Jaký těhotenstký / kojící polštář?

2113
25.5.18 19:01

Jaký tehotenský / kojící polštář?

Ahoj, prosím vás, jaký vybrat tehotenský polštář? Nemůžu se rozhodnout, který by byl dobrý. Vím, že každému vyhovuje něco jiného, ale ráda bych znala i názory. Líbí se mi ten velký: https://www.bavlnenysvet.cz/…olstar-petra?… máte někdo zkušenost. A nebo jen nějaký normal?

Díky moc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
511
25.5.18 19:09

Já teda můžu doporučit velký kojící polštář Matýsek. Přežila jsem s ním těhotenství a teď na něm kojím a určitě ho využiju i později je moc pohodlný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
25.5.18 19:18

Já nemám ještě odzkoušeno. Ale už mám objednaný kojící polštář matýsek. Četla jsem jenom ty nejlepší recenze, můžeš koupit delší abys ho měla i na spaní v těhotenství. A můžeš si vybrat mezi PES dutým vláknem a EPS kuličkami. Prodávají i tu vyplň zvlášť na dosypaní nebo vyměnění. A přijde mi i levný. Hlavně na těch jejich stránkách maj fakt všechno hezky popsáný. A recenze byly jednoznačný :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.5.18 19:26

@Anonym_kaO mám ten vpravo, obyčejný a doteď s ním syn spí, takže druhému budu asi muset pořídit další :lol: mám prostě dlouho žížalu, která jde svázat na těch koncích a bohatě to stačilo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
604
25.5.18 19:32

Matýsek se super! Je úžasně variabilní. Zatím využívám jenom v těhotenství a jsem maximálně spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
25.5.18 19:58

Také hlasuji pro Matýska. ;) Je super, hezky, pohodlný, kvalitní… Já ho tedy používala u druhého asi jen měsíc, pak jsem měla jen maličký navlékáci na ruku, ten mi stačil, byl skladný a pořád při ruce. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4620
25.5.18 20:12

Holky, ja na Matyskovi kojim uz treti ditko a je fakt bozi! Vyuzila jsem v tehotenstvi, dobre se na nem s brichem spalo i pak na to kojeni. Za nas urcite doporucuju! :palec: ;) :mrgreen: :pankac: :kytka: :mavam:
Jako nakojim i bez niceho ale Matysek je fakt pohodlnej doma kojim skoro jen na nem. :mrgreen: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9081
25.5.18 20:20

Já mám ten, který máš vyfocený vpravo, je to Cebuszka. Je super, vyplněný mikrokuličkami, takže nešustí, malému je půl roku a jednou jsem musela doobjednat náplň a doplnit. Ale teď už drží tvar. Když byl novorozeně, používala jsem ho i hodně jako hnízdečko. A stál mě asi 549 Kč…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3713
25.5.18 20:59

Já jsem měla rovný, ale šel svázat do půlkruhu. Byl super, protože jsem si ho mohla měnit podle potřeby :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
25.5.18 21:31

@theressapoch já teda nemám zkušenosti s žádným profi polstařem ( měla jsem obyč obrovský), ale někde jsem slyšela, ze ty kuličky šustí. Takže když už, tak s tím dutým vláknem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
25.5.18 21:33

@Manhattan podobný jsem měla taky, akorát nešel svázat a byl těžký jak blázen. Nám přehazování v noci ze strany na stranu nejlepší :lol: ale úžasné vystačil a úkol splnil :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9081
25.5.18 22:03

@Barušenko šustí ty polystyrenové, já mám mikrokuličky a ty vůbec nešustí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6683
26.5.18 21:15

@Anonym_kaO ja mam tenhle https://www.pilulka.cz/…vecky-bezovy a 100% spokojenost :palec: je tam dute vlakno a nemenila bych…mela jsem i s kulickami rovnou „zizalu“ a to stalo za prd…tenhle mnohem lepsi, lip se na nem lezi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
29.5.18 13:20

@Barušenko ano, objednala jsem si s dutym vláknem. Už ho mám doma. A i přítel si na něm hovi.
Za mě Matýsek fakt nej. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2113
29.5.18 20:35

Díky za odpovědi. Asi půjdu do Matýska nebo do nějakého obyč, jelikož ten s tím výřezem by nemusel úplně sedět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama