Jaký opalovací krém v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kačka999
Povídálka 30 příspěvků 05.06.19 11:05
Jaký opalovací krém v těhotenství?

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaký je nejlepší používat opalovací krém v těhotenství? Koukala jsem na netu, ale jediný, co jsem se dočetla je, že by měl být SPF 50+, tak by mě zajímalo jaký jste třeba používaly vy a mohly mi doporučit, popř. kde ho koupím? Četla jsem i to, že by bylo nejlepší si pro to skočit přímo do lékárny. Ale stejně mě zajímá co jste třeba používaly nebo používáte vy. Děkuji :)

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4942 příspěvků 05.06.19 11:07

Stejný, jako vždycky, ale na sluníčko jsem nevylézala, když nebylo nutné. Určitě ne se vyvalit, to je tak o tom, aby se ti udělaly jaterní skvrny. Já používám Cien z Lidlu a nebo Biodermu.

Kotatko03
Echt Kelišová 8716 příspěvků 05.06.19 11:11

Používám Mary Kay SPF 50, ale pokud můžu, tak jsem ve stínu a na sluníčko skoro ani nelezu :D
Z lékárny pokud chceš tak dobrý je třeba Daylong :palec:

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15167 příspěvků 05.06.19 11:12

Pouzivala jsem Niveu, ale stejne jsem většinou byla ve stinu a na slunicko vystrcila jen nohy.

A přes bricho jsem mela tankini vrsek plavek, dost nechapu na slunicku vyvalene tehotenske pupky a ze jsem jich dost u more nebo na koupalištích videla…

Jinak ted byl nejak poslední Dtest opalovaku, ale výsledky nevim. U posledního testu vyhraly opalovaky z DM drogerie a z Lidlu v pomeru kvalita/cena, znackove opalovaky z lekaren extra valne nedopadly. Ale jak je to ted nevim…

Příspěvek upraven 05.06.19 v 11:14

Uživatel je onlineKajka9
Závislačka 4625 příspěvků 05.06.19 11:13

Já používala 50tku z lékárny tam vám poradí ale moc bych břicho nevystavovala na slunci.. ne že vůbec ale méně… a nejlepší třeba když se budeš opalovat tak na břicho třeba plenu suchou…

Kačka999
Povídálka 30 příspěvků 05.06.19 11:14

No já jsem právě hrozně opalovací typ, ale teď v těhu mi to slunce už nedělá dobře, takže když můžu, jsem radši ve stínu :D Ani opalovací krémy jsem nikdy nepoužívala, ale jistota je jistota :)

Uživatel je onlineKajka9
Závislačka 4625 příspěvků 05.06.19 11:17

@Kačka999 to věřím taky jsem nemohla být naslunci byla jsem ráda že jsem došla do obchodu azpětvtakové pařáku

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2165 příspěvků 05.06.19 11:24

Když už musíš na sluníčko, kup si s minerálním filtrem. Kromě setrnosti k životnímu prostředí z něj taky nic nepronika do kůže. Značky jsou třeba Badger, Wooden spoon. Ten mám já, SPF 30,jrasne voní po olejich a maslech, ale přitom není extra mastny, dobře se rozmazava. Já mám teda pigmentové skvrny, takže když nemusím, na sluníčko nelezu. Mažu s ním i syna.
A ještě jedna věc. Krém by se měl aplikovat každé dvě až tři hodiny, pokud jdeš do vody nebo sportujes, tak i častěji. Pokud toto dodrzujes, není třeba kupovat 50 faktor ;-)

lucenka
Hvězda diskuse 36268 příspěvků 05.06.19 11:26

Nijak jsem to neřešila. Takže když jsem se náhodou mazala tak tím, co jsem měla doma. Takže nějaký Astrid s faktorem 10-15.

Váš příspěvek
Reklama