Jaký Sunar místo Sunaru Expert Ar + Comfort

Anonymní
5.9.21 21:23

Jaký Sunar místo Sunaru Expert Ar + Comfort

Maminky, prosím o radu. Malého krmím od začátku Sunarem Expertem AR, nasadili jsme ho hlavně protože hodně blinkal. Malýmu je už 5 měsíců a ráda bych nasadila jiný Sunar. Myslím, že ten protiblinkací a protizácpový už nepotřebuje, už to neni novorozeně, navíc tenhle Sunar vždycky tak zhoustne, že neprojde pořádně savičkama (a savičky s větším průtokem od Aventu ted nejsou k dostání) a věčně ho nedopíjí a pak má zase brzo hlad… Takže krmím hodně často… Takže mně napadlo koupit stejnou značku, ale jiný typ Sunaru. Máte prosím nějaký osvědčený? děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
99
5.9.21 21:51

Mezi premium a comfort neni moc velky rozdil ve slozeni, ten premium je ted nove v plechovce a docela podrazil, tak zalezi kolik chces investovat. Moje dcera byla na premium a byla maximslne spikojena😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2057
5.9.21 21:56
@Anonymní píše:
Maminky, prosím o radu. Malého krmím od začátku Sunarem Expertem AR, nasadili jsme ho hlavně protože hodně blinkal. Malýmu je už 5 měsíců a ráda bych nasadila jiný Sunar. Myslím, že ten protiblinkací a protizácpový už nepotřebuje, už to neni novorozeně, navíc tenhle Sunar vždycky tak zhoustne, že neprojde pořádně savičkama (a savičky s větším průtokem od Aventu ted nejsou k dostání) a věčně ho nedopíjí a pak má zase brzo hlad… Takže krmím hodně často… Takže mně napadlo koupit stejnou značku, ale jiný typ Sunaru. Máte prosím nějaký osvědčený? děkuju

Ja přešla z AR na Bebu Comfort.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat