Jaký skladný sportovní kočárek s otočnou korbou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lylynn
Nováček 4 příspěvky 11.09.19 14:00
Jaký skladný sportovní kočárek s otočnou korbou???

Ahoj maminky, jaký byste mohly doporučit skladný lehce slozitelny sport. kočárek, kterému jde otočit korba proti směru jízdy? Ovšem aby cena nového byla tak do 5tis. Potřebuju to pro 5měsíčního prcka hlavně když autem vezu staršího do školky a potřebuju rychle složit kočár, dítě přeložit z autosedačky a jet. Auto mam citroën c3,takže malý kufr. Moc děkuju. :D

Reakce:
Micaella22
Ukecaná baba ;) 1871 příspěvků 11.09.19 14:09

Mela jsem z druhe ruky quinny buzz, g mini grand bazarovy se da sehnat i stokke. Vic levnych neznam aby se dali otocit. Kazdopadne pokud to mas jen kvuli skolce, tak staci mladsi dite capnout do ruky nebo vzit vajicko do ruky. Pripadne vejce dat na konstrukci od kocaru, co uz mas, neni to lepsi nez resit dalsi kocar? :nevim:

Lylynn
Nováček 4 příspěvky 11.09.19 14:40

@Micaella22 děkuju za rychlou reakci. ;) No já to napsala blbě, kvůli tý školce to chci hlavně, ale taky do obchodu a třeba k doktorovi. Všude nosim vajíčko v ruce, ale prcek už se pronese. :lol: Bydlíme skoro jakoby na samotě, takže všude musím autem a můj starej kočár se blbě skládá a je velkej… Takže bych prostě potřebovala nějakej cestovní když zrovna nejedem všichni rodinným autem. Na ten g mini jsem koukala, ten vypadá dobře.

Lylynn
Nováček 4 příspěvky 11.09.19 14:43

@Micaella22 jo a ještě jsem chtela, ze uz jsem si dřív z druhý ruky koupila quinny speedy, ale ten podvozek už taky nejde tak snadno složit, takže se teď tluču do hlavy, že jsem ho vůbec kupovala. :roll: :nevim:

Janli
Extra třída :D 10187 příspěvků 11.09.19 18:01

Diskuzí na tohle téma je tu už spoustu. Do pěti tisíc koupíš nový s otočnou korbou asi jen Adbor Vero a ten rozhodně nedoporučuju. Jinak koukni na Adbor Gato, Bebetto Nico, Britax Smile, Valco snap ultra, X-landery, Maxi cosi - Stella, Mura a Adorra, Moon Resea.

Lylynn
Nováček 4 příspěvky 11.09.19 18:25

@Janli děkuju moc za tipy. Jo jo, diskuzí je hodně, ale nikde nic podle mých /asi nereálných / představ. :lol: Moon je můj favorit, jen je mi líto dát za něj 7tis. :mrgreen: koukala jsem na gmini, bomimi, easy go… Jen ty částky jsou vyšší. Jen jsem to tu zkusila, kdyby někdo náhodou o něčem, co jsem neviděla, věděl. :kytka:

Káťa19
Extra třída :D 14342 příspěvků 2 inzeráty 14.09.19 15:09

@Lylynn ještě jeden typ Valca jde otáčet - Valco snap Ultra

Klidně bych sáhla po nějakým bazarovým sportáku :think:

Váš příspěvek
Reklama