Jaký "scénář" pro Mikuláše a jeho partu

25.11.10 11:00

Jaký "scénář" pro Mikuláše a jeho partu

Ahoj,
Mikuláš se blíží, úspěšně jsem přesvědčila své kamarády, že musí přijít jako čert, mikuláš atd…k tomu se přidalo několik dalších dětí, kterým jsem to nabídla. Tím pádem ale cítím docela zodpovědnost za to, jak se to celé bude odehrávat. Převlečení kamarádi (3 holky, 30 let) ještě nemají děti, tudíž to s nimi moc neumí…
Potřebovala bych poradit nějaký scénář, případně nějakou hezkou Mikulášovu řeč, zkrátka nějaké tipy, já už to nějak sesumíruju.
Jediné, co už jsem dala za úkol maminkám, aby mi v předstihu poslaly, co mají připomenou za hříchy a pochvaly. Ale jinak moc nevím, jak s tím naložit. A říkám si, že když už jsme se do toho pustili, tak ať je to pořádně :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1175
25.11.10 11:58

Ahoj, k nám také chodí kamarádka převlečená za anděla, s ní jeden čert a jedna čertice. To úplně stačí, malej když si na ně vzpomene tak se snaží být hodny :dance: ale dlouho mu to navydrží. Přijdou k nám na chodbu, kde už na ně čekáme, Mikuláš se zeptá Davídka jestli byl celý rok hodný a atd a jestli umí ňákou básničku nebo písničku, tak něco ze sebe vykoktá 8-o a pak přijde čert s knížkou, kde má jako napsaný jak zlobí a prostě vše co jim řekneme a chceme aby se to změnilo, a malej jen kouká a na všechno kýve :twisted: jak bude hodný jak bude všechno jíst jak nebude odmlouvat :think: :think: . No vždy mu to nákej čas vydrží, tak uvidíme letos :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama