Jaký šátek pro 7kilového prcka, aby ještě dlouho sloužil?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Edita2
Závislačka 2694 příspěvků 05.11.14 21:04
Jaký šátek pro 7kilového prcka aby ještě dlouho sloužil?

Prosím o radu mám doma manducu, ale dnes jsem měla pujčený vatanai a bylo to pro mne i prcka o mnoho lepší, ale někteří tvrdí že vatanai vydrží jen do 9kg a my už máme 7kg. Velikost vím, ale nevím jaký šátek tedy zvolit. Zda Storch nebo Vatanai nebo Ellevill Zara nebo Didymos. Ať vím po čem pátrat, ono jdu do ceny max 2.200kč, ale vím že se v této ceně vlezu do těchto bez problémů. Jen nevím který nám dlouho vydrží. Předem moc děkuji za rady :kytka:

Nejnovější recenze z kategorie Nosítka

Reakce:
matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33576 příspěvků 05.11.14 21:07
Hoa Mai
Kelišová 6086 příspěvků 20 inzerátů 05.11.14 21:08

@Edita2 Hodně pevné a nosné jsou Girasol, náš prcek má sice jen něco přes 9 kilo, ale nosí se mi úplně stejně, jako když byl miminko. Švagrová v něm odnosila 3 děti do cca 2 let a je jako nový, teď ho máme po nich my. Nový stojí kolem tří tisíc, ale dívala bych se po bazarech, ono je stejně lepší kupovat šátek už zanošený, bude měkčí a bude se líp vázat.

Any11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 21:09

@Edita2 To zalezi jaky Vatanai.. Ja si ted koupila Perito a nosim v nem 12kg a je super :-) (vim, ze ho pouzivaji i na batoh)

Storch je univerzal, Zara nekoho u vetsich deti reze.. Didymos ma hodne satku, obecne ale lze rict, ze je to taky univerzalni satek. (Ale ma tenke satky, ktere proste prijemne cele dobu nebudou.)

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 05.11.14 21:11

@Edita2 http://www. nosenideti. cz/karta_zbozi/3/Stor­chAlbert/Stor­chenwiege-Albert/ dvě děti, teď jsem půjčila na třetí kamarádce. Jiná kamarádka - ani neměla kočárek a odnosila v něm dvě děti. Takže z praktického hlediska je super. :palec:

xreni
Extra třída :D 11408 příspěvků 05.11.14 21:54

Little frog vyssi gramaz bavlny

monrom
Nováček 05.11.14 22:14

Určitě pevný (ne pružný) a mám ellevil zara a mohu jenom doporučit, není tvrdý od začátku a přitom pevný a jsou krásné. a doporučuji dostatečně dlouhý.

Tišesičtu
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 06.11.14 07:34

Já nosím od narození a denně v tomhle . Už je to víc než rok a určitě víc než 7kg, a drží pořád.

cizova
Závislačka 3409 příspěvků 06.11.14 09:24

Já mám vatanai tibet a v pohodě sem nosila 14kg dítě

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >