Jaký úvaz šátku je nejlepší pro 5měsíční?

1674
13.6.13 22:45

Jaký úvaz šátku je nejlepší pro 5ti měsíční?

Ahoj, jaký úvaz šátku byste doporučili pro 5ti měsíční mimčo? Má 65cm a 6400g. Je narozena o měsíc dřív, tak je možná trochu menší, nevim, nemam přehled jak byvaj velky děti v tomhle věku :) zkoušela jsem kolibku, šlo to, ale už na to ma trochu dlouhý nožičky :oops: zkoušela jdem i manducu a tam ji po chvili začly vadit ty široce roztažený nohy. Myslíte, že by to šlo na boku? Z boku nejsem tak široká, tak by je nemusela tolik roztahovat. :D nemate někdo prosim odkaz na nějaky jednoduchy vázání? Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2401
13.6.13 22:52

Ahoj, ja jsem si skoro celou dobu noseni vystacila s krizem s kapsou uvnitr- podle me nejuniverzalnejsi uvaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2401
13.6.13 22:54

Tady je odkaz na vazani se stejne starym miminkem jako mas ty: http://www.youtube.com/watch?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AdaAda nepr
13.6.13 22:57

Ahoj, zkus youtube. Doporucuju - Kriz s kapsou navenek. Nas syn ma 6m, nosim od narozeni. Kolebka je Jen na prvni mesic. Na bok - Jen kratkodobe noseni. Pozdeji, az bude tezsi -
a zada

• Citovat
  • Nahlásit
69968
13.6.13 23:03

Nejlepší máš video. Na www.youtube.com uživatelka vonzino1. pro 5ti měsíční jednoznačně KsK (křiž s kapsou uvnitř). nohy nemusíš nutně roztahovat kolem tebe, jde to jakoby na žabičku, kolínka víc před sebe, mezi jeho a tvoje břicho. pomalu, jak bude růst, tak se to bude přibližovat té klasické poloze.
Na bok to samo jde, jen je to asymetrický úvaz na jedno rameno, pro nosiče méně pohodlné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1674
13.6.13 23:07

@Sepishka
Dik moc, tak snad si na to zvykne na ty nohy od sebe, hrozne ji to vadi zatim :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1674
13.6.13 23:09
@Lama Lama píše:
Nejlepší máš video. Na www.youtube.com uživatelka vonzino1. pro 5ti měsíční jednoznačně KsK (křiž s kapsou uvnitř). nohy nemusíš nutně roztahovat kolem tebe, jde to jakoby na žabičku, kolínka víc před sebe, mezi jeho a tvoje břicho. pomalu, jak bude růst, tak se to bude přibližovat té klasické poloze.
Na bok to samo jde, jen je to asymetrický úvaz na jedno rameno, pro nosiče méně pohodlné.

A na ten bok pro dite je to v poho i na dlouhodoby noseni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69968
13.6.13 23:13
@randr píše:
A na ten bok pro dite je to v poho i na dlouhodoby noseni?

když budeš mít srovnaný strany, tak jo. ale ne pro tebe, fakt, není to k tomu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AdaAda nepr
13.6.13 23:15

Na bok to je pohodlne Jen chvili, neni to prakticke na dlouhe prochazky. Spis na doma nebo poponaseni, vyzkouseno.

• Citovat
  • Nahlásit
1674
13.6.13 23:16

@Lama Lama
Kdyz ji vadej ty roztazeny nohy :nevim: a na tu „žabičku“ jak jsi psala, to moc nechapu :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1674
13.6.13 23:19
@AdaAda nepr píše:
Na bok to je pohodlne Jen chvili, neni to prakticke na dlouhe prochazky. Spis na doma nebo poponaseni, vyzkouseno.

Ja to mam hlavne na doma a na uspavani. Nebo respektive takle, do ted jsem uspavala ve vaku, jinak neusla a tam i spala, jak jsem ji dala do postylky, okamzite se vzbudila. Vak je ji uz malej tak hledam alternativu. Muze v tom satku spat v ty poloze v sede?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69968
13.6.13 23:20

No nemá nohy úplně do praku, ale pokrčené kyčle i kolena, nohy jen mírně od sebe. kolínky s ti bude opírat o tvoje břicho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31692
13.6.13 23:25
@randr píše:
@Sepishka
Dik moc, tak snad si na to zvykne na ty nohy od sebe, hrozne ji to vadi zatim :roll:

na to si zvykne…můj mladší dlouho vyžadoval kolíbku, ale okolo těch 5m už mi na ni přišel velkej, tak jsem ho prostě šupla do kříže, asi 2 minuty řval, a pak se mu to začalo líbit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4016
14.6.13 00:33

Šátkuju od tří týdnů a prakticky od začátku jsme na svislé poloze vepředu v kříži s kapsou. Když byl ještě v elastickém šátku, tak s kapsou venku a když byl veliký už moc (v 10ti měsících nosí velikost 18-24m) tak jsem začala vázat do kapsy a pak až přes něj v kapse tvořila kříž. Ono v tom dítě nemá zas až tak roztažené nohy, když je má správně. Kolínka výš než zadeček a musí být zadek jakoby podsazený, záda do obloučku. Vlastně tak prostě sedí. Tím pádem šátek vytvořící sedící plochu, která by neměla ani nikde tlačit nebo řezat. Úvazy na bok jsou pěkně pitomé, nenašla jsem ještě takový, abych byla spokojená. Chystám se přejít na úvaz na záda, ale nechce se mi, držím se pořád toho, že mám miminko.. přerostlé, ale miminko.. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4016
14.6.13 00:37

A ještě mě napadlo - nepročítala jsem diskuzi, nevím, jestli to někdo psal - úplně ze začátku jsem ho vázala na žabičku - tedy jsem ho do té kapsy vkládala se složenýma nožkama, přeložíš je miminku a ono si na nich jakoby sedí v té kapse, ála bříšková poloha. Samuel tak byl neskutečně spokojený. Bohužel pak přišla zima, musel do kombinezky a v té už jsem ho neposkládala, tak šel s nožkama ven. Nevím, jak je veliká Tvoje malá, nemám na to fantazii dle uvedených rozměrů. :) Zkus případně pohledat na youtube, já to taky našla tam, když mi přišel první šátek, zkusila jsem to a Samiš si šátek zamiloval, usínal mi už když jsem ho přehodila přes rameno, že ho zašoupnu dovnitř. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat