Jaký tandemový kočárek?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JaneCase
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 12.01.17 19:39
Jaký tandemový kočárek?

Holky prosím o rady a zkušenosti.
Sháním tandemový kočárek pro sourozence a jsem už docela bezradná, chci aby byl trochu odpružený a měl nafukovací kolečka, jezdíme v terénu a docela dlouhé trasy, zatím jsem na netu na nic podobného nenarazila :nevim:
děkuji za jakýkoliv nápad

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 12.01.17 19:51

Phil and teds. Běhám s ním a je super.

Amys
Generální žvanilka 20735 příspěvků 12.01.17 19:53

Jojo, phil je nejlepší teréňák, jaký znám. Sníh, kořeny, obrubníky… nic ho nezastaví a i se dvěma dětmi se dá řídit jednou rukou.

JaneCase
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 12.01.17 20:00

Moc děkuji, dá se to koupit i v česku? nebo odkud ho prosím máte?

Luminel
Ukecaná baba ;) 1467 příspěvků 12.01.17 20:07

Ja mam Jane Powertwin a je super, jedina potiz je na sikme plose - treba ne uplne rovna polnacka, ktera je sikma ke strane.. kocarek se dvema detma (deti 12 a 8kg, tezsi vepredu) se ma tendenci prevracet do boku. Nebyla jsem schopna to udrzet, starsi si musel vystoupit. Tipuju ze tenhle problem musi mit i jine trikolky.

Phil and Teds mi prijde hrozne zvlastni, jak to jedno dite sedi dole a nevidi nikam. U toho meho maj oba vyhled. Starsi si nastupoval sam a jezdil by rad jeste ted:)

JaneCase
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 12.01.17 20:12

@Luminel a múže v něm jezdit už od narození, našla jsem nějakou verzi kombinace dvou sporťáků tak nevím jestli je ještě nějaká jiná? :nevim:

Judithkaj
Nováček 12.01.17 20:12

Easywalker.

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 12.01.17 20:21

Pokud to má být tandem, tak určitě Phil nebo starší Duette od Peg-Pérega. Phil je stabilitou úplně někde jinde než Powertwin, to je do terénu otřesnej kočár.

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 12.01.17 20:24

@JaneCase V powertwinu může od narození jezdit jen jedno dítko na zadní sedačce. Ta přední navíc nejde plně sklopit, má pidi boudu, je výrazně menší a má malý sklon, takže z ní dítě může sjíždět.

Easywalker je kočár vedle sebe, takže ne tandem. A pokud už kočár vedle sebe, co dá občas nějaký terén, tak bych šla do GT od BabyJoggeru.

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 12.01.17 20:41

Phil and teds bohatě stačí koupit bazarový. Tyhle kočárky jsou prakticky nezničitelné a lidé je používají krátce. Už jsem třetí majitelka a v pohodě zvládá děti 17 a 12 kg. Jen je ošklivá barva. Kluci jsou od sebe dva roky a 4 měsíce a jezdíme od narození dodnes. Je praktický i na jedno dítě. Všude se vejde.

al-ča
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 12.01.17 20:50

Ja mam babyjoger city select a jsem naprosto spokojena. Ted uz teda uzivam jen jako monokocar, ale docela dlouho jsem vozila oba kluky. Nechtela jsem trikolku. Najezdili jsme hodne v terenu a I ted v zime zvladame v pohode. Jedinej problem byl, ze nebylo moc dostupnych barevnych kombinaci sedacek a toho rozsireni na korbicku, ale to jsem az tak neresila:)

Ivanas85
Kecalka 113 příspěvků 3 inzeráty 12.01.17 20:56

Za me taky easywalker duo. Ja na nem vozim deti tri, aktualne 12,5 kg, 13 kg a 7 kg, plus narvanou tasku na madle vsim moznym, nakupy pod kocarem a kdyz je toho vic, privazu na madlo a i s tim vsim ovladam jednou rukou.

Tessa27
Povídálka 13 příspěvků 12.01.17 21:02
Ahoj mamky

S přítelem čekáme dvojčátka a nějak se ztrácíme v té spoustě kočárků. Přemýšlíme o Peg Perego nebo o Inglesine Domino Twin. Musíme volit v provedení korbičky za sebou, jelikož máme úzký dveře jak do baráku tak do bytu. Má tu někdo z vás zkušenosti s některým z uvedených kočárků? Chceme něco stabilního s většími kolečky a taky prostorné korbičky. Děkuji za jakoukoliv odpověď :)

Ornwen
Závislačka 4532 příspěvků 12.01.17 21:44

S powertwin tu jezdí jedna pani a do terénu bych si s ním netroufla. Přijde mi, že má problém i ve městě (hlavně kvůli kolečkům)

Máme phila, na jedno dítě jsou i lepší kočárky, se dvěma nemám ještě dlouhodobě vyzkoušeno. Jen pokusně, jestli máme pořizovat. Ale je skladný (na kočárek pro dvě děti). Novorozeně nikam koukat nemusí a našemu staršímu zdá se spodní sedátko nevadí (druhé ještě není na světě). Jinak jsme taky třetí majitelé. Trochu vrže (nedaří se mi najít kde, abych to promázla) a boudička je trochu jetá, ale jinak vše ok. Do terénu super, do mhd trochu horší, ale to je dáno tím, že je prostě dělaný na dvě děti.

Ještě bych zkoukla Dvojitý britax a i-candy

JaneCase
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 13.01.17 10:06

@kotyk děkuji, opravdu potřebuji tandem, protože s kočárem vedle sebe nevyjedu po schodech :( ale děkuji za tip
@Františka85 děkuji už jsem pokukovala i po bazarech, vypadají zachovale, ale moc nerozumím těm typům a kombinacím, ještě to budu muset prostudovat :) např. jestli je velký rozdíl mezi hlubokou korbičkou a vložkou pro novorozence (jestli tam není moc stísněný)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >