Jaký pořídit odšťavňovač?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Schíza008
Stálice 87 příspěvků 01.09.18 20:49
Jaký pořídit odšťavňovač?

Dobrý den maminky. Chci se optat na nějaký dobrý tip na kvalitní odšťavňovač. Téměř denně dělám naší malé domácí šťávy, ale je to docela pracné, chvíli vařit, mixovat, poté přecedit atd..Šťávičky tedy dělám zatím z ovoce, nikoli ze zeleniny. Má zde prosím někdo zkušenosti s tímto přístrojem a může poradit?

Reakce:
murry
Závislačka 3110 příspěvků 01.09.18 20:55

Pro zachovani zivin a vitaminu tak jedine snekovy:)
a zaroven co je pro.me.nejdule­zitejsi - ze hazite cele ovoce. tzn. ten prumer nahore. Nesnasim.kdyz musim.jablko krajet na ctvrtiny abych ho dala do odstavnovace.­.takhle hodim cele jablko a za nim dalsi a hotovo ;)

Jasmina81
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 01.09.18 21:23

Za me odšťavňovač néeeeeee, podivej se na nutribullet, máme ho 2 roky a velikanska spokojenost :palec:

Moise
Hvězda diskuse 37731 příspěvků 19 inzerátů 01.09.18 21:39

@Jasmina81 jenže v nutribulletu uděláš tak smoothie, ne šťávy.. dost dětí smoothie nechce.

@Schíza008 my máme šnekový odšťavňovač z lidlu, ale pro tvoje účely bych ho určitě nedoporučila. Má problém s tvrdou zeleninou a blbě se čistí. Já dělám šťávy tak jednou za týden a ještě jen přes zimu z citrusů, takže ty to „sežvejká“ celkem v pohodě. Ale denně bych to mýt nechtěla :mrgreen:

LenkaKonig
Nováček 1 příspěvek 16.11.18 13:00

Dobrý den,

jestli můžu doporučit tak odšťavňovače značky Hurom jsou dobré pro vše co požadujete. Já ho mám doma a je to už druhý stroj, který jsem si od této značky koupila. Měla jsem od nich stroj první generace a teď jsem přešla na novější typ a nemůžu vynachválit. Hustota smoothie se dá regulovat, dodává se i se dvěma sítky. To jedno má malé otvory a to druhé má otvory větší.
Dužina je skoro suchá a dá se na tom odšťavnit snad cokoliv.
Nakupuji od této firmy https://www.freshjuice.cz/…nekove/hurom
a jsem fakt naprosto spokojená ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >