jaký vánoční dárek pro 6 měsíců holčičku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rendulinka
Stálice 93 příspěvků 03.12.09 21:39
jaký vánoční dárek pro 6 měsíců holčičku?

Ahoj holky chci se zeptat co kupujete své holčičce k Vánocům?my jsme jí zatím koupili kostku, jak se tam vkládají správné tvary.

Reakce:
Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 03.12.09 21:42

ahoj Emca mela loni na Vanoce pul roku,hlavne jsme kupovali obleceni a par hracek.
Pejsek,mluvici knizka atd absolutni nezajem a nevim zda tva holcicka jeste neni moc malinka ma kostku kde se vkladaji urcite tvary.Emca ma rok a pul a umi jednotlive tvary vkladat teprve asi mesic.

rendulinka
Stálice 93 příspěvků 03.12.09 21:51

Máš pravdu,že je na to malá,ale zatím mě nic jiného nenapadlo ale snad do ní dorostem :-D ,ještě bych chtěla takovou knížku se zvířátky a pak asi to oblečení :mavam:

LucaLuca
Závislačka 4470 příspěvků 03.12.09 22:08

Kupte, co si myslíte, že budete z hraček tak nejbližší rok potřebovat. Ono je to stejně jedno, malá z toho moc mít nebude, tak spíš pro ten pocit, abyste jí něco dali. Na tento věk už toho má určitě dost (soudím podle nás).
My jsme třeba pro malou dostali na vítání občánků kočárek, který nepotřebuje ještě teď, ale prostě mě tehdy nic jiného nenapadlo a naši chtěli něco darovat. :-) (Mělo to ovšem efekt v tom, že malý se už s ním vyřádil, a až na něho doroste malá, nebude jí ho už závidět.)
Jinak doporučuji třeba Duplo, je sice od 1,5 roku, ale malé se to líbí už teď, tak třeba příští Vánoce by mohlo být už jakoby pozdě, že v té době už si s tím může pár měsíců hrát. Malému jsem na první Vánoce koupila pár leporel, to se využije hodně a není jich nikdy dost.
My budem dávat letos právě každému Duplo a každému knížku (a asi ještě něco, už si to nepamatuju).

Skritulka
Povídálka 15 příspěvků 03.12.09 22:20

Ahoj Rendulinko,
naše malá bude mít na vánoce 9 měsíců. Taky jsem si s tím lámala hlavu a kromě oblečení pro ni máme klasické kostky (to mají děti rády bourat komíny :-) ) a knížky takové ty pro úplně malé děti (zvířata na dvorku a tak). Taky už dostane kočárek, i když ten užije až tak v létě.
Ale kdybyste chtěli něco dražšího, tak teda naše malá má fakt oblíbeného toho mluvícího pejska od Fisher Price. Kolem toho půl roku se na něj jenom smála a když jsme ho pustili, tak začala hopsat, teď už si ho pouští sama a líbí se jí to. Tak to je takový tip…
Hezky si to užijte.

Alunka
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 03.12.09 22:21

Na první Vánoce byli Jakubovi 3M a to dostal fakt skoro jen oblečení, nějaké hračky - chrastítka, od babičky dostal takový ten kužel, co se na něj dávali kroužky,plyšáky do postýlky.

Taky jsem mu hodně četla říkanky. A ty knížky má nejraději do dneška.

Baba
Nadpozemská drbna 29687 příspěvků 03.12.09 22:50

Dostane rehtajiciho konika a od prarodicu nafukovaci valec na lezeni. Vic toho doufam nebude.
( Ty hracky se nejak mnozi samy. Hlavne kdyz vykojena matka vleze do hrackarstvi a usmysli si, ze zrovna bez tehle nuchaci ovce mimino uz nikdy neusne. Partner se me tedy pokousel odtahnout, ale vyhrala sem. Ovce je doma, otecko ji pojmenoval Zbytecnik :roll: )

http://www.darovanek.cz/…15lamaze.jpg

zuni
Stálice 72 příspěvků 440 inzerátů 04.12.09 07:18

Ahojky,
my jsme kupovali hrazdičku, hrnec, kroužky na tyči a kostky od fisher price. Malé knížečky, pokud nemáte kolotoč nad postýlku, tak může být i ten. Nafukovací válec je taky fajn. A pak taky oblečení. Hraček máme spoustu, protože máme 2 babičky a 2 prababičky, které vyloženě chtěly kupovat hračky. Naštěstí jsem to časem ukecala i na to oblečení. :-)

Jana206
Nadpozemská drbna 26564 příspěvků 04.12.09 09:59

Ahoj.

Adámkovi bylo na jeho první Vánoce právě půl roku.Koupili jsem hlavně oblečení,hrošíka od Lamaze,vkládací kelímky,kroužky na tyči,i vkládací koustku,se kterou si hrál daleko později.Adámek si nejvíc hrál s nafukovacím válcem,je průhledný,jsou v něm kuličky.

Ze zkušenosti můžu říct,že každé dítě je jiné.Adámka hrošík Lamaze moc nezaujal.Hraje si s ním až Emička.Všechny hračky má po Adámkovi.A hraje si nejvíc právě s těma,které Adámka moc nezaujaly.Co bavilo Adámka,nebaví zase ji.

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 04.12.09 10:16

Já jsem jí ještě nekoupila nic. Tatka nějaké kousátko. Přijde mi to zbytečné. Kolikrát hračky ignoruje ( hlavně ty vymakané Lamaze apod.) a baví jí trhat noviny a staré zrcátko. Vkládací kostka je super ale až tak za pár měsíců.
Jo a zkus jí koupit zubní kartáček pro kojence curaprox a uvidíš jak si bude sama čistit zuby 10 minut - to naší cácorku baví - vše do pusy..
Hračky se nám také množí geometrickou řadou a lezu do hračkářství také často, ale hlavně když vím že jí už vše omrzelo a né jen na vánoce..Uff kam to dáme??

Nouky
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 04.12.09 10:49

Ahojky, když bylo naší malé půl roku, tak to vycházelo na její svátek - nejlepší jsou štěrchátka a podobné ptákoviny - velký úspěch v tomhle věku měla taková ta látková knížka s barevnými obrázky a šustivýma stránkama, taky jsme jí koupili hrneček pro děti od půl roku (teda naše malá z něj nepije dodnes, ale vím, že od kámošek děti po tom půlroce fakt přešly na hrníčky).

neprihlasenaBaba
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.09 22:38

Hlavne ne priblbleho mluviciko cokla od fisheru. Sem se nechala presvedcit pochvalnymi prispevky… Je fakt otresny, me osobne teda nahani hruzu. Chci ho poslat dal, ale okoli me presvedcuje jak je skvely a koblize se bude libit. No nevim, kdyz na nej cucim, tak si vzdycky vzpomenu na ten horor Chucky. No aspon ma cokl jmeno…

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 14.12.09 17:16

Nekupovat zbytečnosti, náš cíl byl fusk Emitex combi, měli jsme jen starý po mě a ojetý sporťák X-lander, páč nám trojkombinace typu tank, na neotočných kolech leze na nervy a dostane dvě knížky leporela se zvířátky a pohádkou, toť vše od nás, stejně během roku se dokupuje co třeba a to má v lednu ještě narozky první rok, tak to rozdělíme.

Raději bych investovala třeba do oblečení, hračky nechat na příbuzných, ale i tak korigovat, nebo dát velký dárek společně.

Můžou vám třeba zaplatit kurz plavání, nebo pernamentku do Zoo, jako fakj užitečná věc jsou ty pur hračky do vody, co drží na kachlíčkách, to je aspoň zábava při koupání.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >