Jaký tablet pro sledování filmů z archivu ČT?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 23:27
Jaký tablet pro sledování filmů z archivu ČT

Ahoj, omlouvám se, používáte někdo tablet na koukání na filmy z archivu např. ČT či Primy apod.? Budeme pořizovat rodičům tablet, protože na počítač se necítí, občas by si ale chtěli zkouknout něco z archivu na netu, co jim uteče v TV apod.
Netuším, jestli tablet s Windows či Androidem, proto prosím toho, kdo ví, že jeho tablet video z archivu rozjede, ať mi dá vědět přesnou značku a model.
Moc děkuji.
Předběžně se zvažují tyto modely:
http://www.alza.cz/…-d530630.htm
http://www.alza.cz/…d1488397.htm
 http://www.alza.cz/…-d481110.htm

Musí to ale umět přehrát..
Moc děkuji zapomoc! A omlouvám se za anonym, nemám ráda sledování dle příspěvků atd. Díky za pochopení :)

Reakce:
lasička1
Echt Kelišová 8199 příspěvků 09.10.14 00:46

Tento dotaz mě také zajímá. Počkám si na odpovědi.

blumen
Hvězda diskuse 47068 příspěvků 09.10.14 05:39

Mam ipad a je to bez problemu.

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 09.10.14 06:58
@blumen píše:
Mam ipad a je to bez problemu.

Nevím, jestli chtějí koupit rodičům tablet za 20 litrů :think:

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 09.10.14 06:59

Já bych šla do toho Samsunga. Tím se nic nezkazí. Holka má nějaký Asus, nevím přesně typ, a kouká na tom na voyo bez problému. Archiv ČT ji asi moc nebere, takže to nevím.

blumen
Hvězda diskuse 47068 příspěvků 09.10.14 06:59

@Antonie Bolavá mam pocit, ze novy stoji ted 7000, js ho kupovala pouzity za 4000.

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 09.10.14 07:05
@blumen píše:
@Antonie Bolavá mam pocit, ze novy stoji ted 7000, js ho kupovala pouzity za 4000.

Za takovou cenu leda mini s nejmenší pamětí. Jinak od 10 tis do těch 20.

blumen
Hvězda diskuse 47068 příspěvků 09.10.14 07:07

Mame tento, je to teda „mini“, ale velikost mi pripadne dobra. Nevim, jak velky je ten samsung atd. Mozna je pro duchodce maly no.

http://m.alza.cz/…-d504019.htm

blumen
Hvězda diskuse 47068 příspěvků 09.10.14 07:09

@Antonie Bolavá na co duchodci potrebuji velkou pamet :nevim: kdyz to chteji na serialy z netu. Ja to mam jen na internet a par aplikaci, jinak mame doma uz vseho moc.

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 09.10.14 07:12
@blumen píše:
@Antonie Bolavá na co duchodci potrebuji velkou pamet :nevim: kdyz to chteji na serialy z netu. Ja to mam jen na internet a par aplikaci, jinak mame doma uz vseho moc.

Co ty víš, třeba se rozjedou a nastahujou si hromadu filmů :nevim: :mrgreen:
Já jsem ten mini nikdy v ruce neměla, ale jestli to jsou starší lidi a budou třeba koukat spolu, tak je to asi malý :think:

blumen
Hvězda diskuse 47068 příspěvků 09.10.14 07:14

@Antonie Bolavá prave, to nevim, zda by jim ta obrazovka stacila, ale zase takovy rozdil mi oproti klasickemu vetsimu ipadu neprijde. My nestahujeme, takze pro nas idealni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 20:14

Ahoj holky, díky za reakce. Na iPad nemame… ve finále to vypadá, že tablet s Windows bude na jistotu.. takže ten asus… ale v práci mi kolegové doporučili větší displej.. tak už to bude k 10tis…ještě to musíme zvážit, jestli 8 bude stačit či to bude ta 10, ale radši ten s Windows..
Používat to budou klasicky na zpravy, hledání, možná mapy, najití trasy atd.. Občas z archivu nějaký prošvihlý díl seriálu.. otázka je, jestli to bude zvládat mobilní internet.. :)

pardon za anonym :)

blumen
Hvězda diskuse 47068 příspěvků 09.10.14 20:20
@Anonymní píše:
Ahoj holky, díky za reakce. Na iPad nemame… ve finále to vypadá, že tablet s Windows bude na jistotu.. takže ten asus… ale v práci mi kolegové doporučili větší displej.. tak už to bude k 10tis…ještě to musíme zvážit, jestli 8 bude stačit či to bude ta 10, ale radši ten s Windows..
Používat to budou klasicky na zpravy, hledání, možná mapy, najití trasy atd.. Občas z archivu nějaký prošvihlý díl seriálu.. otázka je, jestli to bude zvládat mobilní internet.. :)pardon za anonym :)

Mobilni internet nebude zvladat serialy, musi to byt pripojene na wifi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >