Jaký poukaz k rehabilitačnímu lékaři?

3479
29.6.21 17:43

Jaký poukaz k rehabilitačnímu lékaři

Ahoj, našla jsem si rehabilitační zařízení kde si můžu i jako samoplátce objednat, to jsem si aspoň podle ceníku myslela, konkrétně mám zájem o Dornovu metodou. Ale není to tak, potřebuju poukaz k vyšetření od své praktické lékařky i když si to budu platit, když jsem se ale ptala jaký poukaz, protože lékařka mi nevydá poukaz přímo na tuto metodu, neb jej nevydává, tak mi bylo řečeno že tam nemusí být nic napsaného, ale musí to být poukaz pro odeslání k vyšetření…..Tak teď jsem z toho jelen můžete mi prosím říct o jaký poukaz k vyšetření mám své lékařce říci?? Asi takový ten jak je na něm napsáno to K? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2535
29.6.21 17:55

Ahoj, my jsme to měli na poukaz FT

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2535
29.6.21 17:58

Abych upřesnila, dostala jsem ten poukaz pro dite - na cvičení kojenců

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3479
29.6.21 18:06

@Semtex Poukaz na cvičení že mi vystaví až paní doktorka rehabilitační ke které mám právě teprve jít…..Proto jsem do toho zamotaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24229
29.6.21 18:21
@Tools píše:
@Semtex Poukaz na cvičení že mi vystaví až paní doktorka rehabilitační ke které mám právě teprve jít…..Proto jsem do toho zamotaná.

no obvodní lékařka ti musí vystavit poukaz na vyšetření rehabilitační doktorkou, která následně vystaví poukaz na cvičení :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2535
29.6.21 18:25
@Tools píše:

Co? Jakoze chceš poukaz na vystaveni poukazu? :lol:

Ja jsem dostala ten poukaz na dětské neurologii a bylo to na jedno kineziologicke vyšetření plus následná cvičení :nevim:

Jinak k odbornému lékaři poukaz teoreticky mit nemusíš, záleží jen, jak jseš asertivni a vlezla, protože lékaři ho proste chtějí. Já jsem se stejně protlačila na tu neurologii “by myself”, neb mi pediatr odmítl zadanku na ošetření pro dítě vystavit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3479
29.6.21 18:25
@stinga píše:
no obvodní lékařka ti musí vystavit poukaz na vyšetření rehabilitační doktorkou, která následně vystaví poukaz na cvičení :mavam:

No nakonec jsem to asi nějak pochopila, a právě si myslím že to bude poukaz na vyšetření K.

Děkuji všem :lol:
Taková blbost, a jak to dovede potrápit :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24229
29.6.21 18:31

@Semtex u nás se na prohlídku k rehabilitační doktorce bez poukazu od obvodní doktorky nedostaneš - přes to nejede vlak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3479
29.6.21 18:32

@Semtex Aha, no já tam jednou volala a jednou jsem tam byla osobně a že potřebuji poukaz, tak asi ne poukaz ale žádanku na vyšetření, jen jsem to špatně napsala a pochopila. A bez toho že mě neobjednají…
Ten poukaz přímo na to cvičení to FT ten mi vypsala i praktická, to už jsem byla na cvičení v zimě ale nepomohlo mi to, když cviky cvičím doteď. A to jsem ještě byla jako samoplátce na cvičení na další cviky co by mi mohli pomoct
v květnu, protože ten poukaz mi může napsat prý 1× za půl roku, ale to mi nevadí. Proto chci jít přímo k té rehabilitační lékařce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2535
29.6.21 18:33
@stinga píše:
@Semtex u nás se na prohlídku k rehabilitační doktorce bez poukazu od obvodní doktorky nedostaneš - přes to nejede vlak

To na ty neurologii taky tvrdili a dokonce mají i takovou ceduli na dveřích :mrgreen: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4336
29.6.21 18:51
@Tools píše:

pokud jdeš k rehabilitační doktorce, tak potřebuješ poukaz K.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3479
29.6.21 19:09
@Lucka1111 píše:
pokud jdeš k rehabilitační doktorce, tak potřebuješ poukaz K.

Děkuji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat