Jaký šampon na barvené vlasy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 28.02.17 10:55
Jaký šampon na barvené vlasy?

Zdravím, děvčata. ;)
Dost často si ted barvim vlasy, protože se mi objevují šediny :roll: Barvu dávám po cca šesti týdnech, ale i tak se mi zdá, že se barva brzy vymyje. Používám různé běžně dostupné šampony na bervený vlasy, ale zdá se mi to nějak neefektivní. Jaký šampon používáte vy a jste spokojené? Na ceně nezáleží, hlavně, aby byl dobrý ;)

Reakce:

Paola21
Závislačka 3536 příspěvků 28.02.17 10:58
@Jančakecalka píše:
Zdravím, děvčata. ;)
Dost často si ted barvim vlasy, protože se mi objevují šediny :roll: Barvu dávám po cca šesti týdnech, ale i tak se mi zdá, že se barva brzy vymyje. Používám různé běžně dostupné šampony na bervený vlasy, ale zdá se mi to nějak neefektivní. Jaký šampon používáte vy a jste spokojené? Na ceně nezáleží, hlavně, aby byl dobrý ;)
Šampony na barvené vlasy jsou jenom marketingový tah viz tady: https://www.stream.cz/…arvene-vlasy
myju se běžným šamponem (který mi přijde pod ruku)

Kriss Tina
Kelišová 5514 příspěvků 28.02.17 11:00

Ono to mozna ani nebude tak samponem jako tou barvou, nevim jakej odstin pouzivas, ale treba vsechno co je do zrzava, cevena, medena se vymiva mnohem rychleji nez treba tmava barva, taky bezne dostupne barvy z drogerie malokdy vydrzi hezke dyl jak mesic. Jinak je dobry pouzivat stejnou znacku barvy i ostatni vlasove kosmetiky…

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 28.02.17 11:04
@Paola21 píše: Šampony na barvené vlasy jsou jenom marketingový tah viz tady: https://www.stream.cz/…arvene-vlasy
myju se běžným šamponem (který mi přijde pod ruku)

Já jsem si říkala, že je to nějaká kravina, když ta barva se hned vymyje :zed:
Tak začnu mýt obyčejným asi teda…

saadet
Extra třída :D 11855 příspěvků 4 inzeráty 28.02.17 11:05

@Jančakecalka základ je mít kvalitní šampon, ideálně z kadeřnictví. Co je v drogerkach stoji za prd :nevim: za me osobně redken ;) event kérastase.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 28.02.17 11:06
@Kriss Tina píše:
Ono to mozna ani nebude tak samponem jako tou barvou, nevim jakej odstin pouzivas, ale treba vsechno co je do zrzava, cevena, medena se vymiva mnohem rychleji nez treba tmava barva, taky bezne dostupne barvy z drogerie malokdy vydrzi hezke dyl jak mesic. Jinak je dobry pouzivat stejnou znacku barvy i ostatni vlasove kosmetiky…

Já si barvim vlasy Perfect mousse, vyhovuje mi to, že se nanáší jednoduše jako šampon. Ke kadeřnici se moc nedostanu a nebaví mě tam vysedávat dlouho, když barví :oops: Dávám odstín tmavé čokolády nebo černohnědou, mé vlasy přírodní jsou taky tmavě hnědý.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 28.02.17 11:07
@saadet píše:
@Jančakecalka základ je mít kvalitní šampon, ideálně z kadeřnictví. Co je v drogerkach stoji za prd :nevim: za me osobně redken ;) event kérastase.

Děkuju, vyzkouším ho a uvidím. ;)

saadet
Extra třída :D 11855 příspěvků 4 inzeráty 28.02.17 11:10

@Jančakecalka je třeba pozor na nakup online. Jednou jsem chtela usetrit a to sem si dala :roll: v kadernictvi je to lepsi. Nebo jestli mas moznost napr v nemecku, tam kupuju ja. Obcas se da i v Makru. Ono je sice dost drazsi, ale napr velke baleni ti vydrzi hodne dlouho a davas ho mnohem mensi mnozstvi, takze ve finale ten rozdil neni takovy ;) a zrovna redken na barveny je pecka.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 28.02.17 11:18
@saadet píše:
@Jančakecalka je třeba pozor na nakup online. Jednou jsem chtela usetrit a to sem si dala :roll: v kadernictvi je to lepsi. Nebo jestli mas moznost napr v nemecku, tam kupuju ja. Obcas se da i v Makru. Ono je sice dost drazsi, ale napr velke baleni ti vydrzi hodne dlouho a davas ho mnohem mensi mnozstvi, takze ve finale ten rozdil neni takovy ;) a zrovna redken na barveny je pecka.

Já online nic nekupuju.
Do makra jezdíme, tak se juknu tam.Do německa spíš jezdíme až v létě o prázdninách, jezdit jen kvůli šamponu se mi tam nechce.Ale díky moc za typ ;)

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 28.02.17 12:22

Ono bohatě stačí normální šampon..ale nejlépe z kadeřnictví

Lístečka
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 28.02.17 13:31
@saadet píše:
@Jančakecalka je třeba pozor na nakup online. Jednou jsem chtela usetrit a to sem si dala :roll: v kadernictvi je to lepsi. Nebo jestli mas moznost napr v nemecku, tam kupuju ja. Obcas se da i v Makru. Ono je sice dost drazsi, ale napr velke baleni ti vydrzi hodne dlouho a davas ho mnohem mensi mnozstvi, takze ve finale ten rozdil neni takovy ;) a zrovna redken na barveny je pecka.

Asi se blbě zeptám, jsou z internet. obchodu jiné :oops:? Cena je pravda někde jinde než v kadeřnictví. Např. si na netu kupují barvu Loreal professional… Díky

saadet
Extra třída :D 11855 příspěvků 4 inzeráty 28.02.17 13:55
@Lístečka píše:
Asi se blbě zeptám, jsou z internet. obchodu jiné :oops:? Cena je pravda někde jinde než v kadeřnictví. Např. si na netu kupují barvu Loreal professional… Díky

Hele nikam jsem to samozrejme nenesla testovat ale me subjektivne to prislo jako fake :nevim: proste vune, penivost i po case bez efektu. Koupila jsem takhle 3 (najednou v jedne objednavce) a u vsech mi prislo ze jsou naprd. Obzvlast kdyz jsem pak koupila v salonu a prinesla domu…takze na to uz pecu radsi si priplatim a mam klid. Ale jak pisu kupuju prakticky jen v mnichove a jsem max spokojena. Vzdy maji nejakou akci at uz redken nebo kerastase i ten loreal prof obcas beru a nevyjde to tak draho…ale ja tam mam pribuzne jinak by se pro to samo nevyplatilo ;)

AjaAlita
Nováček 1 příspěvek 17.04.17 17:52

Mám dobré zkušenosti se značkou SATINIQUE. Zachovává přirozenější barvu, vydrží až 45 umytí.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 22.05.17 17:05
@AjaAlita píše:
Mám dobré zkušenosti se značkou SATINIQUE. Zachovává přirozenější barvu, vydrží až 45 umytí.

Jé, tak ten jsem si nakonec i koupila, no, teda, spíš objednala, a jsem s ním moc spokojená. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >