Jaký sporťák s nafukovacími koly a vhodný i do terénu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mooniimoonii
Povídálka 25 příspěvků 1 inzerát 20.06.19 17:35
Jaký sporťák s nafukovacími koly a vhodný i do terénu

Pěkný podvečer, asi se tu tato otázka někdy objevila ale poradíte který sporťák je opravdu dobrý? Aby měl nafukovací kola, a dala se třeba i otáčet korbička, ale to asi u moc sporťáku není, jen jsem si říkala že by to mohlo být fajn :) a cena tak do 7 tisíc no :D

Reakce:
Káťa19
Extra třída :D 13114 příspěvků 20.06.19 17:55

@Mooniimoonii Mluvis o korbicce, takze chces jen sportak nebo korbu i sedacku? :think:

Janli
Echt Kelišová 9295 příspěvků 20.06.19 18:08

Buď X-landery, Bebetto nico nebo babyactive xq

Mooniimoonii
Povídálka 25 příspěvků 1 inzerát 20.06.19 18:15
@Káťa19 píše:
@Mooniimoonii Mluvis o korbicce, takze chces jen sportak nebo korbu i sedacku? :think:

Neee myslela jsem sedačku :D chci jen sportak :)

iwa83
Echt Kelišová 7735 příspěvků 20.06.19 18:33

Ja mam camarello. Jde otacet i sportak. Vozi po polnich cestach uz druhe dite. Jsem spokojena. Neni to pirko, zabereasii vic. mistavaute, ale nabrdskych lesnich cestach nema problem

stinga
Echt Kelišová 7808 příspěvků 20.06.19 18:50

@iwa83 taky jsem měla camarelo, jezdilo se s ním dobře, ale dítě sporťák rozskákalo, tak jsem koupila Jané, ale ten nemá otáčení
ale já nechápu, proč znova a znova tolik maminek požaduje, aby sporťák šel otáčet

iwa83
Echt Kelišová 7735 příspěvků 20.06.19 19:16

@stinga zrovna dneska jak byla na spani a svitilo ji tam a ja tlacila kocar, jsem.ji proste za jizdy otocila a byl klid. Plenky na stineni neprovozuji.

stinga
Echt Kelišová 7808 příspěvků 20.06.19 19:36

@iwa83 aha, já jsem vždycky stáhla co nejvíc ty stínící nástavce z boudičky, plenky taky považuji za nezdravý nešvar, za tím se musí dítě přehřívat neskutečně
a když ještě nepomohlo, tak jsem kočár netlačila ale táhla za sebou
já jsem vždy myslela, že maminky chtějí na dítko vidět, když chtějí otáčecí sporťák

ugluk
Hvězda diskuse 47000 příspěvků 20.06.19 19:59

U nás to bylo naopak - dítko chtělo vidět na mě :lol:
Do sporťáku šlo někdy v 9 m, když už mi z korby začalo vystupovat za jízdy, a tuším, že do nějakých 15 m vyžadovalo koukat na mámu.
Máme Gesslein, ten do terénu super, ale do 7000 leda bazarový, ale zas jsou to držáky, ten náš vozí na pohodu třetí dítě. Dá se tomu přehazovat rukojeť i korba.

Mooniimoonii
Povídálka 25 příspěvků 1 inzerát 20.06.19 20:18
@stinga píše:
@iwa83 taky jsem měla camarelo, jezdilo se s ním dobře, ale dítě sporťák rozskákalo, tak jsem koupila Jané, ale ten nemá otáčení
ale já nechápu, proč znova a znova tolik maminek požaduje, aby sporťák šel otáčet

Myslíte že otáčení je zbytečnost? Jestli ano tip lepší bude výběr klasického sporťáku, prcek mě docela hledá byl teprve párkrát ve sporťáku.

Janli
Echt Kelišová 9295 příspěvků 20.06.19 20:26
@Mooniimoonii píše:
Myslíte že otáčení je zbytečnost? Jestli ano tip lepší bude výběr klasického sporťáku, prcek mě docela hledá byl teprve párkrát ve sporťáku.

Není to zbytečnost. Už jen proto, že malý dítě chci mít za jízdy pod dohledem a nějaký miniokýnko mi na to nestačí. Moje druhá dcerka navíc ani ve dvou letech nesnese cestovat tak, aby na mě neviděla.

stinga
Echt Kelišová 7808 příspěvků 20.06.19 20:34

@Mooniimoonii tak asi je to podle povahy dítěte, já jsem malou dala do sporťáku v 7 měsících, jelikož také vystupovala za jízdy z korbičky čelem k sobě jsem ji měla asi měsíc, pořád se totiž snažila dívat, kam jedeme a vyvracela se, tak jsem ji otočila, aby viděla a už jsem to nikdy nedala zpět
a Jané se ani do protisměru otočit nedá

Váš příspěvek
Reklama