Jaký prací prášek voní? A jaký kupujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pocker
Zasloužilá kecalka 743 příspěvků 07.05.19 12:34
Jaký prací prášek voní? A jaký kupujete?

Ahoj holky, jaký prací pášek kupujete a jaký dobře voní po vyprání prádla?
Dneska jsem byla v drogerce a chtěla jsem si koupit nějaký nový prací prášek, který by prádlo hezky provonělo.. Ale zarazila jsem se, že poslední dobou ty prášky smrdí jak saponát na podlahu, dětský prášek savo dokonce jak saponát na wc.. S jakým jste spokojeni?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 9578 příspěvků 07.05.19 12:38

@pocker Já teď koupila tekuté Savo. Na naše to obyčejné a zkusila jsem sensitive. Ale mám podobnou zkušenost. Tak to alespoň střídám a jinak suším hlavně venku.

lucynka25
Echt Kelišová 9687 příspěvků 07.05.19 12:43

@pocker ja.si kupuji klasika ariel nebo persil a k tomu avivaz lenor nebo cocolino.Ale myslim, ze treba Rex ma v sobe i avivaz nebo vůni i snad ariel :think: vyzkousene nemam, ja bez avivaze neperu ;)

histep
Závislačka 4878 příspěvků 07.05.19 12:43

Já kupuju prášek v Německu (teda téměř veškerou drogerii) a i nejobyčejnější prášek za pár šupů voní tisíckrát líp než cokoliv tady :roll: To je holt ta dvojí kvalita zboží…

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1044 příspěvků 07.05.19 12:47

Já používám ariel a nebo tekutý perwol( černý a používám ho na všechny barvy) a voní krasne

7.straka
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 07.05.19 12:51

Já nemám ráda moc navoněné prádlo, aviváž vůbec nepoužívám. Peru v superkoncentrátu z Lidlu (menší fialovobílá) láhev. Prádlo voní na sušáku, ale pak už to cítit není.
Ségra pere v kapslích, myslím že říkala Ariel na střídačku s Persilem, co je zrovna v akci, s to prádlo voní úplně božsky, ale nevtíravě, nepřetluče to parfém

Murka
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 07.05.19 12:57

Hodně čtu dotazy, v čem prát, aby oblečení dlouho vonělo… Já to nechápu, prádlo peru v obyčejném palmexu, místo aviváže ocet. Pračka mi skvěle máchá a prádlo po vyprání a usušení (nemám sušičku) voní čistotou, ne práškem. A jsem za to ráda, protože pak když se do něčeho obleču tak se navoním vůní na kterou mám zrovna náladu, nechci vonět aviváží/práškem na praní. A vadí mi to třeba v autobuse, kolikrát poznám v čem doma perou, jak to z nich táhne.

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10850 příspěvků 07.05.19 12:57

Ariel nebo persil, beru teda spíš kapsle. Koukám spíš na to jak to pere, na ovoneni přidavam aviváž (když není součástí te kapsle nebo použiju výjimečně gel) :think:

Kari-nka
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 8 inzerátů 07.05.19 12:58

Persil Sensitive, ale jinak kupuju prášek z DM a k tomu aviváž lenor, nebo coccolino. Prádlo krásně voní

Kotatko03
Echt Kelišová 8721 příspěvků 07.05.19 12:59

Kupuji jenom od značky Frosch :palec: jsem nadšená :palec:

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 07.05.19 13:35

Tekuté prášky od Miele…

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 07.05.19 13:39

Omnio Bianco, nejlépe z Německa.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2388 příspěvků 07.05.19 13:45

U nas doma vede Ariel v prasku, avivaze od Lenoru a suseni venku na slunicku :palec:

prejeta_zaba
Kecalka 184 příspěvků 13 inzerátů 07.05.19 14:33

@Murka Když z nich „táhne“ prášek, to je ještě dobrý, u nás když sedneš do autobusu, táhne kde co, aviváž opravdu ne. :lol: :poblion: Jinak peru v bílém Arielu, ostatní mi přijde, že nepere, ten voní tak normálně, ale teď nově mi celkem voní Ecover na vlnu, tak jemně, neobvykle :)

Rajcatko2
Povídálka 31 příspěvků 07.05.19 14:35

Mě vadí, když prádlo „smrdí“ ať už po prášku nebo aviváži, takže volím hlavně ty, které perou ale voní minimálně a nejlíp voní prádlo po uschnutí venku na vzduchu ;)
Každopádně mě neutrální vůně vyhovuje EuronaČerny, je dražší, ale spokojenost maximální, nebo pak Persil Sensitive a ideálně z Německa, jak už někdo psal

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama