Jaký tablet pro pětiletou?

682
30.5.16 14:13

Jaký tablet pro pětiletou?

Dobrý den,
chceme dceři koupit tablet (aby si mohla při dlouhé cestě v autě pustit pohádku nebo při nějakém čekáme zahrát hru). Koukala jsem na Alze na dětské tablety, ale trochu se obávám těch cen (slušný za 3500Kč). Jaký jste kupovali vy? Nebo je lepší koupit normální tablet jako pro dospělé a nahrát tam nějakou hru? Děkuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22707
30.5.16 14:15

Ideálně žádný, ale to slyšet nechceš :D
No asi tak, koupila bych normální klasický a dceři vysvětlila, jak cenná a křehká věc to je a věřila jí…

Příspěvek upraven 30.05.16 v 14:18

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71931
30.5.16 14:17

@Tečička Koupila bych nějaký levný a hlavně bych to neprezentovala, že je její, ale je tvůj a vyjímečně si ho může půjčit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.16 14:17

Žádný!!! Na to má dost času… V autě lze zabavit i jinak, slovní hry, puštění pohádky v rádiu apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22707
30.5.16 14:18
@j.a.n.i1 píše:
@Tečička Koupila bych nějaký levný a hlavně bych to neprezentovala, že je její, ale je tvůj a vyjímečně si ho může půjčit :mrgreen:

Jo, to jsem taky chtěla dodat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
30.5.16 14:19

Koupila bych normalni (z kategorie levnejsich) a na nej obal. a diteti „pujcovat“, nedavala bych to jako darek vylozene pro ni (a to nic proti tabletum nemam, moje deti jsou mladsi a obcas je pouzivaji).
na tablet muzes nahrat, co tobe vyhovuje, nastavit, jak potrebujes, dneska uz jde nastavit i youtube na casovac atd. (at ti u toho neztvrdne 2 hodiny).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22707
30.5.16 14:21

Jo a ještě bacha na blinkání. My máme silně necestující děti, jet delší vzdálenosti je děs. Ale je to věkem lepší (aktuálně 5 a 3 roky, nejmladší zatím nepočítám). A i když jedeme někam vyjímečně, tak jsme byli tak zoufalí, že jsme taky uvažovali o koupi tabletu. Ale dost reakcí na to, že děti pak blinkají (nedivím se, taky by mi bylo zle) nás odradilo. A vždycky jsme si nějak poradily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11617
30.5.16 14:21

@statecna.oslice Přesně. Tuhle jsme se synem (3,5 roku) byli v čekárně za exoty, protože jsem z kabelky nevytáhla tablet nebo mu nevrazila mobil, ale vyndala jsem knížku a začala mu číst.
Mimochodem, za pár minut seděly i ostatní děti kolem nás a poslouchaly.

Jinak my si letos tablet půjčíme na dlouhou cestu do Chorvatska. A pak ho zase vrátíme. Občasná televize doma stačí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
30.5.16 14:22

Žádný, měj svůj v záloze kdyby se dítě v autě nudilo, ale primárně se jí snaž zabavit jinak. My to zvládli i při osmihodinové cestě s dvouleťačkou bez tohoto. Neříkám že jsem ho v záloze neměla, měla, ale prostě jde to bez něj. Běžně osmihodinové jízdy asi nejezdíte, na to běžné ježdění stačí písničky a povídání bych řekla :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
682
30.5.16 14:23

Odpověď žádný jsem čekala :-D Já se jí tím nechci zbavit. Ale třeba teď pojedeme 12 hodin v autě tam a 12 zpět. Určitě jí neublíží, když si tam pustí pohádku :-D Často se stává, že jedeme celkem za den 3-7 hodin v autě. Občas se stane, že jsem s ní na nějaké prodejní akci sama. Když se mě na něco zákazníci ptají, nemohu si s ní povídat. A ne nemám vždy hlídání :-D

@j.a.n.i1 píše:
@Tečička Koupila bych nějaký levný a hlavně bych to neprezentovala, že je její, ale je tvůj a vyjímečně si ho může půjčit :mrgreen:

Děkuji za radu :-) Říct, že si ho může jen půjčit je dobrá strategie :-) My ho stejně jen chceme využít v autě nebo na nějaké akci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3798
30.5.16 14:24
@Tečička píše:
Dobrý den,
chceme dceři koupit tablet (aby si mohla při dlouhé cestě v autě pustit pohádku nebo při nějakém čekáme zahrát hru). Koukala jsem na Alze na dětské tablety, ale trochu se obávám těch cen (slušný za 3500Kč). Jaký jste kupovali vy? Nebo je lepší koupit normální tablet jako pro dospělé a nahrát tam nějakou hru? Děkuji :-)

No a co takhle knížka? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
682
30.5.16 14:28

@Ali-Ali Děkuji :-)
@Aries6 Jí v autě špatně není. Pouštěli jsme jí na dlouhé cesty televizi do auta, ale začala blbnout, tak jí chceme něčím nahradit.
@jessikka Tak v čekárně nebo kdekoliv jinde kde se jí mohu věnovat máme dětský časopis a učíme se z něj, tam bych jí ho teda netahala :-)¨
@medunka23 Já žádný nemám :-D Já mám akorát tlačítkový telefon :-D Právě že dlouhé cesty jezdíme často. Nehodlám se jí tak zbavit na celou cestu. Ale dobře se jí i u pohádky usíná v autě, jinak má problém usnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6455
30.5.16 14:29

Jo na bliti pozor. Kdyz bude koukat dolu bude spatne. Jedine upevnit na operku.
A tablet nejlepe apple. Nejvice aplikaci pro deti vyukovych, zabavnych. Parada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
682
30.5.16 14:29

@Fofrník Že by si jí sama přečetla? Já se tu snažím vysvětlit proč ho potřebuji. Tuhle diskuzi jsem založila, protože chci radu, ne protože celému emiminu mám potřebu obhájit se :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5166
30.5.16 14:30

Spíš než dětský tablet bych se podívala po normálním v levnější ceně. Stačí pak do něj přidat sd kartu a v pohodě se tam vejdou pohádky i nějaké hry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama