Jaký opalovací přípravek pro kojence?

47
9.5.20 08:15

Jaký opalovací přípravek pro kojence?

Jaký používáte opalovací přípravek pro kojence? Máte jiný na tělo a na obličej? Krém, nebo sprej? Prošla jsem různé testy, ale zajímalo by mě vaše doporučení a zkušenosti.

Malou (7 měsíců nyní, má citlivou pokožku) samozřejmě sluníčku nevystavuji, ale paprskům se prostě občas nevyhne - ať už ve stínu, při přenášení apod., proto ji chci raději chránit.
Děkuji :).

edit: Četla jsem, že u kojenců faktor 50 není potřeba, neboť nejsou přímo na slunci a právě na ty občasné paprsky stačí 30, než zbytečně chemická 50. Jaký na to máte názor?

Příspěvek upraven 09.05.20 v 08:30

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Nivea Sun Dětský sprej na opalování of 50+?

Přidejte zkušenost s Nivea Sun Dětský ...
Napsat příspěvek

Reakce:

3126
9.5.20 08:18

Používala jsem i Biodermu za 500, ale stejně nakonec jsem byla nejvic spokojena s tou znackou z Lidlu asi ta 150 korun, kupuju tam faktor 50 pro deti, 30 pro nas a super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20171
9.5.20 08:32

Mam rada Daylong, sensitiv radu z DM a Bioderma tez nebyla spatna (meli jsme nejake vzorkove baleni).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
9.5.20 08:43

@Kaileee Jj taky máme z Lidlu a jsem spokojená, cena fajn a dobře se roztírá a voní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1542
9.5.20 08:45

Kamarádka vyčetla, že určitě koupit minerální. Já teď koupila jen minibalení z DM od babylove, potom koupím nějaký ten minerální asi od Lavery, třicítku. My teda moc nemažem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6231
9.5.20 09:10

Dcera mela kvasinku a z toho ekzem, citlivou kuzi ma do ted. Dostala jsem doporuceni od kamaradky na Wooden Spoon. Sice celkem drahy, ale fajn opalovak bez chem. koktejlu. Mame 50, delaji i 30. My v cizine nebyli, ale kamoska s nim dali i more bez nejmensiho spaleni ci podrazdeni :) hodne jsem slysela chvalu na Ladival, zkusenost nemam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
9.5.20 09:15

Uz od malicka se nam osvedcil Cien z Lidlu faktor 50. Deti se nikdy nespalily a vychazel velmi dobre i v Dtestech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2191
9.5.20 15:26

Sun Care od Just, již léta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu