Jaký sportak, aby byl dobrý a nestál hromadu peněz??

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronika Kai
Kecalka 114 příspěvků 03.02.19 21:10
Jaký sportak,aby byl dobrý a nestál hromadu peněz??

Ahoj maminy, potřebuju radu od zkušených, jaký pořídit sportovní kočárek? Aby nás nezrujnoval? Všechny co sem našla a libi se mi, tak jsou do 15 kg a mě přijde, že je to málo, nebo to stačí? Vydrží i větší zátěž? :roll: Jaké máte vy? Moc děkuji za rady :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Elzaaa
Kecalka 131 příspěvků 03.02.19 21:17

Zalezi jaky mas cenovy limit. Ja mam x-lander x-cite tu novejsi verzi a jsem spokojena maximalne.

Elianah
Nováček 5 příspěvků 03.02.19 21:19

Ja mam valco snap má nosnost 20 kg je lehoucky a skladny váží jen 6 kg.

Elianah
Nováček 5 příspěvků 03.02.19 21:23

Mam přesně tento.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10245 příspěvků 03.02.19 21:23

@Veronika Kai Do Poláka bych nešla. Nepíšeš, na jaké účely to chceš ani co je „zruinovat“. Já měla Baby Jogger City Mini čtyřkolku, a naprosto jsem ho milovala - a z druhé ruky by to ani nemuselo být cenově drastické.

PS: Ja podobný jako to Valco, ale pro mě pocitově mnohem bytelnější (do 25kg). A i systém skládání mi vyhovoval víc.

Příspěvek upraven 03.02.19 v 21:25

Janli
Kelišová 7302 příspěvků 03.02.19 21:24

Joie litetrax

rendulinka3
Stálice 53 příspěvků 03.02.19 21:26

také máme joie litetrax.. do 15kg určitě stačí protože dítě když začne chodit už moc v Kočáru byt nechce..

Jambik
Povídálka 40 příspěvků 03.02.19 21:40

Máme adbor mio. Sice polák, ale nepřevrátí se, ani když malý v něm skáče na stříšku. Nosnost přes 20kg, polohování zad, nohou, rukověť. Zvládne terén i město bez problémů. Jen je těžší na skládání do auta. Stál nás necelých 5000, je k tomu nánožník i taška a hlavně na výběr spoustu barev. Nemám ráda ty černé kočárky.

Příspěvek upraven 03.02.19 v 21:47

Janli
Kelišová 7302 příspěvků 03.02.19 21:44

@Slečna Ferka já na poláky nedám dopustit. Prošlo mi jich rukama několik a až na jednu výjímku to byly kvalitní kočárky za super cenu.

Mallorka
Závislačka 3087 příspěvků 03.02.19 21:46

Valco snap

vaks
Kecalka 249 příspěvků 03.02.19 21:50

Mam gmini kadet premium denim a jsem maximalne spokojena…sice je do 15kg(mala ma 2 roky,11,5kg),ma tam hodne mista na spani(ted v zime i ve fusaku)a nohy ji nevisi,vleze se na celou delku(meri asi 92cm)..vozim v nem i nakupy kolem 5kg a napraskanou prabalovaci tasku na rukojeti a vydrzi,nevrze,nic neni vyviklane nebo ojete(kola maji porad vzorek a jezdim s nim intenzivne rok)..

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1056 příspěvků 03.02.19 21:52

Mám valco snap sport, má nafukovací kola, polohování nožiček, dlouhá stříška proti sluníčku, lehký. A předním jsem měla britax 4+, gelová kola, která mají stejné vlastnosti jako nafukovací jen nepíchnou, taktéž polohování nožiček, dlouhá stříška, asi delší než u valca. Výhody britaxu oproti valca že má opravdu dlouhé ležení asi 105 cm, valco ma ležení kratší i užší, já měla britax u dcery do asi dvou let, kdy jsme ho využívali opravdu na výlety, na spaní. pak jsme šli do valca kvůli váze a že je menší do auta, a už to není tak třeba na dlouhé spaní. Ale asi by stačil i valco předtím.

aidik
Kecalka 452 příspěvků 03.02.19 21:54

Taky jsme meli valco snap 4 a nemenila bych!

Mia25
Kecalka 376 příspěvků 03.02.19 21:57

Máme joie litetrax a tfk sport a oba naprosto super :) jeden městský, druhý terénní… Obrovský rozdíl proti x landerum, maxi cosi, Quinny … Měla jsem nespočet kočáru a joie a tfk mi vyhovují nejvic

LucieHora
Stálice 64 příspěvků 1 inzerát 04.02.19 10:13
VALCO SNAP ULTRA

Ahoj, mám dotaz, kdo máte sporťák Valco snap ultra. Chci ho teď kupovat, a zajímá mě, jaký je v provozu. Je to “kolíbková” verze, že? Vejde se tam zimní fusak? Jde dát do “pololehu”? Vyspí se tam dítě pohodlně? Děkuju za jakýkoukoli zkušenost. :-) :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >