Jaký odbarvovač na hnědé barvené vlasy?

Anonymní
15.10.19 19:12

Jaký odbarvovač na hnědé barvené vlasy?

Ahoj :kytka: Jdu si pro radu, jakým odbarvovačem stáhnout tmavší hnědou barvu na světlou? Mám barvené světle hnědé vlasy na tmavší hnědou, takovou jako kakao a za boha ji nemůžu stáhnout :( Zkoušela jsem Paletku a teda nic moc :( Máte některá zkušenost? Jakou značku použít? Nepotřebuji být nutně na blond, ale chci, aby mi na vlasy chytla červenorůžová :think: Prosím ne rady, ať jdu ke kadeřnici, tam nejdu :) Za rady a postřehy předem děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20580
15.10.19 19:17

Paletkou to nestahnes to je barva. Potřebuješ odbarvovac. Nejlíp když zajdes do kadeřnických potřeb a koupíš si stahovac barvy. Jde to i peroxidem, ale to je o průser když nevíš co a jak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
15.10.19 19:26

Já teď stahovala hnědou Syossem 9 levels.. A mám to blond :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4036
15.10.19 20:18

Bezva, ke kadeřnici nejdeš, potřebuješ zesvětlit o x odstínů.. prosím tě, hlavně sem za týden nepiš, že sis peroxidem vyrobila na hlavě chemlon a co s tím.. (NIC, páč vlasy spálíš, umřou a jediná cesta je ostříhat..).. u razantního zesvětlování (narozdíl od ztmavování, kde fakt stačí kvalitní barva doma a vypadá to OK ) hrozí velké riziko spálení a zničení vlasů.. mám dost let na to, abych ti zasvěceně poradila, že TUDY NE

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.19 20:40

@Pea12 Díky :) Zkusím na ni mrknout :) :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.19 20:42

@Lucy75 Nepotřebuji zesvětlit úplně na blond boha :roll: Jen trochu stáhnout tu hnědou, třeba na zrz, abych mohla přejít na červenou

• Citovat
  • Nahlásit
1529
15.10.19 20:49

Chudinky vlasy! 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2520
16.10.19 07:35

A to je jako fakt takovy problem to prenechat odbornici? Zrovna vlasy nevyrostou za tyden, aby s nima clovek mohl takhle blbe experimentovat :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.19 17:15

@Ernais experimentovala jsem s nima už dost a bez problémů, takže proto ne ke kadeřnici :)

• Citovat
  • Nahlásit
2520
16.10.19 19:19

No tak jestli s nima experimentujes barvama z drogerky, tak hodne zdaru :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.19 20:10

@Ernais už tak 10 let, ale nikdy sem nesundávala hnědou :think:

• Citovat
  • Nahlásit
509
21.10.19 15:24

No, pokud nechces blond, tak odbarvovac loreal nebo syos (obsahuji peroxid-amoniak). Ty Ti to stahnou do silene zlutozrzave, protoze jinak se barva vymyva gelovym peroxidem a to opakovane a vlasy mas pak suche a jak koudel. Po odbarvovaci musis dat barvu nebo preliv, jinak budes jak zrzavy strasidlo. Klidne cervenou. Ruzova by chtela uplne skorobile vlasy. Drz se!
Ps. Po mych zkusenostech s kadernicema radsi taky doma. Ne kazdy, kdo ma papir je sikovny a na ty ja jsem zrovna asi padla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.19 18:43

@skriatok Děkuji :) Konečně normální rada :) Mám to už obarvene :) Zkusila jsem ten Syoss, jak byl o pár komentu nahoře a je fakt luxusní :) Odbarvila jsem to hned na poprvé a bez problému mi barva chytla :oops: A vlasy mám ve stejné kondici jako před barvenim :think:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat