalka 249 příspěvků 25.01.17 20:22

Na Moravském dr. Dvořáková. Mladá, pečlivá.

Modesta
Ukecaná baba ;) 1789 příspěvků 25.01.17 20:38

S manželem chodíme k paní Peškové na Pražském předměstí. Je hodně pečlivá. Ale i když hodně věcí vyřizuje jenom sestra (např. léky pro seniory a tak), tak tam bývá poměrně dlouhá čekací lhůta. Ale já si tam vždycky vezmu na knížku na tabletu. A jednou se mi stalo, že jsem tam jela jako těhule s podezřením na listerii a když viděla, v jakém jsem stavu, vzala mě hned a zavolala mi do nemocnice sanitu.

StaráRašple
Nováček 8 příspěvků 25.01.17 21:23
@Dáma čr píše:
Je tu někdo, kdo by poradil dobrého praktického lékaře v HK?
Měla bych si najít nového praktického lékaře, ale vůbec nevím kam se přihlásit..Tuto diskuzi zakládám, protože spousta lidí z mého okolí si na svého lékaře stěžuje…
Třeba mi tady někdo poradí dobrého, nebo varuje kam se nehlásit…
Budu vděčná za jakékoliv info..

Mudr. Radim Pek, výborný lékař, lidský a ohleduplný přístup, skvělá sestřička :palec:

Clementia
Kecalka 220 příspěvků 26.01.17 07:52

http://www.jasmed.cz/ paní dr přijímá nové pacienty:-)
:mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 07:58

Palea, a. s. (Šabršulová) na Slezském na poliklinice, střídá se více lékařů, takže mají hezkou ordinační dobu, nevýhoda, že můj oblíbený lékař přešel do jiné „lékařské firmy“ a tady si toho člověk ani nevšimne

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama