Reklama

Jaký šampon proti lupům?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Edinka6
Povídálka 21 příspěvků 08.03.18 13:43
Jaký šampon proti?

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat jak šampon používáte proti lupum? Už nevím co by mi pomohlo :oops:. Jaky by jste mi doporucily at uz z lekarny nebo drogerky. :palec:. Mám problémy jak s lupy tak i docela suché vlasy a taky mi vypadavaji… :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19303 příspěvků 08.03.18 13:47

Já kdysi bývala velmi spokojená s Vichy na „vlhké“ lupy. Trpěla jsem na Seborheu, takže právě taková ta mokvající ložiska, né suché sypavé lupy. Později jsem začala používat konopný šampon přímo na Sebroheu a po vypotřebování dvou lahviček jsem měla pokoj několik let :)

Teď po pár letech se mi stalo, že (po zimě věčně v čepici) se mi začalo „sypat“ z hlavy a tak jsem sháněla něco na klasické lupy a moooc mi pomohl šampon od Panthenolu. Není drahý, příjemně voní a pomáhá :palec:

Příspěvek upraven 08.03.18 v 13:48

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19303 příspěvků 08.03.18 13:47

https://sampony.heureka.cz/…upum-250-ml/#…

Afrikana
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 08.03.18 13:54

@Edinka6 Zalezi na tom, proc se ti lupy delaji. Ja jsem treba po letech prisla na to, ze mi vadi veskere sampony, ktere jako penidlo pouzivaji sodium laureth sulphate, takze asi tak 99 % vsech samponu (vcetne lekarenskych). Co jsem na prirodnich, jsem bez lupu a ani hlava me nesvedi. Nejvic se mi osvedcil arganovy sampon z Havlikovy apoteky, ale obycejne Alverde z DM taky uslo. Pak mi prisla jeste dobra Lavera, mela jsem i Urtekram, Weledu, Logonu, Naturu Sibericu (ta jedina byla z prirodnich samponu katastrofa) a dalsi hromadu prirodnich znacek. Dobre je koukat na slozeni samponu, treba na e-shopu Biooo (https://www.biooo.cz/) maji to slozeni promakane a hned vidis, co v tom samponu je.

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 08.03.18 14:18

U mě proti lupům a svědění pouze a jenom H&S, nikdy nic jiného nepomohlo, ač jsem od puberty zkoušela cokoliv… Zajímavé je, že pouze ten originál základní pánský, ostatní mi nepřišli tak dobrý. Hlavně to chce nefénovat, nechodit spát s vlhkýma vlasama, ani ven, nechat je prostě volně uschnout doma.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30548 příspěvků 08.03.18 14:21

Manželovi po všech různých nejlíp funguje Alverde z DM…A je za pár kaček :think:

Dory22
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 08.03.18 15:06

@Edinka6 Já jsem spokojená s Head&Shoulders, ten je pro mě TOP!
Nejraději mám mandlový, jablko a citron.

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 08.03.18 15:25
@Edinka6 píše:
Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat jak šampon používáte proti lupum? Už nevím co by mi pomohlo :oops:. Jaky by jste mi doporucily at uz z lekarny nebo drogerky. :palec:. Mám problémy jak s lupy tak i docela suché vlasy a taky mi vypadavaji… :,(

Muj muz ma taky ten problem zkusil toho moc a co mu pomaha je oplachove vody pred umytim. Obcas mu delam olejovu masku (kokosovy olej namazat a pak vlasy zamotat do rucnika a nechat pusobit min. hodinu)

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 08.03.18 17:23

Vichy na suche lupy. Pouziva ho pritel roky, nic jineho mu nezabira a ja jsem s nim spokojena a to se mi vlasy celkem masti.

lukresia
Kelišová 7140 příspěvků 08.03.18 21:35

Používám Panthenol z lékárny a maximálně mi vyhovuje

Ijen
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 09.03.18 06:04

Osobne nepouzivam, delam si zabaly s hrnnou a lupy nemam. Manzel ma sezonne nabeh na sebor. dermatitidu a pouziva pri zhorseni od Biodermy sampon Node DS+ a jinak Dercos od Vichy na suche lupy.

Edinka6
Povídálka 21 příspěvků 09.03.18 11:52

@Afrikana Ahoj tak máš tím jsem uvažovala. Ze mi vadí ty sulfaty a silikony. Hlava mě svědčí vždycky nejvíc po umytí samponem 8o. Takže na tom něco bude a měla jsem šampión od Záběry hydratacni a nepomohl..vlasy jsem měla po něm těžké bez života a suche :nevim:…ale děkuji za rady zkusím se podívat na internetu po necem :palec:

Edinka6
Povídálka 21 příspěvků 09.03.18 11:54

@Dory22 ten používám taky…ale nikdy mi od lupu nepomohl, jenže jiné sampony jsou ještě větší katastrofa :mrgreen:… teď mám od avonu na suché lupy a krom toho, že pěkně voní a peni nedělá absolutně nic takže ho brzo vyhodim :)

Edinka6
Povídálka 21 příspěvků 09.03.18 11:56

@lukresia ten jsem používala taky. Před 3 lety a pomohl tojo, ale pak se stejně vrátily..navíc mi po čase začal smrdět a vlasy byly suché 8o

Edinka6
Povídálka 21 příspěvků 09.03.18 11:58

@Borůvka1990 proč nechodí spát s mokryma?? :oops:…to sem tam dělám, protože si je myju na večer a oni nestihnu uprchnout a zapínat fen v 10 večer nemuzu :mrgreen: :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama