Jaký vybrat dvojkočár? (Děti rozdíl 15měsíců)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Black91
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 03.02.19 18:37
Jaký vybrat dvojkočár? (Děti rozdíl 15měsíců)

Prosím o radu jaký vybrat dvojkočárek.. asi bych nechtěla tamdem, ale hlavne aby měl lehce skladnou konstrukci, dala se připevnit zároveň korba i sporťák a hlavne ležení aby bylo do vodorovné polohy :nevim: nejake napady prosim? Na internetu nic moc k dohledani :(… mame doma mutsy i2 kterou si asi ponechame. Moc dekuji za napady ci vase zkusenosti :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Mollify83
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 03.02.19 18:57

Já měla Easywalker duo, lehký, v rámci možností skladný. Mám rozdíl 17m a používala jsem cca půl roku. Koupili jsme z bazaru a za stejnou cenu zase poslali dál ;)

Sue2008
Kecalka 230 příspěvků 03.02.19 19:05

Ahoj,u souroze­neckych kocaru musis delat strasne moc kompromisu :( my mame baby jogger city select. Manzel za zadnou cenu nechtel vedle sebe. Hlavni nevyhodou je tvarovany sportak, tj. skorepina (nejde polohovat na plocho) a mala korba (to je ale asi u vsech sourozeneckych. Podobny styl dela i Junama, ti se chlubi plnohodnotnou korbou i sportakem, prijde mi silene dlouhy (nevidela jsem v realu). Jinak ty vedle sebe jsou dvojkombinace, maji uzsi korby i sportaky, ale jdou nezavisle nacvaknout, s vajicky vesmes trochu problem. Nebo hodne mamin to resi jen sportaky (typu valco duo) a vloznou taskou pro mimco. Asi zalezi,co je pro vas nejdulezitejsi a co skousnete. A taky kolik chcete investovat (my mame z druhe ruky). Klidne jeste pisni, nedavno jsem vybirala, pokusim se poradit.

tininas
Ukecaná baba ;) 1670 příspěvků 03.02.19 19:22
@Black91 píše:
Prosím o radu jaký vybrat dvojkočárek.. asi bych nechtěla tamdem, ale hlavne aby měl lehce skladnou konstrukci, dala se připevnit zároveň korba i sporťák a hlavne ležení aby bylo do vodorovné polohy :nevim: nejake napady prosim? Na internetu nic moc k dohledani :(… mame doma mutsy i2 kterou si asi ponechame. Moc dekuji za napady ci vase zkusenosti :kytka:

Ahoj.

Já měla tento HAUCK DUETT a maximální spokojenost. Skladný, lehký, ležení vodorovné. Dobře se s ním manipulovalo a cena taky velmi slušná. Děti od sebe 12 měsíců.

https://www.youtube.com/watch?…

Black91
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 03.02.19 19:31

@tininas ja takovy nechci ze mi prijde to dite dole takovy odstrceny nebo ze nevidi prave nu :? Ja bych radeji tu verzi vedle sebe :nevim: ale chapu ze tohle bylo prakticke :srdce:

Uživatel je onlinetezi
Hvězda diskuse 51602 příspěvků 1 inzerát 03.02.19 19:33

@Black91 jak už bylo napsáno, tak sourozenecké kočárky jsou hodně o kompromisech co je pro tebe nejdůležitější.
My jsme nakonec vybrali baby jogger city select, protože vyhovoval ve většině parametrů, které pro mě byli důležité. Dneska bych šla možná do verze lux.
My jsme vybírala před 2 roky a hlavní podmínku jsem měla, že kočárek musí být použitelný pro 1 i 2 děti v podstatě nezávisle na sobě, možnost mít nasazenou hlubokou korbu případně autosedačku a sporťák. Konstrukce je lehká a je opravdu skladný. Málokdo pozná, že se jedná o sourozenecký kočárek pokud mám jenom 1 dítě. Jsou věci, které mi úplně nesedí - není moc odpružený, naklání se celý sporťák.

Uživatel je onlinetezi
Hvězda diskuse 51602 příspěvků 1 inzerát 03.02.19 19:35

@Black91 vedle sebe si nemohla ségra vynachválit easywalker duo.

Black91
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 03.02.19 19:36

@tezi mohu poprosit odkaz na tyhle dve verze ? :think:

Aduš8
Závislačka 3470 příspěvků 03.02.19 19:37

My budeme mít děti od sebe 18 měsíců a sourozenecký kočár už nekupuji. Pro miminko pořídím šátek a pro staršího golfky. Normální dvojkombinaci máme doma. Syn tedy už od desíti měsíců bravurně běhá. Ale bohužel špatným směrem. Mimčo se narodí v létě, tak budeme mít čas trénovat :mrgreen:

Black91
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 03.02.19 19:38

@tezi nad tim easywalker jsem take premyslela a jde dat jedna korba a jeden sportak zaroven ? :think:

Black91
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 03.02.19 19:40

@Aduš8 jo tak to vas chapu… ja nosit odmitam a hlavne kocarek si pujcuji rodice a prarodice … mala spinka v kocarku, zboznuje to takze na odpoledni prochazku spojenou s odpolednkm spankem 100% vyuzijeme takovy kocarek :nevim:

Bídžej
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 03.02.19 19:42

@Black91 já se sem přidám, také mě to zajímá. Kdy máš rodit? Zeptala bych se tě pak na zkušenosti :mrgreen:

mooch
Extra třída :D 13817 příspěvků 03.02.19 19:46

A koukalas na ten duo seat? Ten tvůj i2 ho má…

Black91
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 03.02.19 19:49

@Bídžej nekdy v rijnu asi :mrgreen: zatim je to fakt cerstve ale zjistuji info predem :palec: @mooch jj maji ho, koukala jsem na to ale kvuli manipulaci by to bylo urcite sileny, ja bych se asi naucila, ale dedeckove a babicky by meli hodne problem… mutsynku si nechame kdyby starsi byla pak treba na hlidani apod :mrgreen:

Aduš8
Závislačka 3470 příspěvků 03.02.19 19:55

@Black91 já si hlavně neumím představit, jak bych malého udržela v tom dvojkočáru jako je výše třeba Hauck. Je tam schovaný, nic by neviděl. A ten vedle sebe u nás neprojde, bydlíme v Německu v malém městě a máme tu úzké chodníky. Už tak někdy neprojedu s normálním :) já jinak taky nadšená z nošení nejsem, ale přijde mi to nejpraktičtější. Možná ještě pořídím skate na kočár a starší se pak bude vozit a mimi v kočárku :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >