Jaký vliv mají homeopatika na falešné poslíčky ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 10:58
jaky vliv maji homeopatika na falesne poslicky ?

Dobry den, mate nekdo odzkouseny homeopatika na falesne poslicky? jsem 38+4tt odtekla mi hlenova zatka a od te doby mam nepravidelne poslicky ze se nemuzu ani vyspat :( Mate nekdo nejake rady jak si ulevit od bolesti popripade ten vliv homeopatik? Tepla sprcha na me nefunguje :( a rada bych se pred porodem jeste aspon trošku vyspala

Reakce:
Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 24118 příspěvků 01.07.19 11:32
@Anonymní píše:
Dobry den, mate nekdo odzkouseny homeopatika na falesne poslicky? jsem 38+4tt odtekla mi hlenova zatka a od te doby mam nepravidelne poslicky ze se nemuzu ani vyspat :( Mate nekdo nejake rady jak si ulevit od bolesti popripade ten vliv homeopatik? Tepla sprcha na me nefunguje :( a rada bych se pred porodem jeste aspon trošku vyspala

Je to cukr.
Takže pokud na to věříš, tak jako jakékoliv placebo :think:

warita
Extra třída :D 11352 příspěvků 01.07.19 11:44
@Anonymní píše:

Homeopatika maji efekt placebovy.

chaela
Ukecaná baba ;) 2361 příspěvků 2 inzeráty 01.07.19 11:48

Homeo nemá vliv na nic. Teda pokud tomu věříš, tak možná i ano, jako jakékoliv jiné placebo. Je To cukr s vodou. Ta účinná látka je tam tak strašně moc naredena, že z ní nezbylo už vůbec nic.
Jinak místo sprchy zkus vanu, mě sprcha taky nepomahala, ale vana ano.

Váš příspěvek
Reklama