Jaký třetí příkrm místo kaše?

227
6.5.17 09:30

Jaký třetí příkrm místo kaše?

Maminky, prosím o radu. Malý má 8 měsíců a už mi přes měsíc bez problémů baštil tři příkrmy. Kolem 10 ovocnou předsnídávku, pred jednou masozeleninu, už jsme zvládli i lepek a kolem šesti kaše. Je to pár dnů co ho začalo hrozně bolet břicho, krátce po tom co usne večer, brečí a brečí. Nechci mu dělat zle. Mám přehodit kaši na oběd a masozeleninu na večeři? Nebo co se dá dát místo kaše? Už bych chtěla začít i se čtvrtým příkrmem. Začít s jogurtem místo odpoledního kojení?
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22011
6.5.17 11:16

Na noc je kase dost těžká. Synovi nevadila, ale postupně jsem ji přestala dávat, spíš jako dopolední svačinu (pokud vstaval brzo, do oběda vyhládl) nebo jako snídani. Jogurt jsem dala později, začala jsem nesoleným žervé v kostce.
Co zkusit hustou zeleninovou polévku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
6.5.17 11:36

Já dávala místo kaše na večeři zeleninové polévky, neměla ráda kaše nikdy a zůstalo jí to do teď. Polévky k večeři jí vydrželi ještě teď v 15 měsících.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.17 11:44

Já dávám bilý jogurt a malé moc chutná. Takže bych to zkusila. Kaše taky moc nedávám, protože jí nechutnají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19164
6.5.17 14:05

@Evvcaa Kasi na snidani nebo dopoledni svacinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
6.5.17 17:09

@Russet zerve je lehci nez jogurt? A davat zeleninu na obed i na veceri se mi moc nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
6.5.17 17:10

@AnetaŠev mu prave ta kase strasne chutnala a nic mu po ni nebylo, tak nevim proc mu ted nedela dobre…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
6.5.17 17:11

@Svistice to klidne presunu, ale co na veceri?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
6.5.17 17:12

@kočkaVločka asi ho zkusim dat, holandii kupujes?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
6.5.17 17:47

A kase z ovesnych vlocek neni lepe stravitelna?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19164
6.5.17 20:19
@Evvcaa píše:
@Svistice to klidne presunu, ale co na veceri?

Zeleninový příkrm, variaci na hustou polévku, případně ten jogurt (a těsně před spaním dát třeba ještě mléko).

Já dávala kaše až tak od těch 10 měsíců (domácí a zavedené jako poslední příkrm)a na spaní teda žádný vliv neměly (ani negativní, ale ani pozitivní).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
6.5.17 20:41

@Svistice to u nás taky žádný vliv na spaní nemají, pořád se budí na kojení co dvě hodiny
Já jsem právě dávala v 18 kaši a o půl osmé nakojit a spát, díky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.17 21:11

Hodně nakupujem v Globusu, takže kupuju ten jejich jogurt - korrekt. A dávám i polotučný tvaroh nebo zakysanou smetanu. Bříško ji z ničeho nebolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22011
7.5.17 09:43
@Evvcaa píše:
@Russet zerve je lehci nez jogurt? A davat zeleninu na obed i na veceri se mi moc nechce.

Tak husta polévka může být i u masového vývaru, rozmixovaný žloutek…Jogurt jsem dala o něco později, ale může se od osmi měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
8.5.17 18:55

Prosim jeste o radu, ted jedem dva dny snidane kojeni, kasicka dopoledni svacina, masozelenina obed, ovoce odpoledne svacina a jogurt s ovocem vecere, kojeni 2. vecere a v noci kojim 3-4 x, staci to? Nebo je jeste brzo na 4 prikrmy a mela bych radsi misto jednoho jeste kojit v osmi mesicich? Maly s tim problem nema. Kdyz ma zizen, dam mu z prsa i po prikrmech, caje zatim moc nevypije.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama