Jaký pletový krycí krém, ale není to make-up

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verunkamandarinka
Závislačka 3334 příspěvků 11.05.10 12:11
Jaký pletový krycí krém, ale není to make-up

Ahoj, hledám krém, který by mi vyrovnal nesrovnalosti pleti, kruhy pod ocima, flíčky a tak dyt to znáte, ale nepusobil jako make-up. Poradíte? Mám plet čelo nos brada mastná-dost akné pokud prestanu polykat mamavit, 26 let. Díky. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

KPKristy
Hvězda diskuse 46603 příspěvků 11.05.10 12:20

Pokud chceš krycí, ale ne make-up, tak takového nic není. Tedy myslím vyloženě krycí. Ale můžeš si pomoci. Kup si lehký make-up o tón světlejší, než tvá pleť a před nanesením si na hřbetu ruky smíchej trošku se svým denním krémem. A vznikne ti přesně, co chceš. Nanášej prsty na celý obličej a důkladně rozetři doztracena. Pak stačí lehce přepudrovat nebo nemusíš.
A nebo napiš SZ, doporučím ti konkrétní značku, tady by šlo o reklamu…

xreni
Extra třída :D 11408 příspěvků 11.05.10 12:23

ale je :-) ja pouzivam prave na mastnejsi plet krem od biodermy tonovany, je to super, funguje jak make up a zahoji pripadne pupinky ;-) viz v lekarne stoji asi 430kc

marcelka_88
Extra třída :D 13795 příspěvků 11.05.10 12:30

Ahooj,
tak já vim také bud o tom krému jak píše xreni o tom z biodrmy a vim, že holky co mají akné na něj nedají dopustit. Nebo já používám od Nivei - Niveas visage young Be Beautiful. A to je také tonovací krém a jsem s nim spokojená, mám k němu ještě podkladový krém na matnou plet. Doufám, že jsem neudělala nějakou reklamu :kytka:

ka-tka
Generální žvanilka 22308 příspěvků 11.05.10 12:39

Ja ted zacla pouzivat tohle........

Vubec eni videt, ze bych mela makeup, a krasne sjednoci plet- navic ji matuje, takze nemam zadne mastne mista a vydrzi cely den

http://www.krasa-kosmetika.cz/…ail/3424.jpg

manisa
Extra třída :D 10690 příspěvků 11.05.10 12:43

Ahojky. Záleží jakou si vybereš značku a typ.
1- transparentní make-up (tonující krém)- to je to co asi hledáš, jenže na trhu je jich strašně málo
2- fluidní make-up - to je nejčastěji používaný
3-krycí make-up- používá se např. na divadelní líčení.

Já mám výbornou zkušenost s make-up od firmy Germaine de Capucciny č.703 nebo č.705
Patří to tedy do skupiny fluidních ale tento make-up je strašně lehoučký, dokážeš ho rozetřít prsty a nezanechává mapy při horším rozetření. Je to make-up pro lidi kteří neumějí moc make-up nanášet.
Pleť ti pouze tónuje.

Upozornění při výběru tónujícího krému, či make-upu nikdy nezkoušej vzorek na zápěstí, je tam jiná barva pleti.
Vždy jen přímo na tvář. :palec:

Machalka
Extra třída :D 11763 příspěvků 11.05.10 13:00

Taky mě hned napadl tónující krém, je lehčí než makeup :wink:

Ifca1
Echt Kelišová 8865 příspěvků 11.05.10 13:02

Já na léto hledám taky něco podobného, ta Bioderma se mi líbí, vyzkouším :palec:

verunkamandarinka
Závislačka 3334 příspěvků 11.05.10 15:15

fajn moc díky…ale teda ty ceny… A co krém NORMADERM? nedavno na nej byla reklama, ale jak funguje netusim.

hanah.cz
Kecalka 415 příspěvků 11.05.10 20:29

Pleťový krém a současně krycí má také avon. Nazývají to „rozjasňující pleťový krém 2 v 1“. Cena je 299,–, ve slevě 219,– (momentálně v katalogu 7/2010). Dříve jsem používala klasický make-up, ale tohle je lepší :palec:

verunkamandarinka
Závislačka 3334 příspěvků 12.05.10 00:48

hanah ten jsem zkoušela a nevyhovuje..mě vubec avon nevyhovuje. Jsem pasivní avonlady a tak jsem zkusila toho dost. A ty budeš aktivní asi :)

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 12.05.10 06:32

Kdysi jsem používala tónovací krém od Nivea, byl lehký, příjemně voněl a i když jsem neměla hezkou pleť, tak s tímhle jsem byla spokojená. Ale jestli ho ještě dělají netuším, spíš už ne… Teď na léto se ale vyrojí ty krémy, co mají zajistit „opálený vzhled“ … ty jsou lehce tónované, třeba to pomůže..

verunkamandarinka
Závislačka 3334 příspěvků 12.05.10 09:36

díky já určitě zkusím vše. Dnes si koupím ten bioderm i za tu cenu :nevim: a jestli mi nepujde tak ti ho prodám xreni 8-) doufám ze ho budes chtít :lol:

xreni
Extra třída :D 11408 příspěvků 12.05.10 14:21

veru, prodavat nebudes chtit, uvidis! :-) jen jednou jsem zkousela dat pod to jeste jiny krem a nedelat!!se to pak zmolkovalo.. takze jen ten zbarveny krem ;-)
jinak ta cena neni zas tolik, kdyz si vemes, ze bys musela koupit krem i make-up, tak to vyjde stejne ..

verunkamandarinka
Závislačka 3334 příspěvků 12.05.10 17:53

ja prave make-up davala jem na focení nebo kdyz o neco slo, treba večer na sbalení táty :), takze jako já ani nevim co na trhu je a co uz je moc make-up a co jen tonizuje. az ted vidim ze neco fakt potrebuju, uz nejsem nejmladsí :pankac: a prdola mi bere dost teda. Tech vlasu co mi pada, des… krem sem nakonec nekoupila nemela jsem dost penez, tak jsem capla tu niveu. Bylo to v takove ochrané krabicce jak kdyby to byl poklad, tak mi to snad bude vyhovovat. Bioderm bude nasledovat.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama