Jaký sportovni kočárek vyloženě na sport, běh a tury?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aneta199
Povídálka 30 příspěvků 17.09.18 21:44
Jaký sportovni kočárek vyloženě na sport, běh a tury?

Dobrý večer maminky,
Prosím ???? o radu. Chci poridit sporťák ale opravdu kvalitnější vyloženě na sport, na běhání, na brusle, na tury. Aby projel i snih a podobně. Měl by splňovat hlavně to, aby měl prodluzitelnou střechu pak proti sluníčku, polohovatelnou operku do lehu úplného, madlo na kočáru, kvalitni kola. Rozhoduji se mezi TFK (joggster adventure), thule glide 1 či 2, baby jogger summit x3.. Tak a ted prosím ???? o radu a zkušenosti :srdce: ????

Reakce:

Iris82
Kecalka 192 příspěvků 17.09.18 21:51

Ahoj, TFK Joggster - projede uplne vsechno, je vyborny, co se tyce rizeni. Da se polohovat do lehu. Nebeham s nim, takze tohle neumim vyhodnotit.

Minusy (ktere jsou fakt pro mne ale minimalni s ohledem na to jak se s nim dobre jezdi, obzvlast cez horsi teren) - kratka striska, ktera trochu vadi v sedu, v leze nevadi, tam je to dite dost hluboko, castecne strisku kompenzuje vsita UV clona (i kdyz se mi zda, ze jsem nedavno videla novy model a uz mel strisku delsi). Druhy malinky minus - rucni brzda, na kterou potrebujes na zacatku obe ruce (ted uz zvladam i jednou), vic se mi libil stary system nozni brzdy. A pak se mi moc nelibi design, ale manzel trval na tom, ze do mista, kde bydlime je dulezite, jak kocarek funguje a ne jak vypada (jemu se teda libil hned), a mel pravdu. V porovnani s jinyma kocarkama se mnohem min nadru.

zuzan
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 18.09.18 06:48

Bruslila a behala jsem s Jane Slalom a slo to, ale uplne nej nej na sport by vozik chariot thule cx 1 , projede opravdu vse, jediny minus , ze nejde polohovat, ale Dcera byla v miminkovniku spokojena.

Teerees
Nováček 5 příspěvků 1 inzerát 19.09.18 10:35

Ahoj, také jsem se rozhodovala mezi Thule a TFK, ale kvůli tomu, ze uprednostnuju běhání, jsem zvolila Thule urban glide 2. TFK je pry spíš na bruslení, ale to se s Thule dá také a naopak. Nemůžu si ho vynachválit. Narozdíl od TFK se mi zdá rozhodně užší, je takový „skromnejsi“ na všechny ty kapsičky (v jednoduchosti je krasa), je lehci, má větší kola, které zvládnou téměř každý terén (zkoušela jsem les, polni cesty… :)), ovládání na jednicku a po složení je to placka (když sundas zadní kola). Jediné, co mě mrzí je to, ze kočárek nemá polohovatelnou opěrku na nožky mimca, ale prý to mimca uplne nevyžadují a díky tomu je složení kočárku jednodušší a minimalisticke :).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >