Jaky pouzivate prasek na prani??

21.3.07 21:40

Jaky pouzivate prasek na prani??

Maminky jaky pouzivate prasek na prani?Ja pouzivala Ariel,ale ted se mi dcera osypala, :( a to davam machani navic,kamaradce se stalo to same,poradila my skusit zmenit prasek,tak ted nevim jaky skusit s Arielem jsem byla moc spokojena ,protoze mi vzdy vse pustilo,jaky pouzivate prasek :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7094
21.3.07 21:47

Ahoj, po Arielu jsem měla problémy i já sama, teď používám kvůli malému tekutý Persil Sensitiv a spokojenost - a bez máchání navíc :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
21.3.07 21:49

Zkus Persil sensitive, třeba raději ten gel na praní, lépe se vymáchá a nebo Lovelu, ta ale moc dobře nevypere.Jinak taky hodně kvalitní je MINIRISK,ale taky hodně drahý.......Kadla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vvv
1364
21.3.07 21:53

Připojuji se s pochvalou na Minirisk, je skvělý a hlavně vhodný pro alergiky a atopiky.

http://www.vseproalergiky.cz/…i/seznam.php?ID=2

Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
21.3.07 22:47

Persil Sensitive je opravdu fajn a navíc krásně voní :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
21.3.07 23:14

Taky hlasuju pro Persil Sensitiv - ale gel… krásně vypere a super voní - takže žádná avivážka.. Lovela je též dobrá, ale oproti Persilu nula.-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
21.3.07 23:25

Jojo, gel - to jsem zapomněla napsat :-)
Lovela mně osobně moc nevoní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16293
22.3.07 08:15

Já jsem asi do roku dětí používala BATOLE, není nijak drahý. Nyní používám Torsan, je to asi 15 kg balení, taky moc nestojí. Sice fleky nevypere, ale na ty dám odstraňovač fleků ATAK (něco jako Vanish, ale stojí čtvrtinu a tolik nesmrdí a účinný je ještě líp).
Jiřina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
22.3.07 08:35

Ahojky, my měli problém spíš po Persilu, takže jsem na doporoučení doktorky koupila Lovelu, ale hrůza :roll: Nevoní a hlavně nevypere :? Teď používám dětský Ariel a zatím dobrý. Chce to vyzkoušet, co vám nude sedět :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
22.3.07 08:45

Já peru v normálním Jelenovi, jako máchání dávám přírodní aviváž Ecover.
Ony ty parfémy v těch pracích práškách a avivážích jsou pěkné svinstvo. :x
To vše se dostává do pokožky a pak následně do krevního oběhu. Teď také občas peru v Qalt Excel, vyhrá testy jako jediný ekologicky prací prostředek, který skutečně pere. www.zelenyobchod.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
22.3.07 08:48

Jo a na bílé prádlo přidávám k Jelenovi Ecover bělící peostředek, je bez chloru a krásně vypere fleky a bez zatížení odpadních vod. Je jen na přírodní bázi. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2263
22.3.07 08:58

Dívala jsem se na nějaké testy prášků na praní dětského oblečení. Doporučují Ariel kids nebo Persil Sensitiv. Já příští týden začnu prát věci pro malého jsem rozhodlá pro Persil sensitiv tekutý. Takže mě i potěšily vaše pozitivní reakce na tento prášek.

Kati

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
22.3.07 09:43

moje obe deti jsou odchovane na Senze pro deti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
566
22.3.07 09:52

já peru skoro vše v Lovele-akorát tmavé a barevné ve spec. (woolite black/color), ale to Míše na tělo nepřijde, takže jen tu Lovelu.. je dobrá i na naše svetry atd… a vyprala kupodivu i stopy od banánu, papriky, čokolády.. peru jen na 40st

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4419
22.3.07 10:22

Ahoj, peru v Persilu Sensitiv, fakt skvělý. Jen chci všem doporučit sprej na fleky od Eurony, stojí 144 Kč a po nastříkání se dá prádlo normálně do pračky. Vypral mi mrkev :wink: :P . Tak snad jen malá drobná rada. Dala jsem totiž na rady kamarádek a zabralo to. Škoda, že jsem ho neměla, když jsme začínaly s mrkvičkami :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama