Jaký parfém Chloe je ovocný?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adrasteia
Závislačka 2849 příspěvků 1 inzerát 03.01.19 20:19
Jaký parfém Chloe je ovocný?

Poprosila bych zdejší znalkyně parfémů o radu. Před několika dny jsem v obchodě ucítila z jedné dámy úžasnou vůni. Dotyčnou jsem oslovila, parfém jí pochválila a zeptala se na značku. Dověděla jsem se, že jde o parfém Chloe - ten ovocný - konkrétní název paní asi nevěděla. Tak jsem teď trochu hledala a fakt nevím, který z nich to má být? :think: :nevim:
Za vaše rady předem děkuji. :mavam:

Reakce:
mamina89
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 03.01.19 20:25

Já teda mám Chloé, takový ten klasický, s tou mašličkou a řekla bych, že ten ovocný není. To jsem sama zvědavá, který teda ovocný je. :think:

mamina89
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 03.01.19 20:27
Adrasteia
Závislačka 2849 příspěvků 1 inzerát 03.01.19 20:35

@mamina89 Děkuju. Kdyžtak zkusím objednat vzorek.

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 03.01.19 21:33

Ovocnou notu ma Chloe Love Story

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >