Jaký obvodní lékař v Hradci Králové?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dáma čr
Povídálka 29 příspěvků 25.01.17 20:16
Jaký obvodní lékař v Hradci Králové?

Je tu někdo, kdo by poradil dobrého praktického lékaře v HK?
Měla bych si najít nového praktického lékaře, ale vůbec nevím kam se přihlásit..

Tuto diskuzi zakládám, protože spousta lidí z mého okolí si na svého lékaře stěžuje…
Třeba mi tady někdo poradí dobrého, nebo varuje kam se nehlásit…
Budu vděčná za jakékoliv info..

Reakce:
Xiraxinek
Generální žvanilka 23046 příspěvků 25.01.17 20:18

Chodím k dr. Reno Vobořilové, která se střídá v ordinaci se svou dcerou Karolínou Melicharovou a za mě super… Sídlo je ve Wonkovce proti ÚP.

amylon
Kecalka 284 příspěvků 25.01.17 20:22

Na Moravském dr. Dvořáková. Mladá, pečlivá.

Modesta
Ukecaná baba ;) 2025 příspěvků 25.01.17 20:38

S manželem chodíme k paní Peškové na Pražském předměstí. Je hodně pečlivá. Ale i když hodně věcí vyřizuje jenom sestra (např. léky pro seniory a tak), tak tam bývá poměrně dlouhá čekací lhůta. Ale já si tam vždycky vezmu na knížku na tabletu. A jednou se mi stalo, že jsem tam jela jako těhule s podezřením na listerii a když viděla, v jakém jsem stavu, vzala mě hned a zavolala mi do nemocnice sanitu.

StaráRašple
Nováček 8 příspěvků 25.01.17 21:23
@Dáma čr píše:
Je tu někdo, kdo by poradil dobrého praktického lékaře v HK?
Měla bych si najít nového praktického lékaře, ale vůbec nevím kam se přihlásit..Tuto diskuzi zakládám, protože spousta lidí z mého okolí si na svého lékaře stěžuje…
Třeba mi tady někdo poradí dobrého, nebo varuje kam se nehlásit…
Budu vděčná za jakékoliv info..

Mudr. Radim Pek, výborný lékař, lidský a ohleduplný přístup, skvělá sestřička :palec:

Clementia
Kecalka 229 příspěvků 26.01.17 07:52

http://www.jasmed.cz/ paní dr přijímá nové pacienty:-)
:mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 07:58

Palea, a. s. (Šabršulová) na Slezském na poliklinice, střídá se více lékařů, takže mají hezkou ordinační dobu, nevýhoda, že můj oblíbený lékař přešel do jiné „lékařské firmy“ a tady si toho člověk ani nevšimne

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >