Jaky sportovni kocarek?

12466
12.6.05 17:46

Jaky sportovni kocarek?

Ahoj, chtela bych koupit nejaky poradny sportak. Potrebujeme neco hodne bytelneho, zaroven ne tak tezkeho, nevim jestli lepsi trojkolka nebo ctyrkolka, protoze potrebuji, aby byl hodne stabilni. Muze byt i drazsi. Poradite mi? Diky Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

342
12.6.05 18:29

Mám tříkolku I´COO Platon,je to opravdový tank(myslím použitím:-)),váží kolem 15kg,a zatím zvládla každý terén bez problémů.Naprosto stabilní,spolehlivá…výborně odpružená a ovladatelná i jednou rukou.Je pravda,že patří k nejdražším,ale označení Mercedes mezi kočárky si fakt zaslouží.Cena kolem 15 000,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
12.6.05 18:32

Ahooj takže ke sportaku máme trojkombinaci od Firkona časem z něj lze udělat sportak.Dnes jsme byli poprvé venku a super strašně krásně se s ním jelo.Je to kočár který je z nižší cenové skupiny,ale za ty peníze bezva.Jinak je vyfocený v červenčátkách má ho myslim Jitty šedivej s modrým,my máme doma vínový a potahů mají nepřeberné množství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12466
12.6.05 18:43

Ja jenom doplnim, my ted uz jeden sportak mame. Prave mame trojkombinaci Hoco Taifun, je naprosto super, i jako sportak je bezva a myslela jsem, ze prave mi bude stacit. Ale moje sestra ceka taky miminko v prosinci a tak jsme usoudili, ze ji necham tu trojkombinaci pro male mimi a ona koupi sportak pro batole, protoze ona taky uvazovala o kombinaci ale ted nam prijde zbytecny mit dve trojkombinace, kdyz ja ted autosedacku a hlubokou korbu nepotrebuji. Jenom doufam, abychom to moc neprekombinovali :) Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.6.05 19:07

Mame sportak Quinny Fashion trojkolku, je stabilni a tezka tak normalne kolem 14 kg (rozhodne to neni 20 kg jak nejmenovane cesko-polske tanky).
Ackoliv dceri uz byly dva, tak do terenu vyrazime jeste s nim. Na popojizdeni po meste mame lehke golfky Inglesina Espresso. Chtela jsem ho prodat uz loni po lete, ktere jsme travily v Krkonosich, ale nakonec jsem si to jeste rozmyslela a pres zimu nam taky hodne poslouzil. Kamaradka se zbavila sportaku uz v roce jejiho ditka a pak litovala. Takze Quinny jak troj, tak i ctyrkolky vrele doporucuji, uz jen kompatibilnost s autosedackami MaxiCosi je neocenitelna.

• Nahlásit
  • Citovat
30
12.6.05 22:32

Ahoj Jani,
já mám kočárek HOCO, model Tornado S . Je to tříkolka. Hrozně dlouho jsem vybírala kočárek, ale snad jsem vybrala dobře, zatím jsem s ním moc moc spokojená. Chtěla jsem aby byl lehký, trojkolka, aby se dala otáčet sedačka po směru i proti směru jízdy a byl dost prostorný pro mimi. Myslím, že to splňuje :D Tento model není moc odpružený, ale model Tormádo ( bez toho S ) nebo Taifun je speciálně odpružený. :P
Ale nemají zase přední otočné kolečko, to využiješ spíš ve městě, tak záleží kde budeš jezdit. Jinak kočárky HOCO mají i na klasickém podvozku na čtyřech kolečkách ( model Big foot nebo Hurricane) a myslím že jsou taky SUPER :lol:
Máme ho od narození, v ceně ( která je myslím přijatelná ) byla taška pro malé mimi + pytel na zimu + nánožník, všecho to využiješ a stačí ti jeden kočárek. A ještě má hodmě velký košíček a dobře přístupný :wink:
Tak ti přeji, aby jsi taky dobře vybrala.
Lenka + Verunka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vvv
1364
12.6.05 23:40

Ahojky,
nedávno jsme pořizovali sporťák a naše hlavní kritéria byla:

• co nejnižší váha
  • stabilita
  • používání především v terénu
  • velký nákupní košík
  • rozumná cena
    Moje soukromé výběrové řízení :) vyhrál Babydreams Sprint, především proto, že při splnění všech mých kritérií váží pouze 8,5 kg! :D
    Máme ho už přes dva měsíce, dostává řádně zabrat a zatím jsme maximálně spokojeni (hlavně moje záda :) )
    Kočár najdeš na stránkách www.babypoint.cz/babydreams.htm

Šťastnou ruku při výběru přejí
Verča a Adámek 19m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12466
13.6.05 09:21

Holky, diky moc za typy. Uz jsem si to vsechno prohlidla, tak doufam, ze se ted jeste domluvim se sestrou :) Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
95
13.6.05 20:38

Ahoj Jani,

já mám taky HOCO, ale Hurricane, což je další kombinace. Pokud jsi spokojená, myslím, že dělají i sporťáky, tuším SPACER nebo tak nějak a ty váží kolem 10kg.

Veronika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
14.6.05 17:27

Ahoj Jani, my mame sportovni kocar Jane Powertrack 360 a je naprosto skvelej, lehkej, predni kolecko se otaci o 360 a tim padem se s nim jezdi perfektne. Neumim si vubec predstavit kocar ktery by nemel otacive predni kolo :D

Simona&Kristy(11 mesicu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ve-ru
18.2.14 12:19

Ahoj, chtěla bych pořídit na jaro sportovní kočárek.
Požadavky - nafukovací kolečka, spíš do terénu, než do města, lehký, aby se malá do něj vešla cca do 3 let, polohování do úplného lehu, možnost dát sedačku do obou směrů jízdy, možnost složit ho do auta, aniž by se musela sundavat sedačka, lehká ovladatelnost jednou rukou :-)
Je to reálné? :mrgreen:
Tak pište, jaké kočárky se vám osvědčily a které naopak vůbec nevyhovovaly :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Run
20713
18.2.14 12:23

Koukni na Baby joggery ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20713
18.2.14 12:23
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ve-ru
18.2.14 14:33

@Sibyla0 Kouknu, díky ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
Run
20713
18.2.14 14:34

@Ve-ru jako jsou dražší, ale fakt naprosto vychytaný ;) A věř mi, že ho pak dobře prodáš..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama