Reklama

Jaký sporťák je podle vás ten nej?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra_21 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.11 11:04
jaký sporťák je podle vás ten nej?

Ahojky holky,

máme 8 měsíců pryč, sami sedíme a sháníme nějaký pěkný kočárek - sporťák.
Něco co má dobré jízdní vlastnosti, kde jde sedačka dát oběma směry a opěrka dost položit.
Co máte a s čím jste spokojené?

Reklama

Reakce:

EvitaT
Povídálka 32 příspěvků 27.07.11 11:07

Tak to je taaaak moc individuální! Každému vyhovuje něco jiného jak pro dítě, tak pro to, kde bydlí. Každopádně já měla cca 15 sporťáků a nej je za mě Quinny Buzz s nafukovacím kolem. Vyhovuje nám moc ta sedačka, jízdní vlastnosti a stříška, která „roste s dítětem“. Evča

Petra_21 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.11 11:15

Děkuju Evo, vypadá moc hezky. Nedávno jsem na podobný koukala.
My bydlíme na vesnici. Do teď jsem měla - mám Casual play S4. No.. má své mouchy ten sporťák, takže bych ráda něco jiného - změnu.

obrazek
Echt Kelišová 9868 příspěvků 27.07.11 12:30

Hodně se chválí peg perego gt3, my máme jane slalom pro a mě naprosto vyhovuje.
Proč chceš otočnou sedačku? aspoň náš Vojta raději koukal po okolí než na mě, mě přece znal ;-)
a není to žádnej uplakánek. nebo kvůli sluníčku? stejně to během jízdy nebudeš přehazovat.
otočný sezení je podle mě naprostá zbytečnost, koukej raději na jízdní vlastnosti.

lumáťa
Závislačka 2803 příspěvků 27.07.11 12:34

Tak za mě sporťák Jané :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >