Jaký správný make-up na mastnou pleť

2205
27.9.13 14:51

Jaký správný make-up na mastnou pleť

Ahoj holky, potřebuju radu :) Jedná se o make-up. Mám poměrně mastnou pleť i přestože se snažim jí zmatnit, různě čistím atd… s tím už asi nic neudělám, ale ráda bych svůj make-up posunula na větší level :lol: a hlavně bych konečně chtěla používat něco co mi opravdu bude vyhovovat. Co se týče denního nošení, tak používám BB cream, na denní nošení jsem docela spokojená, opravdu mi to minimálně ucpává pory a nemastím se ještě víc. Jde spíš o večerní make-up. Jaké používáte make-upy tak aby se to hned nevsáklo a nesvítila jste jak mastné sluníčko? :lol: Jaké podklady a používáte ještě něco navrch??? Mám prostě jakmile nandám make-up a třeba pudr, tak na nose a na čele se to hned vsákne a jsem tam opět mastná. Díky všem za případné rady, uvítám je :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1107
27.9.13 15:06

Mám smíšenou pleť dřív jsem používala matující tónovací krémy. Pak jsem zkusila od Mary Kay minerální pudrový make-up a musím říct, že jsem nadšená! Nanáší se štětcem. Když si dám jen jednu vrstvu, zmatní to pleť. Když si dám vrstvy 2-3, kryje to jako make-up. Stál mě 430Kč, ale myslím, že třeba na MMB ho seženeš levněji, já ho kupovala přímo u prodejkyně Mary Kay. Ale teda vydrží fakt dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2697
27.9.13 15:12

@TinaAn jj, ten je opravdu výborný, asi nejlepší, jaký jsem kdy měla. Ještě jsem moc spokojená s Vichy AéraTeint fluid. Používám ho už hodně let, pleť se mi nemastí, krásně sjednocuje barvu, nedělá masku…no prostě boží :pankac:.
Balení mi vystačí tak na 3/4 roku, což je super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2205
27.9.13 15:15
@Klarinetka1 píše:
@TinaAn jj, ten je opravdu výborný, asi nejlepší, jaký jsem kdy měla. Ještě jsem moc spokojená s Vichy AéraTeint fluid. Používám ho už hodně let, pleť se mi nemastí, krásně sjednocuje barvu, nedělá masku…no prostě boží :pankac:.
Balení mi vystačí tak na 3/4 roku, což je super.

A používáte nějakou podkladovou bázi nebo čistě jen tenhle produkt??? Můžu se zeptat na cenu? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2697
27.9.13 15:19

@Lady Bee Ten Mary Kay cca 400Kč, jak píše @TinaAn. Ten Vichy cca 450,–. Podkladovou bázi nepoužívám, mám jen krém na obličej a na něj dám make-up. Někdy zafixuju pudrem, někdy dám jen „zdravíčka“, on ten make-up vypadá moc hezky, přirozeně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2205
27.9.13 15:22
@Klarinetka1 píše:
@Lady Bee Ten Mary Kay cca 400Kč, jak píše @TinaAn. Ten Vichy cca 450,–. Podkladovou bázi nepoužívám, mám jen krém na obličej a na něj dám make-up. Někdy zafixuju pudrem, někdy dám jen „zdravíčka“, on ten make-up vypadá moc hezky, přirozeně.

Dobře, díky :-) a pudr vám vyhovuje jaký??? Prodává se Vichy vůbec třeba v DM??? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
726
27.9.13 15:30

Taky se mi mastí pleť a tenhle make-up
http://www.dermacol.cz/…ake-up-cover
je opravdu perfektní…

a případně přepudrovat
http://www.dermacol.cz/…fying-powder

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2697
27.9.13 15:32

@Lady Bee já pudr používám občas, mám od kamarádky z Ameriky, u nás se asi koupit nedá. Kamarádky hodně chválí tento http://www.omlazeni.cz/…udr-247.html
Ten make-up objednávám přes net, v drogeriích ho nemají. V lékárnách ano.

Příspěvek upraven 27.09.13 v 15:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6624
27.9.13 15:32

Já mám hodně mastnou pleť a zatím nejlepších výsledků jsem dosáhla s make-upem od MACu. nedávám pod něj bázi (tu jsem musela dávat pod jiný make-upy, pod tenhle to není potřeba, spíš to zhoršuje jeho vlastnosti). Přepudruju světlejším odstíhnem fixačního pudru od Dermacolu. Pár hodin vydrží pleť matná, pak musím odsát a přepudrovat, ale s jinýma to bylo o dost horší:o(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2697
27.9.13 15:34

@chozin ten mám taky. Zdá se mi ale hodně krycí, já ho mám na kruhy pod očima.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
726
27.9.13 15:35

@Klarinetka1 jo máš pravdu, kryje opravdu hodně… tak zakladatelka se ptala na večerní make-up :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2697
27.9.13 15:37
@chozin píše:
@Klarinetka1 jo máš pravdu, kryje opravdu hodně… tak zakladatelka se ptala na večerní make-up :nevim:

Jasný, já to nemyslela zle :kytka:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2205
27.9.13 15:39
@chozin píše:
Taky se mi mastí pleť a tenhle make-up
http://www.dermacol.cz/…ake-up-cover
je opravdu perfektní…a případně přepudrovat
http://www.dermacol.cz/…fying-powder

Ten pudr vypadá dobře :) nadchnul, i cena je překvapivě nízká :) myslím, že po týhle diskuzi si nebudu moc ani vybrat :) snad ve finále natrefim na něco, co mi bude maximálně vyhovovat :-) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
726
27.9.13 15:41

@Klarinetka1 jasně, však já to chápu - je opravdu extrémně krycí, přesně jak píšou v popisu… já ho používám denně na prasklou žilku vedle oka, mám tam takového červeného asi 1 cm velkého „pavouka“, který se mi udělal v těhotenství a už nezmizel a tenhle make-up je jediný, který ho opravdu zakryje a vydrží mi do večera :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2697
27.9.13 15:42

@chozin jj, na ty moje pytle pod očima je taky fajn :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat