Jaky polštář je ideální pro dítě ? A od kdy dáváte ?

124
23.11.20 08:03

Jaky polštář je ideální pro dítě ? A od kdy dáváte ?

Ahoj chci se zeptat poradit dáváte už prckum nějaký polstarek popr jaký? Chtěla bych 18m pořídit nějaký polstarek mám tady sadu z Lidlu ale nepřijde mi úplně plácáte muže mít tak 3,5 - 4cm no. Tak nevím zda mu takový dat… :nevim: jaký dáváte popr vy? Díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3299
23.11.20 08:16

Od mala měla malá takový nizoucky tvarovaný polštářek pro miminka na formování hlavičky, pak jsem tak v 8m asi složila tenkou dětskou deku napůl, dala do povlaku na polštář a měla to, od roka to tam mít nechce a spí jen na matraci. Taky máme malý polštář z dětské soupravy, ale na tom by teda spát nemohla, to je fakt velký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2682
23.11.20 08:26

Polstarek ze sady k perince do male postylky dostaly deti kolem 2 let. Bylo to v dobe, kdy spaly na perine nebo na plysakovi. Stejne se v noci tocily a na polstari temer nespaly. Velky polstar (ale stejne dost nizky) dostaly kolem 3 let (to uz davno spaly ve velke posteli).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
955
23.11.20 09:34

@Nicooool5 Ve 14 měsících jsem synovi dala polštářek co měl v setu u zavinovačky (kiedroňová). Je to péřový polštář, takže hlavu moc nezvedne, ale může tam zavrtat čumák a je spokojený :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6586
23.11.20 10:29

Já mám pro děti polštář kterému jde měnit množství náplně, takže ve dvou letech jsem synovi dala normální velký polštář, ale vysypaný na poloviční objem. Dobré to je, že když má dítě rýmu, můžu polštář pořádně nacpat, aby se mu dobře spalo. Dceři je 2,5 a teď dostane k svátku nový polštář a deku pro velkou holku, teď má ve velké posteli sadu z postýlky (tam byl polštářek asi 1 cm vysoký) a stejně má pod hlavou nahrabané plyšáky a deku, takže je to úplně jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9707
23.11.20 19:56

Cca od dvou let jsem synovi dala polštářek, ze kterého jsem vyndala půlku výplně. Teď je mu deset a většinou na polštáři stejně neleží, v noci se různě přesunuje po posteli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
24.11.20 13:46

V 18 m bych už ten, co uvádíš, klidně použila. Syn má taky tu Lidl sadu. Postýlku máme ale přidělanou k manželské posteli a ta potvůrka se nám v noci stejně přijde válet na našich polštářích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat