Jaký vybrat menstruační kalíšek?

20.2.20 00:21

Jaký vybrat menstruační kalíšek?

Ahoj,
chystám se koupit si menstruační kalíšek, ale vůbec nevím, kterou značku a velikost si vybrat. Je mi míň než 25 let, děti nemám. Ale mám hodně silnou menstruaci (vložka proteče klidně i za hodinu) a nesportuju, takže asi nejsem dole ani nějak extra úzká - ale i tak mám strach z toho širšího. Chtěla bych nějaký s velkým objemem a ideálně tvrdší (měkčí prý snáz proteče). Nevíte prosím někdo o něčem vhodném?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4483
20.2.20 00:32

Tefal. :mrgreen: Aspoň 6 litrů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.20 06:35

Tak já třeba začla zkoušet podle ceny, protože se mi do toho nechtělo naslepo moc investovat a trefila jsem se hned 8) mám aneecare sport, ten je velký, pevnější a dobře se s ním zachází.. ještě mám jeden měkčí, ale ten skoro nepoužívám… akorát si asi koupím nový, protože jsem si u něj odstřihla šťopku, jak radili, a on mi mrcha začal padat - ale já jsem po čtyřech porodech a mám pánevní dno jak bláto :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12664
20.2.20 22:10

Facebook, skupina kališnice, tam bych se obrátila.

Jinak bych si prolezla web maluna a hledala tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1047
20.2.20 22:16

Mrkni na kalíšek merula. Přezdívám mu kelímek, ale je fajn :mrgreen: Tužší, objem celkem velký, spíš širší a kratší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1641
20.2.20 23:32

Ja kupovala podle navodu na kalisek cz a nejak mi nesedl - pripadne mi jak dlouhej, tak moc sirokej (a zeby i tvrdej?, zkusila jsem 2 dny a spravnou polohu jsem nenasla), takze za sebe rikam, ze kup neco podle navodu + pridej vlastni instinkt a priklon se k tomu, co ti bude pripadat lepsi. Pri nejhorsim se poucis a ten dalsi sedne lip. Ja uz v obchode pochybovala o ty velikosti… No dam tomu stavajicimu sanci nekdy po porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.20 00:01

@sinapis.alba Děkuju za tip, určitě na to kouknu. Cena je pro mě taky docela důležitá, když ani nevím, jestli mi to vůbec sedne, jakou teda velikost atd. :D

@Flyingfrog Jo, ten web jsem viděla, ale osobní zkušenosti jsou vždycky k nezaplacení. Takhle z popisu výrobce toho člověk až tak moc nepozná, všechno má popis cca stejný.

@Kacise Joo, ten vypadá dost dobře, hlavně teda tím objemem, který má fakt velký i v malé velikosti - oproti ostatním. Dík za tip!

@bobulka88 Škoda, že některé věci si člověk (logicky) zkusit nemůže, takhle podle návodu se to fakt blbě trefuje. No, asi radši vezmu větší (podle těch návodů až na porod a věk splňuju podmínky spíš na větší), kdyby byl moc velký, koupit menší se dá kdykoli a větší si schovat na… někdy. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1047
21.2.20 10:37

Jestli máš šanci se na ně jít fyzicky podívat, tak to určitě udělej. Já když merulu viděla v obchodě, zatmělo se mi před očima a nabyla jsem pocitu, že TOHLE do sebe teda fakt nikdy nedostanu. Omyl, sedí a ani se nehne :mrgreen:
I tu tuhost je dobrý si ozkoušet. Merula má i XL variantu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama