Jaký sporťák je podle vás ten nej?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petra_21
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.11 11:06
jaký sporťák je podle vás ten nej?

Ahojky holky,

máme 8 měsíců pryč, sami sedíme a sháníme nějaký pěkný kočárek – sporťák.
Něco co má dobré jízdní vlastnosti, kde jde sedačka dát oběma směry a opěrka dost položit.
Co máte a s čím jste spokojené?

Reakce:
hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 27.07.11 11:13

Ahoj. Mám Babydesign Sprint a jsem s ním moc spokojená. Já ale měla jiné požadavky, ty tvoje nesplňuje všechny. Je prostorný, polohovatelný do lehu, lehce ovladatelný (jízdně i obslužně), byl za super cenu, sama ho unesu i do vysokých schodů v tramvaji. Zatím teda pořád jezdíme ve sportovní sedačce Firkonu, ale až se tam Mája nevejde, přesedláme :wink: . Jediný ideální kočárek neexistuje, protože záleží, co od něho čekáš, moje dva nej kočárky jsou Firkon Verano i Babydesign Sprint, každý z nich je „lepší“ pro jinou příležitost. :wink:

x-juliet
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 27.07.11 11:16

nám je 6 měsíců a čerstvě máme Babydesign Walker a je super,jde uplne do lehu,malý sice nesedí,ale i vlehu má hezký výhled,občas mu malinko zvednu zada. Je sice robusnejsi,ale do mhd je super,vyborne se s nim manipuluje,jsem moc spokojena :-)

žampion
Závislačka 3743 příspěvků 27.07.11 11:20

nám je 7 měsíců a máme xlander x3 a max. spokojenost :palec: má velký nafukovací kola na zimu ideál + jsme z vesnice = vysokohorský terén. Čupr velký nákupní košík, 3 polohy na sedění/ležení. A můžu malou zašmodrchat do popruhu tak že se nemusím bát že mi vyskočí z kočáru :-P

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 27.07.11 11:22

a budeš jezdit v terénu? jaký máš finanční limit? kočárku je strašně moc… 8-)

Háta_x
Echt Kelišová 7576 příspěvků 27.07.11 12:58

Po zkoušení různých sporťáků jsem zakotvila u Jané Slalom Reverse a jsem spokojená. Už měnit nebudu.
Jde do lehu, otočná sedačka, lehký a skladný (cestuju často autem), střecha s funkcí slunečníku, nekopu se o nožní brzdu (nemá klasický drát mezi koly), má ruční brzdu, zaaretované přední kolo projede i závěje a má spoustu dalších vychytávek.

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 27.07.11 13:23

Babydesign sprint a jsem max. spokojená, cena přijatelná, větší kolečka, není přehazovatelná rukojeť, ale to mi přijde zbytečné, on se stejně vyklání, když nevidí :lol: Koukám spokojených je tu více :palec: :-D

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 27.07.11 13:26

jinak pro mě ten nej teď babyjogger city elite

Dimpule
Kecalka 126 příspěvků 28.07.11 08:14

Za super cenu je tento Valco Latitude. Moc se mi libi a krasne se s nim jezdi. Je lehouckej, lehce ovladatelnej. Ja jsem si sice pro druhe mimi vybrala od Valca Rebela…ale jen proto,ze potrebuji i korbicku. Kdybych shanela jen sportak, tak jdu do Latituda.

http://www.detske-kocarky.cz/…y--5531.html

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >