Jaký termín je rozhodný pro registraci k porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pucalkovic Amina
Kecalka 409 příspěvků 17.04.18 12:22
Jaký termín je rozhodný pro registraci k porodu?

Ahoj holky, jaký termín je rozhodný prosím pro registraci k porodu/do porodnice? Termín podle poslední menstruace nebo termín podle ultrazvuku? Podle poslední menstruace budu 14+0 dřív než podle ultrazvuku (podle něj budu 14+0 o pár dnů později). Děkuju!

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

věrasek80
Extra třída :D 10836 příspěvků 17.04.18 12:34

@Pucalkovic Amina v naší porodnici být registrace nemusí

Pucalkovic Amina
Kecalka 409 příspěvků 17.04.18 12:36

@věrasek80 To máte dobrý. V naší být musí přesně v den, kdy jsi 14+0.

Aduš8
Kecalka 356 příspěvků 17.04.18 12:38

@Pucalkovic Amina to jsem v životě neslyšela. A když ten den vyjde na víkend nebo svátek?

jessikka
Extra třída :D 10438 příspěvků 17.04.18 12:39

@Aduš8 V Praze se do všech porodnic registruje léta.

luci.no
Kecalka 254 příspěvků 17.04.18 12:39

@Pucalkovic Amina já se vždy registrovala podle menstruace

Zkai
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 46 inzerátů 17.04.18 12:41

Registrovala jsem se dle 1. ultrazvuku. Naštěstí Apolinař umí online a byl to masakr, ale pak po první návštěvě jsem mela pocit, ze je jim to úplně jedno kdy jsem se zaregistrovala.

Aduš8
Kecalka 356 příspěvků 17.04.18 12:41

@jessikka Registrace ano, ale přesně na den, kdy je 14+0,to mě tak udivuje. Kdyby to bylo nejdéle do toho data, tak to pochopím, ale přesně v ten den?

Pucalkovic Amina
Kecalka 409 příspěvků 17.04.18 12:42

@Aduš8 To jsem si tam volala, protože mně ten podle menstruace vychází na víkend, tak říkali nejbližší možný pracovní den.

Pucalkovic Amina
Kecalka 409 příspěvků 17.04.18 12:43

@Aduš8 14+0 nejdříve. Ale je to hned rozebraný, takže když přijdeš 14+1, tak už máš smůlu.

Pucalkovic Amina
Kecalka 409 příspěvků 17.04.18 12:44

@luci.no @Zkai Tak to je vtipný, jedna podle menstruace, druhá podle utz, tak já to zkusím prostě podle té menstruace a kdyžtak to tam vystojím zbytečně a přijdu pak znova za pár dnů. Tady v té porodnici to nejde online.

jessikka
Extra třída :D 10438 příspěvků 17.04.18 12:45
@Aduš8 píše:
@jessikka Registrace ano, ale přesně na den, kdy je 14+0,to mě tak udivuje. Kdyby to bylo nejdéle do toho data, tak to pochopím, ale přesně v ten den?

Jo, porodnice jako Podolí a Apolinář to mají takhle brzo. Jiné o něco později.

Ivulindaa
Kecalka 362 příspěvků 17.04.18 12:45

@Pucalkovic Amina Já se registrovala nedávno a hlásila jsem termín ten co mám napsaný v průkazce. Ultrazvuk mi stanovil termín o 4 dny později. Jinak by mě zajímalo proč vůbec ty registrace jsou, když ženská nemůže přesně vědět kdy porodí :nevim: Chápu nějakou rezervaci nějaký ten týden před ale takhle dopředu (chápu u vyhlášených nemocnic a není to spádová nemocnice pro dotyčnou)? Stejně když začnu rodit, spádová nemocnice mě musí vzít :nevim:

Aduš8
Kecalka 356 příspěvků 17.04.18 12:46

@Pucalkovic Amina Tak to potom chápu, já se s tím u nás nesetkala, nemám s tím zkušenost. Smutný, že se člověk musí registrovat, aby mohl přivést na svět svoje dítě. Porodnice by měla být ráda, že se člověk rozhodne právě pro ni.

Zkai
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 46 inzerátů 17.04.18 12:48

@Pucalkovic Amina myslim, ze je to beztak jedno, tu první osobní registrační návštěvu jsem prosvihla, šla jsem na ni asi az za tři měsíce a nikdo neřešil, proč jdu tak pozdě, co mám v prukazce, nic. Beztak fleka budou řešit az při chození do poradny ne. Furt nechapu jak si planujou ty kapacity když jsem mela tři termíny a stejně pukla o měsíc dřív. Ani poradnu jsem nestihla.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Pašovaly drogy spolu? „Zmije Simona všem lže,“ vzkazuje Tereza z Pákistánu

Byly jako dvojčata, objížděly spolu privátní kluby po celé Evropě a společně... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama