Jaký sporťák/golfky pro 1,5leté dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
florenc
Echt Kelišová 8039 příspěvků 18.09.18 21:22
Jaký sporťák/golfky pro 1,5 leté dítě?

S jakým kočárkem jste spokojeni pro 1,5 leté dítě? Měla jsem quinny buzz, ale uznali mi dnes reklamaci a přemýšlím, čím nahradit, mám i golfky quinny zapp, ale to není na každodenní ježdění - nemá spojenou rukojeť/kolečka nic moc. Přemýšlím o valcu, vypadá, že má vše, co bych si představovala, na druhou stranu, ale není to už zbytečné pro tak velké dítě? Zase, ale zima před námi, asi bych ho ještě ráda povozila…Co byste prosím doporučili? :kytka:

Reakce:
Euforia
Kecalka 192 příspěvků 18.09.18 21:28

Ja mam golfky maclaren quest, zacala jsem v nich vozit dceru v necelem 1,5roce :) jsem s nima maximalne spokojena a to jsou jeste z bazaru.
Dcerka v nich nespi. Mam jeste britax bmotion, ten je taky super, ale moc tezkej.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 18.09.18 21:48

Já mám dceru dva roky. Měli jsme britax bmotion 4+, je super veliký, prostorný pro dítě, polohování nohou, odpružení, gelová kola… vše supr, ale je veliký, takový až moc, a váži asi 12,5kg. Prodala jsem ho před měsícem a pořídila jsem valco snap 4 sport. Je na nafukovacích kolech, já bych jinak nechtěla. Je na ležení kratší než britax, ale uplně dostačující, dítě nikdy nespí s nataženýma nohama. Má prodlužovací stříšku proti sluníčku. Je lehoučky, myslím cca 7kg. Do auta skladný. Já jsem spokojená. A myslím že v tomto věku je kočárek ještě třeba. delší výlety, na přespaní. Já chci kočárek do tří let určitě mít.

kuchle
Zasloužilá kecalka 957 příspěvků 48 inzerátů 18.09.18 22:00

Mám Britax b-motion 4, ještě ten starší model bez polohování nohou s nafukovacími koly a jsem s ním moc spokojená, dcerka (2,5roku) také a před ní i syn. Je lehký, skladný, snadno ovladatelný, prostorné ležení. Zvládnul s námi hory, in-line brusle, běh, cestování autobusem i vlakem…

vaks
Kecalka 208 příspěvků 18.09.18 22:12

Chtela jsem Valco,ale nakonec jsem si koupila gmini premium kadet a jsem maximalne spokojena :palec: Valco dle me zaziva manii,tim padem jsem si ho mohla u ne jedne maminy povozit a osahat a okoukat a ve srovnani s gmini nic moc teda(pouze muj nazor ;) )gmini perfektne ovladatelny,sklad­ny,kolecka po pul roce jezdeni stale jako nova i presto,ze jsou penova(ani jeden zapichly kaminek),polo­hovatelne nohy,kozenkove polstrovani v oblasti bot,zada se polohuji paskem,takze nespocet poloh,dlouhy na spani(dcerka ma 90cm a stale ma rezervu,Valco ma tusim jen 77cm),velky prostor i na sirku,prodlouzena striska,vetra­ni,kozene madlo-odnimatelne a polozene blize k noham,takze nevznika zbytecny prostor i riziko vypadnuti-malou vubec nezapinam,kozena polohovatelna rukojet,kosik na 4kg,zvladne i vic…kupovala jsem ho za 3800 v akci,v cene i nanoznik..ps:ka­maradka nema dite,ale po prochazce me prosila,at ji ho prodam pro jeji budouci dite,ze je z neho nadsena :D

florenc
Echt Kelišová 8039 příspěvků 18.09.18 22:25

@Euforia maclaren je urcite super znacka, akorat tenhle kocarek ma rozpojenou rukojet a to je mi prave nepohodlny, kdyz drzim maleho za ruku a tlacim kocarek… @kuchle ten britax maji ted v akci za 4000, koukala jsem na nej, ale nelibi se mi, ze se sklada vnitrkem ven, to pak musi byt spinavy, nebo neni? a jak s tim polohovanim nozicek, jak se tam spinka? @Veru1987 to rada slysim, dekuji za nazor, opravdu mi prijde zatim nejvic prakticky, mozna bych si ho nechala uz jen jako jediny kocar :think: @vaks koukala jsem na nej, je vazne krasny, akorat ta vaha, docela me to odradilo 10 kg uz je docela dost:think: verim, ale ze tim padem je i stabilnejsi a lepe se s nim jezdi.

kuchle
Zasloužilá kecalka 957 příspěvků 48 inzerátů 18.09.18 23:08

@florenc pri skladani do auta jsme na kola davali navleky od Emitexu,neumazal se. Dcerce jsem nechala od jedne maminky,co jsem nasla na internetu,usit polohovani nozicek.Slo o podlozku,ktera se vkladala pod nozky a upevnovala se ke kontrukci kocarku a madlu,co je pred ditem.Nejakou dobu jsem ji vozila s nozkami na rovno,jak se ochladilo a dala jsem do kocaru fusak,polohovani jsem sundala. Syn jezdil I spal bez polohovani a vubec mu to nevadilo.Jedine,co me vytacelo,byl originalni nanoznik.Kocar se s nim neda slozit a je moc kratky.Priste bych si ho nechala usit

vaks
Kecalka 208 příspěvků 19.09.18 00:37

@florenc tohle negativum jsem zapomela zminit,ale predtim jsem mela trojkombinaci Jane slalom pro a to byl teprve macek :? Takze tenhle mi neprijde takova hruza,s mymi 50kg ho zvladnu poskladany do auta vlozit a par schodu s detskym nakladem taky vynesu ;) ale priznavam,ze jsou urcite lehci sportaky,jen tezko rict,jestli ty 3kg budou v rozlozene vaze az tak moc poznat..kdyz mi prisel a davala jsem ho dohromady,tak konstrukce je sama o sobe lehka,ale samostatna kola jsou dost tezka,bytelna,ale tim padem asi i kvalitnejsi…jeste dalsi minus je to,ze se taky sklada vnitrkem ven..a jeste jedno plus,co se tyka kvality je,ze konstrukce ma kvalitni nater/postrik(ta­kovy drsnejsi bronzovy povrch)a je to teda hodne odolne proti skrabancum,nikde se to neloupe :palec: Skladame ho casto,nekolikrat mi o nej nechtene praskly dvere vytahu aj. :oops: nebo jsem nekde zadrhla a zatim je bez viditelneho bolistka :palec:

vlnkovana
Nováček 9 příspěvků 19.09.18 07:39

Za mě Valco snap 4. S ostatními teda nemám porovnání, takže nemohu soudit, ale s tímhle jsem fakt hodně spokojená. Lehoucky, prostorný, dlouhá stříška proti sluníčku. Komfortní polohování do libovolné pozice (ne že by měl třeba jen 3 polohy).
Jediné, na co jsem si musela trochu zvyknout, je kratší vzdálenost rukojeti od zadních koleček. Že začátku jsem o kolečka (resp. o tu spojnici mezi zadními koly) zakopavala. Ale časem jsem se asi nějak přizpůsobila, protože už se mi to nestává :D

Euforia
Kecalka 192 příspěvků 19.09.18 07:59

@florenc jako je fakt, ze kdyz se veze dite, tak jednou rukou tlacit moc nejde, ale mne nesel jednou rukou vezt ani ten britax :)
Kdyz vedu dite za ruku a tlacim golfky, tak mi to prijde pohode:)), protoze jsou hodne lehky

Jeste k tomu britaxu, od skladani jsem ho nikdy nemela spinavej, to uz ho vic zaprasi dite :)
To “vybouleni” na nozky drzi samozrejme blbe, ted ma dcerka skoro 12kg a pada to hodne. Kdyz byla lehci, tak to drzelo lip. Ale neresim to, spi tam tak max jednou za mesic:))
Jinak mi britax prijde super a jezdi se s tim fakt dobre ( pred tim jsem mela peg perego a to byl kocar akorat na ozdobu)

florenc
Echt Kelišová 8039 příspěvků 19.09.18 08:39

holky, ted jsem jeste nasla oyster, mute ho nektera? :think: zase to asi moc resim, ale cetla sem ted negativni recenze na valco, tak nevim :roll: asi uz bude chodit chudak pesky, nez si vyberu :P

Káťa19
Echt Kelišová 7695 příspěvků 19 inzerátů 19.09.18 10:41

@florenc mrkni ještě na recenze kočárků tady

vaks
Kecalka 208 příspěvků 19.09.18 13:45

@florenc váhala jsem taky nad tim oysterem,libil se mi designove dokonce vic nez ten gmini,ale vadilo mi,ze to nema polohovatelnou rukojet(myslim si,ze to je dost podstatne pro vyskovy rozdil-manzel i ja polohujeme kazdy jinak a taky kdyz se potrebujes vejit do mini prostoru-vytahy,busy aj.)a ke vsemu mi prisla hodne kratka,ja mam 167cm,do spodku kocaru nekopu,ale chlap by mel uz podle me problem..celkove mi ta propojena brzda neprijde uplne ok pro vysoke lidi..gmini ma jen packu na jednom kole..vim,ze porad predhazuju ten svuj kocar :oops: ,ale dokonale mi sednul,verim,ze nekomu by nemuselo neco vyhovovat ;) a nevidim u oysteru nikde vetrani ve strisce,my ho letos v lete max.vyuzili,clovek by se divil,jak je pod tema uzavrenyma striskama teplo :?

florenc
Echt Kelišová 8039 příspěvků 19.09.18 19:53

tak jsem se zamilovala, byli jsme dnes kouknout do showroomu a naprosty favorit je mutsy nexo, vubec bych to necekala, ale je to on :srdce: asi mi nic jinyho uz nebude dost dobry :lol: kazdopadne dekuji moc za rady :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Velké odhalení Clinta Eastwooda: Má dceru, o které 30 let nevěděl!

Příběh jako z vystřižený ze stříbrného plátna nedávno zveřejnila zahraniční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >