Jaký průběh koronaviru měly vaše děti?

Anonymní
10.9.20 09:14

Jaký průběh koronaviru měly vaše děti?

Prosím o sdílení názoru těch, kteří zažili… jaký průběh koronaviru měly Vaše děti? A kolik je jim let?
Manžel přišel do styku s nakaženým a máme doma 1 a 4 leté dítě, tak mám o ně strach.

Děkuju

Moy děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3269
10.9.20 09:33

Děti to nechytily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6109
10.9.20 09:45

Kamarádky ctyrletak, 5 dní 40°C teploty, bolest svalů, dusivy kašel, lapani po dechu, dvě starší děti jako běžná viróza, zvýšená teplota a kašel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9372
10.9.20 10:11
@malina83 píše:
Kamarádky ctyrletak, 5 dní 40°C teploty, bolest svalů, dusivy kašel, lapani po dechu, dvě starší děti jako běžná viróza, zvýšená teplota a kašel

to mě teda úplně neuklidňuje, všude píšou, že děti jsou skoro bezpříznakové…ale 5 dní čtyřicítky, je pro malý tělíčko celkem nálož

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6109
10.9.20 10:26
@Tarinka píše:
to mě teda úplně neuklidňuje, všude píšou, že děti jsou skoro bezpříznakové…ale 5 dní čtyřicítky, je pro malý tělíčko celkem nálož

Jo, zvažovali i hospitalizaci, je to jinak celkem zdravý kluk, doktorka jim říkala, že vetsina deti to miva v pohodě, ale občas to holt má horsi průběh, ale nedá se to předpovědět, kdo jak na vir zareaguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.20 10:31

Radši anonymně, jinak prosím smazat…
Děti, 8 a 4. Téměř 6 dní 40 st. horečky. Těžko to šlo srážet, pak kašel, dva dny i průjem, celková slabost, bolest kůže, bolest při nádechu, ztráta chuti. Nechutenství ještě dlouho po tom… Hnus. Jsem alergická na ty kecy, že je to jen rýmička. Měla jsem o ně strašnej strach.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.20 12:21

Dite, rok a 3/4 a ani jsme o tom nevěděli

• Citovat
  • Nahlásit
84
10.9.20 13:34
@Anonymní píše:
Radši anonymně, jinak prosím smazat…
Děti, 8 a 4. Téměř 6 dní 40 st. horečky. Těžko to šlo srážet, pak kašel, dva dny i průjem, celková slabost, bolest kůže, bolest při nádechu, ztráta chuti. Nechutenství ještě dlouho po tom… Hnus. Jsem alergická na ty kecy, že je to jen rýmička. Měla jsem o ně strašnej strach.
:hug: :hug:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 17:55

Dcera 26, špatně se jí dýchalo, mega bolest hlavy a po čtyřech dnech ztráta chuti a čichu, nyní po 10 ti dnech únava jako po chřipce.. Nejvíc má strach z toho, kdy se jí vrátí chuť a čich, prý to trvá dost dlouhhhhoooo:((

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 19:15
@Anonymní píše:
Dcera 26, špatně se jí dýchalo, mega bolest hlavy a po čtyřech dnech ztráta chuti a čichu, nyní po 10 ti dnech únava jako po chřipce.. Nejvíc má strach z toho, kdy se jí vrátí chuť a čich, prý to trvá dost dlouhhhhoooo:((

A měla dcera horečky a kašel?

• Citovat
  • Nahlásit
16234
14.9.20 16:05
@Anonymní píše:

nechci to zlehčovat, dcera je tvoje dítě napořád, ale dotaz byl na dětské pacienty, 26 je již hodně dospělá ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama