Jaký sportovní kočárek pro 6měs. mimi?

20
15.1.07 11:23

Jaký sportovní kočárek pro 6měs. mimi?

Ahoj. Mám 5měs. chlapečka a přemýšlím o pořízení sportovního kočárku. Ráda bych ho v něm vozila už zjara. Zatím vozím v hlubokém. Chtěla bych, aby měl polohovací opěrku zad a taky přehazovací rukojeď, chtěla bych na něj alespoň ze začátku vidět. Měl by jí dobře a rychle skládat a vejít se do kufru Fabie combíka. Pak mám otázku, zda je na zimu nutný nánožník, nebo se to zvládne s fusakem. Pokud jde o cenu, klidně připlatím, ale hlavně potřebuju zkušenosti. Líbí se mi X-Lander-XA nebo Jané Slalom Pro. Poraďte, prosím. Díky.

Jana a Matěj,5měs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

750
15.1.07 11:34

Ahoj,

já mám Jané Slalom pro a vozím v něm Tobču od necelých 5 měsíců.

Nemám k němu žádné výtky a jsem max. spokojená.

Ale nesplňuje tvůj požadavek,aby měl přehazovací rukojeť.

Ivule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
15.1.07 22:00

ahoj ja mam quinny buzz-do fabie se namvejde nadherne :lol: nema prehazovaci rukojet-ale sedacku,takze to nevadi.
martinka vozim bez fusaku,ma kombinezu a kdyby byla velka zima-mam deku.
predni kolecko je dvojte a neni nafukovaci,takze jestli budes jezdit nekde hodne v terenu,tak bude asi lepsi kocar s nafukovacima vsema kolama.
ja jezdim teda vsude mozne a zatim dobry/2m.
tak hezky vyber.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
6.2.07 14:26

Nazdárek. Máme Jané Slalom Pro, malý v něm začal jezdit v šesti měsících (je fakt, že už seděl) Bylo to v únoru a i ve sněhu se mi s ním jezdilo docela dobře. Dlouho sem řešila to, že nemá otočnou korbu, ale nakonec to vůbec nevadilo (jedině tak tchyni ) Malý byl rád, že vidí svět, koneckonců na mě se dívá pořád, tak proč by na procházce nemohl vidět taky něco jiného, že??? :lol: Výhodu, kterou oceňuju dodneška, je to, že je maximálně ovladatelný a taky docela lehký. Hodně jezdím autem a často teda kočár vytahuju a dávám do kufru a v tomto je fakt super. Myslím, že je to fakt dobrý kočár aj v poměru k ceně a určitě bych si ho koupila znova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama