Jaký termín je rozhodný pro registraci k porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 17.04.18 12:22
Jaký termín je rozhodný pro registraci k porodu?

Ahoj holky, jaký termín je rozhodný prosím pro registraci k porodu/do porodnice? Termín podle poslední menstruace nebo termín podle ultrazvuku? Podle poslední menstruace budu 14+0 dřív než podle ultrazvuku (podle něj budu 14+0 o pár dnů později). Děkuju!

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

věrasek80
Extra třída :D 11056 příspěvků 17.04.18 12:34

@Pucalkovic Amina v naší porodnici být registrace nemusí

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 17.04.18 12:36

@věrasek80 To máte dobrý. V naší být musí přesně v den, kdy jsi 14+0.

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 2028 příspěvků 17.04.18 12:38

@Pucalkovic Amina to jsem v životě neslyšela. A když ten den vyjde na víkend nebo svátek?

Uživatel je onlinejessikka
Extra třída :D 10790 příspěvků 17.04.18 12:39

@Aduš8 V Praze se do všech porodnic registruje léta.

luci.no
Kecalka 353 příspěvků 17.04.18 12:39

@Pucalkovic Amina já se vždy registrovala podle menstruace

Zkai
Ukecaná baba ;) 1585 příspěvků 43 inzerátů 17.04.18 12:41

Registrovala jsem se dle 1. ultrazvuku. Naštěstí Apolinař umí online a byl to masakr, ale pak po první návštěvě jsem mela pocit, ze je jim to úplně jedno kdy jsem se zaregistrovala.

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 2028 příspěvků 17.04.18 12:41

@jessikka Registrace ano, ale přesně na den, kdy je 14+0,to mě tak udivuje. Kdyby to bylo nejdéle do toho data, tak to pochopím, ale přesně v ten den?

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 17.04.18 12:42

@Aduš8 To jsem si tam volala, protože mně ten podle menstruace vychází na víkend, tak říkali nejbližší možný pracovní den.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 17.04.18 12:43

@Aduš8 14+0 nejdříve. Ale je to hned rozebraný, takže když přijdeš 14+1, tak už máš smůlu.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 17.04.18 12:44

@luci.no @Zkai Tak to je vtipný, jedna podle menstruace, druhá podle utz, tak já to zkusím prostě podle té menstruace a kdyžtak to tam vystojím zbytečně a přijdu pak znova za pár dnů. Tady v té porodnici to nejde online.

Uživatel je onlinejessikka
Extra třída :D 10790 příspěvků 17.04.18 12:45
@Aduš8 píše:
@jessikka Registrace ano, ale přesně na den, kdy je 14+0,to mě tak udivuje. Kdyby to bylo nejdéle do toho data, tak to pochopím, ale přesně v ten den?

Jo, porodnice jako Podolí a Apolinář to mají takhle brzo. Jiné o něco později.

Ivulindaa
Kecalka 370 příspěvků 17.04.18 12:45

@Pucalkovic Amina Já se registrovala nedávno a hlásila jsem termín ten co mám napsaný v průkazce. Ultrazvuk mi stanovil termín o 4 dny později. Jinak by mě zajímalo proč vůbec ty registrace jsou, když ženská nemůže přesně vědět kdy porodí :nevim: Chápu nějakou rezervaci nějaký ten týden před ale takhle dopředu (chápu u vyhlášených nemocnic a není to spádová nemocnice pro dotyčnou)? Stejně když začnu rodit, spádová nemocnice mě musí vzít :nevim:

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 2028 příspěvků 17.04.18 12:46

@Pucalkovic Amina Tak to potom chápu, já se s tím u nás nesetkala, nemám s tím zkušenost. Smutný, že se člověk musí registrovat, aby mohl přivést na svět svoje dítě. Porodnice by měla být ráda, že se člověk rozhodne právě pro ni.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1585 příspěvků 43 inzerátů 17.04.18 12:48

@Pucalkovic Amina myslim, ze je to beztak jedno, tu první osobní registrační návštěvu jsem prosvihla, šla jsem na ni asi az za tři měsíce a nikdo neřešil, proč jdu tak pozdě, co mám v prukazce, nic. Beztak fleka budou řešit az při chození do poradny ne. Furt nechapu jak si planujou ty kapacity když jsem mela tři termíny a stejně pukla o měsíc dřív. Ani poradnu jsem nestihla.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >